Projekty łazienek - Salon HOFF

aranżacja łazienkowa tube6 120G

TUBE 6

Ekspozycja nr 08

Włoska kolekcja płytek Imola z serii Tube 6 to nawiązanie do wielkomiejskości i kultowych elementów współczesnej kultury miejskiej.

Miłośnicy postarzanych materiałów, którzy sercem przywiązani są do atmosfery wielkich metropolii, dzięki tym płytkom zaprojektują łazienkę marzeń. Jasnoszary gres imituje beton z zaciekami. Płytki ciemnografitowe posiadają stylowy, metaliczny efekt. Natomiast brązowe płytki widoczne na ścianie z lustrem, subtelnie nawiązują do korozji metalu. Zestawione w aranżacji powyższe trzy różne kolory, mają nierównomierne przebarwienia. To sposób na nawiązanie do materiałów spotkanych na ulicznych budynkach.

Patrząc na układy miast, można poczuć pewną, dość częstą praktykę. Jest nią sposób ekspozycji. Zauważ, że pewne budynki wręcz stoją w centrum uwagi. Ich architektura, umiejscowienie i gra świateł robią wszystko, aby przykuwać uwagę. Aby nasza łazienka odwoływała się do tej miejskiej zasady, postanowiliśmy zrobić to samo. W centrum uwagi stanęła wanna zabudowana Villeroy&Boch z efektownym podświetleniem LED. Widoczna w tle rdzawa ściana z lustrem wybija się tworząc drugi, kluczowy punkt wnętrza. Lustro Eclipse inspirowane grafiką lat 60, nawiązuje do modernistycznych aranżacji. A awangardowa armatura Grohe z kolekcji Eurocube stylowo ozdabia wannę (bateria wannowa czterootworowa), umywalkę (bateria podtynkowa z oddzielnym mieszaczem) i bidet wiszący. Widoczna w aranżacji ceramika łazienkowa, szczególnie umywalka nablatowa i miska wc bezrantowa, cechuje smukła forma, minimalizm, ale i co ważne – wygoda użytkowania.

Marzysz o łazience w wielkomiejskim stylu? W Salonie HOFF w Krakowie każdego dnia nasi architekci tworzą profesjonalne projekty łazienek. Wybierz płytki i umów się na darmową* wizualizację łazienki 3D. Zainspiruj się już dziś.

Odwiedź Salon HOFF i obejrzyj projekt łazienki TUBE 6 na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?