0
aranżacja orientalnej łazienki

ORIENTALNA ŁAZIENKA ARAL PEARL

ORIENTALNA ŁAZIENKA – KOLOROWE PŁYTKI PATCHWORK

Przenieś klimat orientu do swojego domu. Poznaj projekt orientalnej łazienki z głębią jasnego kamienia przełamaną barwnym patchworkiem.

Aranżacja orientalnej łazienki Aral Pearl to odwołanie do marokańskich wnętrz, w których dominującą rolę odgrywają wzornictwo, kolor i kamień. W naszej łazience płytki imitujące kamień Aral Pearl Pulido AB w kolorze perłowym efektownie wypełniły wnętrze, natomiast płytki patchworkowe kolorowe ożywiły aranż nadając mu orientalnego klimatu. Cechą charakterystyczną łazienek inspirowanych Marokiem jest stawianie w centrum uwagi wanny. Łazienka orientalna ma przede wszystkim służyć odprężeniu. Stąd tak istotna rola wanny. Aby podkreślić wyjątkowość tej strefy wnętrza, obudowaliśmy ścianę przy wannie płytkami patchwork.

STYLOWE DODATKI DO ORIENTALNEJ ŁAZIENKI Z PATCHWORKIEM

Ciekawym elementem wyposażenia łazienki jest także lustro owalne Ruke z podświetleniem LED. Tym kształtem można znakomicie podkreślić nietuzinkowy charakter wnętrza. Lustro eliptyczne jest znakomitym wyborem do wnętrz w stylu orientalnym. Można przyznać, że orient ma sobie coś z upływającego czasu. Ozdobą łazienki stała się ponadto oryginalna, turecka armatura Vitra. Owalne kształty wpisały się w orientalny styl łazienki, któremu daleko do nowoczesnych, kanciastych form. Ceramika do łazienki jaką wybraliśmy to umywalka blatowa Roca z wygodną, głęboką misą oraz wanna zabudowana Besco z komfortowo wyprofilowanym wnętrzem.

Lubisz łazienki w orientalnym stylu? Szukasz inspiracji i pomysłu na to, jak wnieść do swojego domu nietuzinkowy klimat? Umów się z Projektantką HOFF na wizualizację Twojej łazienki. Przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie, profesjonalny projekt łazienki otrzymasz gratis*.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

 

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?