0
aranzacja łazienki z czarnym grzejnikiem Materia Reflex piemme

ŁAZIENKA Z CZARNYM GRZEJNIKIEM

Ekspozycja nr 5

Płytki lappato to doskonały kompromis między kafelkami polerowanymi, a matowymi. W łazience prezentują się elegancko i dają genialne wrażenia wizualne. Nie masz pewności, czy nadają się do łazienki? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

ŁAZIENKA Z CZARNYM GRZEJNIKIEM Z PŁYTKAMI LAPPATO

Lappato to typ powierzchni płytki określany też jako półpoler. Jeśli w nazwie płytki łazienkowej dostrzeżesz słowo lappato lub skrót „lapp.” to oznacza, że w procesie produkcji powierzchnia płytki została wypolerowana pulsacyjnie. Technika ta daje efekt częściowego wybłyszczenia płytki. Efekt lappato robi niesamowite wrażenie, szczególnie w połączeniu z odpowiednio dobranym oświetleniem we wnętrzu. W naszej aranżacji łazienki z czarnym grzejnikiem postanowiliśmy wkomponować w ścianę i podłogę listwę LED, która efektownie rozświetliła przestrzeń, wydobyła z płytki blask i wprowadziła oryginalny akcent – efekt błysku rekomendujemy zobaczyć na żywo. Zastanawiasz się czy półpoler nadaje się do łazienki z czarnym grzejnikiem? Oczywiście, że tak! Płytki lappato są mniej śliskie od gresu w połysku, w związku z czym po lappato możesz spokojnie sięgać podczas wykańczania łazienki.

POŁYSK CZY MAT – CO WYBRAĆ DO ŁAZIENKI Z CZARNYM GRZEJNIKIEM? WYBIERZ GRES LAPPATO!

Łazienka z płytkami lappato stanowi idealną alternatywę między błyskiem, a pełnym matem. Szczególnie szara łazienka z czarnym grzejnikiem łazienkowym będzie świetnie prezentować się w wykończeniu lappato. Subtelny, półpolerowany błysk wydobędzie z łazienki więcej światła, a przestrzeń nabierze klasy. W aranżacji w naszym Salonie wybraliśmy szare płytki lappato z kolekcji Materia Reflex i Materia Deep producenta Ceramiche Piemme. Jest to projekt minimalistycznej łazienki w szarych kolorach i z czarnymi dodatkami. Ciekawe zestawienie tworzy czarne lustro Belt, Ruke na skórzanym pasku i industrialny grzejnik czarny Merkury, Radeco z wygodnymi uchwytami na ręcznik. Blat umywalkowy zwieńcza gres szkliwiony drewnopodobny Nordic Wood Gold, Flaviker. Na blacie stanęła szeroka, owalna umywalka nablatowa Kube X, GSI. Ciekawy akcent wniosła bateria umywalkowa stojąca Contour Chrom, Omnires z designerskim pokrętłem zamiast klasycznej dźwigni. W nowoczesnej łazience nie mogło zabraknąć nowoczesnego wyposażenia – toaleta myjąca AquaClean Tuma Comfort, Geberit stanowi inspirację dla tych, którzy pragną sięgnąć po wygodne rozwiązanie do swojej łazienki.

Szukasz ciekawych inspiracji do swojej łazienki? Odwiedź Salon HOFF i zaczerpnij inspiracji na żywo. Możesz też umówić się z Projektantką HOFF na darmową* wizualizację Twojej łazienki. Zapraszamy!


Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Płytka Imitująca Kamień Materia Reflex Lappato 60x119,5 Piemme DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Imitująca Kamień Materia Deep Lappato 60x119,5 Piemme DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Gres Szkliwiony Nordic Wood Gold 20x120 Flaviker DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Zestaw Biały AquaClean Tuma Comfort 146.292.SI.1 Geberit DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
TUBO1 MERKURY 7 CZARNY GRZEJNIK 1620X290 RADECO DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Umywalka Nablatowa Biała GSI945811 60×37 GSI DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?