Płytki kuchenne i kafelki do kuchniKafelki kuchenne do Twojego wymarzonego mieszkania

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w domu każdej rodziny. To tam najczęściej wszyscy członkowie spotykają się na wspólne posiłki, ale też pracują, uczą się i bawią. Dlatego przy jej urządzaniu powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale przede wszystkim na to, aby była praktyczna. Pamiętaj, że wybór płytek do kuchni to jeden z ważniejszych aspektów podczas urządzania tego wnętrza. Może mieć wpływ na to, czy będzie Ci się z niej przyjemnie i wygodnie korzystało. 

Płytki ścienne kuchenne można dobrać tak, aby były spójne z aranżacją całego mieszkania, a co najważniejsze – praktyczne i trwałe. Niezależnie od tego, czy masz aneks kuchenny połączony z salonem, czy kuchnia jest osobnym pomieszczeniem, zwróć uwagę na to, by całość dobrze się prezentowała. Płytki w kuchni na ścianie, dzięki swojej gładkiej powierzchni i nienasiąkliwej strukturze, łatwo się czyści, a swój dobry stan zachowują przez wiele lat. 

Kuchnie – płytki i mozaiki, które wyglądają stylowo

Dekory kuchenne znakomicie uzupełnią aranżację wnętrza. Do wyłożenia ścian czy podłogi zazwyczaj wybieramy kafelki w tym samym, jednolitym kolorze, dlatego takie mozaiki mogą być ciekawym przełamaniem tradycji. Zazwyczaj kafle z deseniem znajdują się między blatem, a górnymi szafkami. 

Śmiało puść wodze wyobraźni i postaw na nieszablonowe rozwiązania. Dekory mogą mieć różne barwy, wzory, a nawet kształty – obecnie bardzo popularne są płytki sześciokątne, tzw. płytki heksagonalne. Możesz zdecydować się na modne wzory geometryczne, motyw marmuru, czy płytki cegłopodobne.

Kafle kuchenne wykonane z ceramiki dają możliwość układania własnych kompozycji – możesz wyłożyć nimi jedną ścianę lub użyć tego samego motywu również na podłodze. Płytki podłogowe kuchenne w przypadku dużych przestrzeni mogą być wielkoformatowe – płytki 120x60 lub kafle 120x120.

Można też połączyć te opcje i wykorzystać własną kreatywność do wykonania oryginalnego i niepowtarzalnego zestawienia wzorów. Takie zabiegi, szczególnie z wykorzystaniem jasnych i białych płytek, optycznie powiększą przestrzeń i sprawią, że zyska ona oryginalny wygląd.

Płytki kuchenne – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Kuchnia to niezwykle wymagające pomieszczenie – wybór i dostosowanie właściwych kafelków ceramicznych to ważny krok, by cieszyć się jej pięknem przez lata. Podłoga i ściany w kuchni są bardziej niż w innych pomieszczeniach narażone na uszkodzenia i zabrudzenia, dlatego tak ważne jest, aby wybierać materiały najwyższej jakości. Takie, które zapewnią trwałość, idealny wygląd i satysfakcję z użytkowania. 

Płytki ceramiczne do kuchni mają jedną, główną zaletę – łatwo utrzymać je w czystości. Ich powierzchnia zabezpiecza ściany przed wilgocią i jest odporna na działanie łagodnych detergentów, dlatego woda i środek czyszczący wystarczą, aby przywrócić im świeżość. To dość istotne w czasach, gdy mamy coraz mniej czasu na gruntowne porządki.

Płytki kuchenne w Salonie HOFF

Właśnie remontujesz albo wykańczasz swoją kuchnię marzeń? W krakowskim Salonie HOFF znajdziesz płytki kuchenne od sprawdzonych i uznanych producentów. Kupisz u nas najwyższej jakości kafle, które łączą funkcjonalność z reprezentacyjnym wyglądem. 

Każda z dostępnych kolekcji pozwala na aranżację kuchni w dowolnym stylu i kolorystyce, dając ogromne możliwości zestawiania ze sobą różnorodnych wzorów, kształtów oraz formatów płytek. Mieścimy się przy ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. Serdecznie zapraszamy!

Płytki kuchenne czyli rozwiązanie do wymagającego wnętrza

Kuchnia to niezwykle wymagające pomieszczenie – wybór i dostosowanie właściwych kafelków ceramicznych to pierwszy duży krok, by cieszyć się jej pięknem przez lata. Podłoga i ściany w kuchni, bardziej niż w innych pomieszczeniach narażone są na uszkodzenia i zabrudzenia, dlatego tak ważne jest, aby wybrać materiały najwyższej jakości. Takie, które zapewnią trwałość, idealny wygląd i satysfakcję z użytkowania, nawet po wielu latach. Niewątpliwą zaletą płytek ceramicznych kuchennych jest łatwość utrzymania ich w czystości. Ich powierzchnia zabezpiecza ściany przed wilgocią i jest odporna na działanie łagodnych detergentów, dlatego woda i środek czyszczący wystarczą, aby przywrócić im świeżość. To dość istotne w czasach, gdy mamy coraz mniej czasu.

Ceramiczne płytki kuchenne - własna kompozycja w kuchni

Płytki ceramiczne dają nam możliwość układania własnych kompozycji – możemy wyłożyć nimi jedną ścianę, lub użyć tego samego motywu również na podłodze. Można też połączyć te opcje i wykorzystać własną kreatywność do wykonania oryginalnego i niepowtarzalnego zestawienia wzorów. Takie zabiegi, szczególnie z wykorzystanie jasnych i białych płytek optycznie powiększą wnętrze i sprawią, że nabierze ono oryginalnego wyglądu. Własna kompozycja glazura do kuchni będzie wizytówka mieszkania, przez co kuchnia bardziej uczęszczanym i ciekawszym pomieszczeniem w Waszych domach.

Płytki do kuchni - kompletny asortyment w salonie

W salonach HOFF w Krakowie znajdą Państwo płytki kuchenne tylko sprawdzonych i uznanych producentów m.in. Paradyż oraz Opoczno, które łączą funkcjonalność z reprezentacyjnym wyglądem. Każda z dostępnych kolekcji pozwala na aranżację kuchni w dowolnym stylu i kolorystyce, dając ogromne możliwości zestawiania ze sobą różnorodnych wzorów, kształtów oraz formatów płytek. Serdecznie zapraszamy do Salonów HOFF!

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rodzaj
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Rektyfikowanie

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?