Dekory

Deco Mat 60x60 Rako Dostawa gratis

76.50PLN / szt
W MAGAZYNIE
Płytka Ścienna Foudry Bronce Compass 45x90 Saloni Dostawa gratis
Polis Bone Olimpo Decor 33,3x100 AB Dostawa gratis
Listwa Szklana Free Space Navy 89,8x2 Tubądzin Dostawa gratis
Dekor Ścienny Han Nickon Chrome 40x120 AB Dostawa gratis
Dekor Free Space 32,8x89,8 Tubądzin Dostawa gratis
Dekor Ścienny Equal Oxide 45x90 Atlantic Tiles Dostawa gratis
Vodevil Taco Dome Nacar 4x4 Vives Dostawa gratis
Intro MARFIL Motion 30x90 Saloni Dostawa gratis
Dekor Ścienny Sunset Arkan BLANCO 40x120 Saloni Dostawa gratis
Dekor Ścienny Leaves Cascais  Rect. 30x90   AB Dostawa gratis
Dekor Fondo Grey 29,8x74,8 Tubądzin Dostawa gratis
Vodevil Taco Dome Antracit 4x4 cm Vives Dostawa gratis
Dekor Ścienny Colter Listones 28x85 AB Dostawa gratis
Dekor Opp! Black Diamond DGL282M1 90x30 Ceramstic Dostawa gratis


Krótko na start

Niezależnie od tego w jakim pomieszczeniu zmieniamy wystrój wnętrza, zawsze warto zadbać o elementy wykończeniowe. Od ich doboru zależy bowiem charakter aranżacji. Dekory są nieodłącznym elementem wykończeniowy płytek zarówno w łazienkach, kuchniach, czy korytarzach. Niezależnie od tego czy preferujemy aranżacje nowoczesne, rustykalne, skandynawskie, to właśnie dekory i listwy ścienne sprawiają, że całość nabiera pełni preferowanego stylu. Z tego też względu oferta Salonów HOFF w zakresie dekorów jest bardzo obszerna i pozwala dobrać elementy do najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Dekoracje w parze z mozaiką

Drewniane, ceramiczne, kamienne, szklane, matowe lub z połyskiem. Dekoracje ścienne pasują do większości pomieszczeń, mogą być użyte jako motyw przewodni lub awangardowy dodatek. Standardowo komponowane są z niewielkich płytek, które w zależności od faktury i barwy pozwalają na uzyskanie nieskończenie wielu efektów wizualnych. Dekory jaki i mozaiki dzięki różnorodności materiałów stanowią niezwykle uniwersalny materiał wykończeniowy – mogą zostać wykorzystane do aranżacji zarówno kuchni, jak i salonu, sprawdzą się wewnątrz oraz na zewnątrz – np. do zdobienia posadzki tarasu lub balkonu. Wykorzystanie tego samego motywu mozaiki ściennej oraz na podłodze będzie idealnym zabiegiem dla mniejszych, monochromatycznych lub prostych wnętrz. Pozwoli osiągnąć wrażenia przestrzeni oraz harmonii. Dekoracje kuchenne lub łazienkowe będą trafionym pomysłem i dobrym wyborem na udane wnętrze, ożywiającym przestrzeń i dodającym świeżej energii życiowej.

W salonach HOFF Kraków znajdą Państwo kolekcje renomowanych producentów: Dunin, Pilch, Opoczno. Każda z nich charakteryzuje się modnym i niepowtarzalnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania oraz bogatą kolorystyką. Serdecznie zapraszamy do Krakowa, specjaliści salonu Hoff odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w zrealizowaniu wszystkich pomysłów na dekoracje do łazienki, kuchni lub salonu i docelowo na udaną aranżację wymarzonego wnętrza!

 
W Salonach HOFF znajdą Państwo elementy dekoracyjne najpopularniejszych polskich marek, takich jak Paradyż, Tubądzin, Domino, Ceramstic, Opoczno, Nowa Gala, Ceramika Gres. Dla osób poszukujących niesztampowych rozwiązań i świeżych wzorów proponujemy dekory hiszpańskich marek Saloni i Gayafores, włoskiej – Cerim, czy Golden Tile. Każda z rekomendowanych kolekcji spełnia najwyższe wymogi jakościowe.

 

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Położenie
Zastosowanie
Pomieszczenie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?