Drzwi do prysznica i ścianki prysznicowe

Drzwi prysznicowe – kabina prysznicowa dopasowana do Twojej łazienki

Problemy napotykane podczas urządzania łazienki często narzucają użytkownikom potrzebę znalezienia produktu, który w pełni dopasuje się do warunków panujących w pomieszczeniu. Nierówne ściany, skosy na poddaszu, obecne w domu słupy konstrukcyjne, ciasna przestrzeń. Mamy świadomość tego, z jak wieloma trudnościami muszą mierzyć się nasi Klienci w trakcie remontowania czy urządzania łazienki. Dlatego w naszej ofercie dostępne są drzwi i ścianki prysznicowe, które nasi Klienci mogą dowolnie personalizować i dostosowywać do warunków narzuconych im przez przestrzeń. W Salonie HOFF kupisz drzwi do kabiny prysznicowej w pełni dopasowane do Twojej łazienki. Bogate możliwości spersonalizowania drzwi do prysznica zapewnia m.in. marka Radaway, której produkty posiadamy w naszej regularnej ofercie.

Zróżnicowane możliwości montażu

Warunki panujące w łazience, w tym obecność pionów kanalizacyjnych, dyktują rozmieszczenie wyposażenia sanitarnego. Kiedy do tego dochodzi niewielka przestrzeń, wówczas wybór kabiny ogranicza się nie tyle do kwestii wizualnych, co przede wszystkim do jej funkcjonalności z korzyścią dla przestrzeni. W przypadku małych łazienek doskonale sprawdzają się drzwi prysznicowe składane, tzw. łamane. To kompaktowe rozwiązanie, które w przypadku nieużytkowania kabiny pozwoli zyskać nieco przestrzeni, kiedy drzwi są złożone. Drzwi prysznicowe przesuwne to kolejna wygodna opcja do łazienek o niewielkim metrażu. Drzwi przesuwne do prysznica nie zapewniają jednak tyle wolnej przestrzeni po ich złożeniu co drzwi prysznicowe łamane. Również wejście do kabiny jest nieco mniejsze. Niemniej można połączyć ze sobą drzwi przesuwne prysznicowe z drzwiami składanymi, co razem może dać całkiem przyjemne rozwiązanie. Na specjalne zamówienie wykonamy dla Ciebie również drzwi prysznicowe wnękowe. Możliwości personalizacji i łączenia ze sobą opcji jest wiele, a my w Salonie HOFF rekomendujemy najbardziej ergonomiczne i wygodne rozwiązania dla naszych Klientów.

Szyba prysznicowa – dostępność różnych wariantów i możliwości personalizacji

Możliwości personalizowania prysznica wychodzą poza ogólnie znane standardy. Klasyczny brodzik znika z większości łazienek na poczet minimalistycznych drzwi do prysznica bez brodzika. Klamry i zawiasy licowane są z taflą szkła, dzięki czemu nasi Klienci mogą z łatwością czyścić swoje kabiny. Dostępne w naszej ofercie różne warianty szkła (kolory) pozwalają dostosować kabinę do stylu wnętrza. Dodatkowo Twoja ścianka prysznicowa może zostać wzbogacona o indywidualny grawer, który wykonamy dla Ciebie, jeśli zdecydujesz się na szklane drzwi prysznicowe marki Radaway. Jeżeli zależy Ci na montażu kabiny bezpośrednio na podłodze, możesz złożyć zamówienie na drzwi prysznicowe bez listwy progowej. Dostosuj swoją kabinę prysznicową do łazienki w Salonie HOFF.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?