Płytki kuchenne

Płytka Gresowa XRock 12W Rect. 60x120 Imola Dostawa gratis
Płytka Gresowa XRock 12N Rect. 60x120 Imola Dostawa gratis
Płytka podłogowa Corten A  60x60 Tau Ceramica Dostawa gratis
Essencia BIAŁOSZARA 30x60 Rako Dostawa gratis
Płytka podłogowa Corten Blanco 60x60 Tau Ceramica Dostawa gratis
Płytka Limone Town Grey 60x60  Ceramica Limone Dostawa gratis
Płytka Giornata Sabbia 60x11 Cerrad Dostawa gratis
Płytka Calacatta White Mat 119,8x59,7 Cerrad Dostawa gratis
Gres Softcement Graphite Poler 119,8x59,7 Cerrad Dostawa gratisWymagające wnętrze

Kuchnia to niezwykle wymagające pomieszczenie – wybór i dostosowanie właściwych kafelków ceramicznych to pierwszy duży krok, by cieszyć się jej pięknem przez lata. Podłoga i ściany w kuchni, bardziej niż w innych pomieszczeniach narażone są na uszkodzenia i zabrudzenia, dlatego tak ważne jest, aby wybrać materiały najwyższej jakości. Takie, które zapewnią trwałość, idealny wygląd i satysfakcję z użytkowania, nawet po wielu latach. Niewątpliwą zaletą płytek ceramicznych kuchennych jest łatwość utrzymania ich w czystości. Ich powierzchnia zabezpiecza ściany przed wilgocią i jest odporna na działanie łagodnych detergentów, dlatego woda i środek czyszczący wystarczą, aby przywrócić im świeżość. To dość istotne w czasach, gdy mamy coraz mniej czasu.

Własna kompozycja w kuchni

Płytki ceramiczne dają nam możliwość układania własnych kompozycji – możemy wyłożyć nimi jedną ścianę, lub użyć tego samego motywu również na podłodze. Można też połączyć te opcje i wykorzystać własną kreatywność do wykonania oryginalnego i niepowtarzalnego zestawienia wzorów. Takie zabiegi, szczególnie z wykorzystanie jasnych i białych płytek optycznie powiększą wnętrze i sprawią, że nabierze ono oryginalnego wyglądu. Własna kompozycja glazura do kuchni będzie wizytówka mieszkania, przez co kuchnia bardziej uczęszczanym i ciekawszym pomieszczeniem w Waszych domach.

Kompletny asortyment w salonie.

W salonach HOFF w Krakowie znajdą Państwo płytki kuchenne tylko sprawdzonych i uznanych producentów m.in. Paradyż oraz Opoczno, które łączą funkcjonalność z reprezentacyjnym wyglądem. Każda z dostępnych kolekcji pozwala na aranżację kuchni w dowolnym stylu i kolorystyce, dając ogromne możliwości zestawiania ze sobą różnorodnych wzorów, kształtów oraz formatów płytek. Serdecznie zapraszamy do Salonów HOFF!

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Rozmiar
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?