Roca

Roca – ponad 100-letnie doświadczenie

Początki firmy Roca datowane są na rok 1917, kiedy to rodzina Roca stworzyła pierwszy zakład produkcyjny w Gavà (Barcelona). Początkowo wytwarzano tam żeliwne grzejniki domowe, ale z czasem rozszerzono asortyment o bojlery i wanny, by w 1936 roku wreszcie zająć się ceramiką sanitarną.

W latach 90. ubiegłego wieku przedsiębiorstwo otworzyło się na rynki międzynarodowe i zaczęło dystrybuować swoje produkty w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Chinach, Rosji czy Maroku. Aktualnie Roca zatrudnia 22 600 pracowników i posiada 78 zakładów, w których wytwarza swoje artykuły. W Polsce znajdują się dwie fabryki – gliwicka i gryficka.

Umywalka Roca – komfort korzystania

Umywalka to centralny punkt każdej łazienki. To przy niej myjesz dłonie, zęby, twarz, ale też nad nią najczęściej znajduje się duże lustro łazienkowe, przy którym mężczyźni golą twarz, a kobiety robią makijaż. Dlatego tak ważne jest, aby umywalka była jak najlepiej dopasowana do pomieszczenia, a przede wszystkim wygodna w użytkowaniu. 

Roca umywalki posiadają rys charakterystyczny dla hiszpańskiego i portugalskiego wyczucia piękna. Są smukłe, zgrabne i dopracowane w każdym detalu. Coraz więcej z nich jest cienkościenna. Dodatkowo zadbano o najwyższą jakość materiałów, dzięki czemu urządzenia są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu.

Umywalka dopasowana do każdego rodzaju blatu

Umywalka nablatowa Roca stawiana na blacie, który może być zawieszony pojedynczo lub stanowić element wykończeniowy szafki łazienkowej, to rozwiązanie, które będzie pasować do łazienki w niemal każdym stylu: nowoczesnym, industrialnym, glamour czy skandynawskim. Tego typu urządzenie prezentuje się bardzo estetycznie zarówno w małych, jak i dużych łazienkach oraz nie stanowi problemu w utrzymywaniu czystości wokół. 

Wybierz nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które będzie pasowało do Twojej łazienki. Szukasz umywalki o uniwersalnym wyglądzie? Umywalka nablatowa Roca Gap to propozycja należąca do jednej z popularniejszych kolekcji marki. Cechuje się trapezoidalnymi kształtami i subtelnie zaoblonymi krawędziami. 

Umywalka półblatowa Roca, jak sama nazwa wskazuje jest wpuszczana w blat, ale nie w całości. Jej pozostała część swobodnie wystaje poza blat umywalkowy. Taki rodzaj urządzenia jest zazwyczaj prostokątny, różni się jedynie krawędziami, które mogą być okrąglejsze lub wyraźniej zarysowane.

Marka Roca w Salonie HOFF

Pragniesz nadać swojej łazience unikalny wygląd? Umywalki od firmy Roca znakomicie się do tego nadadzą. Znajdziesz je w krakowskim Salonie HOFF, gdzie zaskoczy Cię szeroka gama ceramiki łazienkowej i urządzeń sanitarnych, a nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze wyposażenia. Znajdujemy się przy ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. Zapraszamy!
Miska WC Podwieszana Rimless Gap 54x35 A34647L00 Roca Dostawa gratis
Pure White Mat Rect. 120x60 Roca Dostawa gratis
Pure Black Mat Rect. 60x60 Roca Dostawa gratis
Umywalka Blatowa Diverta 50x38 A327114000 Roca Dostawa gratis
Umywalka Nablatowa Bol 42 A327876 Roca Dostawa gratis
Deska wolnopadająca Inspira Roca NowośćDostawa gratis
Muszla wisząca Inspira Round 48cm rimles Roca NowośćDostawa gratis
Umywalka Owalna 55cmx39cm Gap Roca Dostawa gratis
Deska duroplast GAP  A80148200U  Roca Dostawa gratis
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Pojemność
Kraj produkcji
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?