0

Drzwi do prysznica i ścianki prysznicowe

(86 produktów)

Drzwi i ścianki prysznicowe – świetna alternatywa dla kabin

Chcesz w pełni wykorzystać potencjał swojej łazienki? Nie stawiaj w niej gotowej kabiny natryskowej. Stwórz ją samodzielnie, wykorzystując w tym celu drzwi i ścianki prysznicowe. Te nowoczesne elementy pozwolą Ci ustawić strefę kąpielową w dowolnym miejscu łazienki. Dzięki nim zagospodarujesz np. wnękę czy problematyczny narożnik ze skosami.

Trend na ścianki prysznicowe utrzymuje się od kilku lat i niewiele wskazuje na to, że szybko minie. Z pomocą tych elementów łatwo zabudujesz z pozoru nieustawną przestrzeń. Ścianki ułatwią Ci też zaprojektowanie natrysku idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Jego powierzchnia nie będzie ograniczona standardowymi wymiarami jak w przypadku kabin. Problemu nie stanowi też brodzik – ścianki czy drzwi do kabiny prysznicowej mogą stać bezpośrednio na podłodze.

Możliwości, jakie dają ścianki i drzwi do prysznica

Popularny i stylowy prysznic typu walk-in stworzysz, wykorzystując właśnie odpowiednie ścianki. To zdecydowanie hit w nowoczesnych łazienkach. Wystarczy jedna szklana ścianka prysznicowa, aby stworzyć komfortową strefę natrysku w wąskim pomieszczeniu także tym z oknem. Rozwiązanie to sprawdza się i w dużych, i małych wnętrzach. Natrysk zbudowany ze ścianek bez drzwi i brodzika ułatwia skorzystanie z prysznica osobom z ograniczeniami ruchu.

Masz w łazience wnękę? Zamontuj w niej drzwi prysznicowe, dodaj armaturę i funkcjonalny prysznic gotowy. To rozwiązanie sprawdza się nie tylko w wąskich pomieszczeniach, ale też tych, których aranżację utrudniają skosy. Drzwi do prysznica zapewnią Ci niezbędną dyskrecję i prywatność. Wyraźnie zaznaczą też strefę kąpielową. Możesz zamontować zarówno pojedyncze, jak i również podwójne czy przesuwne drzwi pod prysznic.

Ścianki i drzwi do kabiny prysznicowej gwarantują komfort w stylowej łazience

W nowoczesnych mieszkaniach coraz rzadziej spotyka się gotowe kabiny prysznicowe. Symbolem takich łazienek bez wątpienia stały się natryski, do których wykonania wykorzystuje się ścianki i drzwi prysznicowe. Rozwiązanie to pozwala stworzyć stylowy i spersonalizowany natrysk, który prezentuje się wyjątkowo lekko. Drzwi kabiny prysznicowej możesz ustawić na niskim brodziku lub bezpośrednio na podłodze z ukrytym odpływem.

Stworzony w ten sposób natrysk jest elegancki i trwały. Ścianki oraz drzwi kabiny prysznicowej wykonane są przede wszystkim z wytrzymałego i bezpiecznego szkła hartowanego. Wzbogacają je niewielkie chromowane detale czy szprosy. Tak wykonany natrysk jest odporny na uszkodzenia czy zarysowania. 

Stwórz swój natrysk z pomocą Salonu HOFF

Montaż ścianek i drzwi pod prysznic jest łatwy, a efekt pracy wyjątkowo zjawiskowy. Jesteś zdecydowany na taki nowoczesny natrysk w łazience? Elementy dopasowane do stylu swojego wnętrza wybierz z szerokiej oferty sklepu internetowego Salonu HOFF. Od razu dopasuj też armaturę i kafelki, które również znajdziesz w asortymencie. Jeśli chcesz przed zakupem zobaczyć na żywo interesujące Cię produkty, odwiedź stacjonarny Salon HOFF, który znajduje się w Krakowie przy ulicy Kosocickiej 7. Na miejscu Eksperci chętnie pomogą Ci z wyborem. Serdecznie zapraszamy!

