Grzejniki łazienkowe

Grzejnik Meteor 137 GREX.ME137.BL Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Horos Szary GREX.HO121.GR 1210x500 Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Horos Biały GREX.HO121.WH 1210x500 Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Meteor 85 GREX.ME85.BL Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Horos 96 GREX.HO96.WH Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Meteor Szary GREX.ME111.GR 1110x500 Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Meteor 137 GREX.ME137.WH Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Vision Czarny 792x400 321W Zehnder Dostawa gratis
Grzejnik Vision Biały 1176x400 465W Zehnder Dostawa gratis
Grzejnik Vision Czarny 1176x400 465W Zehnder Dostawa gratis
Grzejnik Horos 146 GREX.HO146.WH Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Meteor 85 GREX.ME85.GR Excellent Dostawa gratis

Czy jest przyjemniejsze uczucie niż lekko rozgrzany, miękki ręcznik, kiedy wychodzisz z kąpieli lub prysznica w mroźne zimowe poranki lub wiosenny późny wieczór? Salon Hoff proponuje kompletną ofertę grzejników ręcznikowych, oferujemy różne opcje techniczne, by odpowiednio podgrzać wnętrze łazienki. Grzejniki do łazienek występują w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów - bardziej wymyślne kształty i oryginalne wzory można na miejscu zamówić, dopasowując wcześniej ich rozmiar i kolor. W ten sposób można je dopasować do stylu, kształtu i wielkości łazienki. Wszystkie sprzedawane w salonie grzejniki są zaprojektowane w ten sposób, by chroniły środowisko - są energooszczędne i wykorzystują małą ilość miejsca, aby jednocześnie zapewnić jak najwięcej ciepła w pomieszczeniu. Dzisiejszy trend premiuje biały kolor i jasne odcienie, ale także grafit i matową szarość. By ożywić wnętrze można wybrać mocny kontrastowy kolor np. czerwony matowy grzejnik do szarych płytek ściennych lub czarny grzejnik ręcznikowy do białych płytek i wnętrza w klimacie black & white. Dla wymagających polecamy grzejniki dekoracyjne, których wygląd jeszcze lepiej współgra z wnętrzem, zachowując jednocześnie główną funkcjonalność.

Grzejnik dekoracyjne charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością oraz stylem. Tego rodzaju modele składają się z horyzontalnie lub wertykalnie ułożonych profili, które zamknięte są w prostokątnej ramie, a w trosce o najwyższą jakość zostały połączone laserowo. Zastosowanie prostego wzoru opartego na kątach prostych, daje poczucie lekkości i nie przytłacza aż tak bardzo, ponadto tego rodzaju grzejnik jest łatwy w użytkowaniu jak i czyszczeniu. Te modele wkomponują się w idealnie w każdą nowoczesną łazienkę, a także zadowolą każdego, kto ceni sobie użyteczny minimalizm.

Podsumowując, grzejnik łazienkowy to nie tylko popularne urządzenie zapewniające komfortową temperaturę i błogie ciepło w każdej łazience. Dzięki ciekawym wzorom, kolorom i dodatkowym funkcjom może sprawdzić się jako suszarka do ręczników, a nawet – efektowna dizajnerska ozdoba. Wybierając grzejnik łazienkowy warto zwrócić uwagę na użyte do jego wykonania materiały – urządzenie musi sprostać trudnym warunkom panującym w łazience. Podwyższony poziom wilgoci oraz pary wodnej, która powstaje podczas gorącej kąpieli lub prysznica, może przyczynić się do przyspieszonej korozji urządzenia.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment grzejników łazienkowych znanych i cenionych producentów urządzeń sanitarnych m.in.: Sunerzha  oraz Enix. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność urządzeń oraz trwałość na lata. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Salonów HOFF. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenia łazienek, ale wszystko to,  co jest niezbędne do kompletnego urządzenia funkcjonalnego wnętrza i sprawnego remontu Twojego mieszkania. Nasi specjaliści doradzą w doborze najlepszych rozwiązań!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?