0

Kabiny i brodziki prysznicowe

(52 produktów)
 
Brodzik Niski Półokragły Sense 90x90 BREX.SEN09WHN Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Brodzik Półokrągły Compact  90x90x11 BREX.SEN09WHC Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Syfon Brodzikowy 50mm Chrom Watersolution DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%Wyprzedaż

109.95PLN / szt 93.46PLN / szt
W MAGAZYNIE
Syfon Brodzikowy 90mm Niski Watersolution DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%Wyprzedaż

149.95PLN / szt 127.46PLN / szt
W MAGAZYNIE
Syfon Brodzikowy 90mm 690 Chrom Watersolution DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%Wyprzedaż
Ścianka Milano/Napoli Element B ABR90X 90X195 Atrium DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%

1089.00PLN / szt 925.65PLN / szt
W MAGAZYNIE
Kabina Półokrągła Actima KAAC.1801.800 80X80 Actima DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%

1319.00PLN / szt 1121.15PLN / szt
W MAGAZYNIE
Syfon Brodzikowy Turboflow TB90P Radaway DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%

129.00PLN / szt 109.65PLN / szt

Kabina i brodzik jako podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Dobrze zestawione będą służyć przez długi czas. Odpowiednią trwałość zapewni asortyment z półki średniej i wyższej. Mocne szkło kabiny z dodatkową osłoną i funkcjonalne zawiasy. Wytrzymała konstrukcja brodzika z dobrze ustawionym odpływem plus powłoka zapobiegająca poślizgnięciu. Solidne rolki drzwi, odpowiednia przestrzeń wewnątrz oraz ergonomiczny uchwyt z obu stron. Minimalny wysiłek przy otwieraniu drzwi kabiny i grube matowe szkło. Co najmniej kilka elementów decyduje o dobrym zestawieniu kabiny prysznicowej z brodzikiem. Oprócz standardowej oferty brodzików kwadratowych, prostokątnych i owalnych mamy w ofercie na zamówienie produkty niestandardowe.

Brodzik niestandardowy

To prawda, że możemy zamówić brodzi o wymiarach niestandardowych. Chodzi o brodzik podpłytkowy. Maksymalny wymiar brodzika niestandardowego jaki można wykonać to przeważnie 1,4m x 1,9m. Polecamy także niestandardowe i bardzo trwałe brodziki z kamienia, są o wiele bardziej wytrzymałe niż brodzików wykonane ze standardowych materiałów. Ze względu na porowatą powierzchnię są bezpieczniejsze dla osoby korzystającej z nich, szczególnie ważny jest środkowy obszar brodzika, który w tym przypadku nie powoduje poślizgu. Ten rodzaj brodzika jest dużo cięższy, ale za to bardziej stabilny i masywny.

Ważna pielęgnacja kabiny, czyli
każdorazowo po użyciu należy spłukać kabinę czystą wodą, w ten sposób zmywamy z niej resztki mydła i szamponu. Kolejna czynność to usunięcie pozostałej wody za pomocą ściągaczki. Do standardowego czyszczenia kabiny prysznicowej należy używać miękkiej ściereczki, cięższe i trudniejsze zabrudzenia należy wyczyścić przy pomocy specjalnego preparatu. Nie należy stosować agresywnych środków rozpuszczających i szorujących, gdyż można nimi trwale uszkodzić powłokę szyby kabiny. Co pół roku należy odświeżyć powłokę odpowiednim preparatem chroniącym szkło drzwi i ścianek kabiny - przed nałożeniem środka trzeba wyczyścić dokładnie szkło kabiny, aby usunąć z niego ewentualne zabrudzenia. Elementy ruchome, czyli rolki i zawiasy muszą być przynajmniej raz w roku posmarowane specjalnym smarem lub wazeliną techniczną.

Prawy od lewej czy odwrotnie?

Sposób na określenie wariantu kabiny musi być prosty i konkretny. Stajemy naprzeciw drzwi naszej kabiny prysznicowej. Jeśli zawiasy znajdują się po lewej stronie, mamy do czynienia z lewym wariantem kabiny, jeżeli po prawej stronie – z prawym wariantem kabiny (istnieją małe wyjątki). W przypadku parawanów wariant określa strona mocowania profilu przyściennego. Wariant kabiny z drzwiami przesuwnymi określa się na podstawie ruchu drzwi – jeżeli drzwi otwierają się na prawo to mamy do czynienia z prawym wariantem kabiny prysznicowej, jeżeli na lewo – z lewym wariantem.

Proponujemy najwyższej jakości wyposażenie łazienek tylko renomowanych firm. Dzięki ścisłej współpracy z producentami i wysokiej jakości wykonania dostępne w naszej ofercie kabiny i brodziki charakteryzują się ciekawym wzornictwem i trwałością a także dużą funkcjonalnością. Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań związanych z kompleksowym wyposażeniem każdej łazienki.

 

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?