Płytki cegłopodobne

Ceglane ściany i elementy wystroju zdobywają z roku na rok coraz większą popularność. W zależności od tego, jaki wybierzemy kolor i fakturę, możemy uzyskać różnorodne, ciekawe efekty – od przytulnego i ciepłego wnętrza, po akcenty w surowym i industrialnym stylu. Płytki cegłopodobne to doskonały sposób na to, aby połączyć wygląd tradycyjnej, starej cegły z nowoczesną technologią produkcji płytek. Możemy wyłożyć nimi większe powierzchnie, jak i elementy wnętrza. Odpowiednio dobrane płytki cegłopodobne, świetnie sprawdzą się również na zewnątrz – do dekoracji ogrodzeń, fasad czy murów.

W Salonach Hoff znajdą Państwo szeroką gamę płytek cegłopodobnych znanych i renomowanych producentów materiałów wykończeniowych. Różnorodne wersje kolorystyczne, wzory oraz faktury płytek pozwolą stworzyć wnętrze w dowolnym stylu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Salonów Hoff! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze rozwiązań idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Mrozoodporność
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?