Nowoczesne grzejniki łazienkowe drabinkowe

Czy jest przyjemniejsze uczucie niż lekko rozgrzany, miękki ręcznik, kiedy wychodzisz z kąpieli lub prysznica w mroźne zimowe poranki lub wiosenny późny wieczór? Salon Hoff proponuje kompletną ofertę grzejników ręcznikowych, oferujemy różne opcje techniczne, by odpowiednio podgrzać wnętrze łazienki. Grzejniki do łazienek występują w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów - bardziej wymyślne kształty i oryginalne wzory można na miejscu zamówić, dopasowując wcześniej ich rozmiar i kolor. W ten sposób można je dopasować do stylu, kształtu i wielkości łazienki. Wszystkie sprzedawane w salonie grzejniki są zaprojektowane w ten sposób, by chroniły środowisko - są energooszczędne i wykorzystują małą ilość miejsca, aby jednocześnie zapewnić jak najwięcej ciepła w pomieszczeniu. Dzisiejszy trend premiuje biały kolor i jasne odcienie, ale także grafit i matową szarość. By ożywić wnętrze można wybrać mocny kontrastowy kolor np. czerwony matowy grzejnik do szarych płytek ściennych lub czarny grzejnik ręcznikowy do białych płytek i wnętrza w klimacie black & white. Dla wymagających polecamy grzejniki dekoracyjne, których wygląd jeszcze lepiej współgra z wnętrzem, zachowując jednocześnie główną funkcjonalność.

Grzejnik dekoracyjne charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością oraz stylem. Tego rodzaju modele składają się z horyzontalnie lub wertykalnie ułożonych profili, które zamknięte są w prostokątnej ramie, a w trosce o najwyższą jakość zostały połączone laserowo. Zastosowanie prostego wzoru opartego na kątach prostych, daje poczucie lekkości i nie przytłacza aż tak bardzo, ponadto tego rodzaju grzejnik jest łatwy w użytkowaniu jak i czyszczeniu. Te modele wkomponują się w idealnie w każdą nowoczesną łazienkę, a także zadowolą każdego, kto ceni sobie użyteczny minimalizm.

Podsumowując, grzejnik łazienkowy to nie tylko popularne urządzenie zapewniające komfortową temperaturę i błogie ciepło w każdej łazience. Dzięki ciekawym wzorom, kolorom i dodatkowym funkcjom może sprawdzić się jako suszarka do ręczników, a nawet – efektowna dizajnerska ozdoba. Wybierając grzejnik łazienkowy warto zwrócić uwagę na użyte do jego wykonania materiały – urządzenie musi sprostać trudnym warunkom panującym w łazience. Podwyższony poziom wilgoci oraz pary wodnej, która powstaje podczas gorącej kąpieli lub prysznica, może przyczynić się do przyspieszonej korozji urządzenia.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment grzejników łazienkowych znanych i cenionych producentów urządzeń sanitarnych m.in.: Sunerzha  oraz Enix. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność urządzeń oraz trwałość na lata. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Salonów HOFF. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenia łazienek, ale wszystko to,  co jest niezbędne do kompletnego urządzenia funkcjonalnego wnętrza i sprawnego remontu Twojego mieszkania. Nasi specjaliści doradzą w doborze najlepszych rozwiązań!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kraj produkcji

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?