Dekory

Krótko na start

Niezależnie od tego w jakim pomieszczeniu zmieniamy wystrój wnętrza, zawsze warto zadbać o elementy wykończeniowe. Od ich doboru zależy bowiem charakter aranżacji. Dekory są nieodłącznym elementem wykończeniowy płytek zarówno w łazienkach, kuchniach, czy korytarzach. Niezależnie od tego czy preferujemy aranżacje nowoczesne, rustykalne, skandynawskie, to właśnie dekory i listwy ścienne sprawiają, że całość nabiera pełni preferowanego stylu. Z tego też względu oferta Salonów HOFF w zakresie dekorów jest bardzo obszerna i pozwala dobrać elementy do najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Dekoracje w parze z mozaiką

Drewniane, ceramiczne, kamienne, szklane, matowe lub z połyskiem. Dekoracje ścienne pasują do większości pomieszczeń, mogą być użyte jako motyw przewodni lub awangardowy dodatek. Standardowo komponowane są z niewielkich płytek, które w zależności od faktury i barwy pozwalają na uzyskanie nieskończenie wielu efektów wizualnych. Dekory jaki i mozaiki dzięki różnorodności materiałów stanowią niezwykle uniwersalny materiał wykończeniowy – mogą zostać wykorzystane do aranżacji zarówno kuchni, jak i salonu, sprawdzą się wewnątrz oraz na zewnątrz – np. do zdobienia posadzki tarasu lub balkonu. Wykorzystanie tego samego motywu mozaiki ściennej oraz na podłodze będzie idealnym zabiegiem dla mniejszych, monochromatycznych lub prostych wnętrz. Pozwoli osiągnąć wrażenia przestrzeni oraz harmonii. Dekoracje kuchenne lub łazienkowe będą trafionym pomysłem i dobrym wyborem na udane wnętrze, ożywiającym przestrzeń i dodającym świeżej energii życiowej.

W salonach HOFF Kraków znajdą Państwo kolekcje renomowanych producentów: Dunin, Pilch, Opoczno. Każda z nich charakteryzuje się modnym i niepowtarzalnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania oraz bogatą kolorystyką. Serdecznie zapraszamy do Krakowa, specjaliści salonu Hoff odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w zrealizowaniu wszystkich pomysłów na dekoracje do łazienki, kuchni lub salonu i docelowo na udaną aranżację wymarzonego wnętrza!

 
W Salonach HOFF znajdą Państwo elementy dekoracyjne najpopularniejszych polskich marek, takich jak Paradyż, Tubądzin, Domino, Ceramstic, Opoczno, Nowa Gala, Ceramika Gres. Dla osób poszukujących niesztampowych rozwiązań i świeżych wzorów proponujemy dekory hiszpańskich marek Saloni i Gayafores, włoskiej – Cerim, czy Golden Tile. Każda z rekomendowanych kolekcji spełnia najwyższe wymogi jakościowe.

 

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Położenie
Zastosowanie
Pomieszczenie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?