Kamień dekoracyjny

Płytki Cegłopodobne Monsanto 1 z Fugą 1530x7,8 Stegu Promocja-20%Dostawa gratis

47.16PLN / kart. 37.68PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Elewacyjny Elbrus 2  Maxstone Promocja-20%Dostawa gratis

51.33PLN / kart. 41.01PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Cegłopodobny Malmo 1  Stones Promocja-20%Dostawa gratis

43.19PLN / kart. 34.51PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Cegłopodobny Malmo 2  Stones Promocja-20%Dostawa gratis

43.19PLN / kart. 34.51PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Nepal 3  Stegu Promocja-20%Dostawa gratis

67.00PLN / kart. 53.53PLN / kart.
Narożnik Cegłopodobny Monsanto 1 z Fugą 8,5/16x7,8 Stegu Promocja-20%Dostawa gratis

40.02PLN / kart. 31.98PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Elewacyjny Elbrus 1  Maxstone Promocja-20%Dostawa gratis

51.33PLN / kart. 41.01PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Cegłopodobny z fugą Vintage 3 Stones Promocja-20%Dostawa gratis

53.98PLN / kart. 43.13PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Elewacyjny Cres 1  Maxstone Promocja-20%Dostawa gratis

49.22PLN / kart. 39.33PLN / kart.
W MAGAZYNIE

Dopasowanie do wnętrza

Ściany wyłożone kamieniem dekoracyjnym będą pięknie prezentować się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych w klasycznym stylu. Taki sposób wykończenia zdobywa coraz większą popularność nie tylko ze względu na mnogość kolorów, faktur czy wzorów, ale także trwałość. Marmur, granit, piaskowiec, łupek oraz trawertyn to kamienie dekoracyjne, które sprawdzą się najlepiej we wnętrzu mieszkania – zarówno na większych powierzchniach, jak i jako oryginalne akcenty czy dodatkowe dekory.

Rozwiązania

W salonach HOFF proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania, w których niepowtarzalny wygląd idzie w parze z najwyższą jakością. W naszym asortymencie znajdą Państwo kamień dekoracyjny w różnorodnych wzorach i wybarwieniach, dzięki czemu dobranie idealnego, nie będzie stanowiło problemu. Oferujemy produkty znanych, renomowanych producentów.

Materiały i możliwości

Kamień dekoracyjny z przeznaczeniem na ścianę jako ulepszona forma dekoracji ściany wnosi do architektury wnętrz element wyjątkowości. Dobrze zastosowany, w niektórych strefach wnętrz powoduje wyjątkowe doznania wizualne i tworzy naturalny klimat. Płytki imitujące kamień i kamień dekoracyjny gipsowy przekazują urok nierównej struktury i wyjątkowej trwałości. Dekoracyjne atuty takiego materiału i półproduktów z kamienia oferują ciekawe kolory i faktury, pozwalają poczuć naturę w wyjątkowy sposób, angażując przy tym światło i cień. Kamień dekoracyjny w salonie z kolei będzie wiytówką naszego mieszkania, będac opcją premium w dekoracji ścian, gdy nie zdecydujemy się na tradycyje malowanie. Tego rodzaju kamień także daje możliwość ułożenia na elewacji zewnętrznej, dając budynkowi całkiem nowe oblicze i ciekawszy kształt. Pamiętajmy o tym, że nie tylko efektowny wygląd powinien decydować o wyborze konkretnego wzoru czy struktury kamienia - trwałość, wytrzymałość, dopasowanie, możliwość łatwego czyszczenia i zabezpieczenia (impregnacja co ok. 5 lat) także w istotny sposób decydują o końcowym sukcesie naszego remontu.

Zalety przekonują

Jako główną zaletę kamienia dekoracyjnego uważa się prostotę montażu, wytrzymałość na czynniki również zewnętrzne. Przystępna cena jest dużą zaletą, biorąc pod uwagę wyjątkowy wygląd kamienia dekoracyjnego na ścianie lub elewacji. Jasny kamień doskonale sprawdza w wąskich i ciasnych pomieszczeniach a możliwość malowania otwiera nam dodatkowe opcje zmiany wyglądu kamienia w przyszłości. Kamień dekoracyjny wewnętrzny idealnie łączy się naturalnymi wzorami i zielenią w domu. Motyw drewna i odcienie szarości doskonale łączą się tworząc bardzo naturalną mieszankę kształtów i kolorów. Wewnątrz, nieregularne kształty i chropowatość kamienia (no. gipsowego) współgra z gładkim, matowym wykończeniem mebli drewnianych dając bardzo pozytywne wizualne wrażenia.

Nie czekaj, odwiedź nas!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kamienia dekoracyjnego w Salonach Hoff! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące tego tematu i pomogą wybrać rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb! Dodatkowo zadbamy o transport zakupionego towaru.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?