Drzwi prysznicowe – kabina prysznicowa dopasowana do Twojej łazienki

Problemy napotykane podczas urządzania łazienki często narzucają użytkownikom potrzebę znalezienia produktu, który w pełni dopasuje się do warunków panujących w pomieszczeniu. Nierówne ściany, skosy na poddaszu, obecne w domu słupy konstrukcyjne, ciasna przestrzeń. Mamy świadomość tego, z jak wieloma trudnościami muszą mierzyć się nasi Klienci w trakcie remontowania czy urządzania łazienki. Dlatego w naszej ofercie dostępne są drzwi i ścianki prysznicowe, które nasi Klienci mogą dowolnie personalizować i dostosowywać do warunków narzuconych im przez przestrzeń. W Salonie HOFF kupisz drzwi do kabiny prysznicowej w pełni dopasowane do Twojej łazienki. Bogate możliwości spersonalizowania drzwi do prysznica zapewnia m.in. marka Radaway, której produkty posiadamy w naszej regularnej ofercie.

Zróżnicowane możliwości montażu

Warunki panujące w łazience, w tym obecność pionów kanalizacyjnych, dyktują rozmieszczenie wyposażenia sanitarnego. Kiedy do tego dochodzi niewielka przestrzeń, wówczas wybór kabiny ogranicza się nie tyle do kwestii wizualnych, co przede wszystkim do jej funkcjonalności z korzyścią dla przestrzeni. W przypadku małych łazienek doskonale sprawdzają się drzwi prysznicowe składane, tzw. łamane.

To kompaktowe rozwiązanie, które w przypadku nieużytkowania kabiny pozwoli zyskać nieco przestrzeni, kiedy drzwi są złożone. Drzwi prysznicowe przesuwne to kolejna wygodna opcja do łazienek o niewielkim metrażu. Drzwi przesuwne do prysznica nie zapewniają jednak tyle wolnej przestrzeni po ich złożeniu co drzwi prysznicowe łamane. Również wejście do kabiny jest nieco mniejsze.

Niemniej można połączyć ze sobą drzwi przesuwne prysznicowe z drzwiami składanymi, co razem może dać całkiem przyjemne rozwiązanie. Na specjalne zamówienie wykonamy dla Ciebie również drzwi prysznicowe wnękowe. Możliwości personalizacji i łączenia ze sobą opcji jest wiele, a my w Salonie HOFF rekomendujemy najbardziej ergonomiczne i wygodne rozwiązania dla naszych Klientów.

Szyba prysznicowa – dostępność różnych wariantów i możliwości personalizacji

Możliwości personalizowania prysznica wychodzą poza ogólnie znane standardy. Klasyczny brodzik znika z większości łazienek na poczet minimalistycznych drzwi do prysznica bez brodzika. Klamry i zawiasy licowane są z taflą szkła, dzięki czemu nasi Klienci mogą z łatwością czyścić swoje kabiny.

Dostępne w naszej ofercie różne warianty szkła (kolory) pozwalają dostosować kabinę do stylu wnętrza. Dodatkowo Twoja ścianka prysznicowa może zostać wzbogacona o indywidualny grawer, który wykonamy dla Ciebie, jeśli zdecydujesz się na szklane drzwi prysznicowe marki Radaway.

Jeżeli zależy Ci na montażu kabiny bezpośrednio na podłodze, możesz złożyć zamówienie na drzwi prysznicowe bez listwy progowej. Dostosuj swoją kabinę prysznicową do łazienki w Salonie HOFF.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Kolorystyka
Szerokość ścianki
Kształt
Wykończenie szkła
Wykończenie profili
Mocowanie
Sposób otwierania
Powłoka ochronna
Kolor profili

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?