Grzejniki

Grzejnik Meteor 137 GREX.ME137.BL Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Horos Szary GREX.HO121.GR 1210x500 Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Horos Biały GREX.HO121.WH 1210x500 Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Horos 96 GREX.HO96.WH Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Vision Biały 1176x400 465W Zehnder Dostawa gratis
Grzejnik Horos 146 GREX.HO146.WH Excellent Dostawa gratis
Grzejnik Vision Czarny 1176x400 465W Zehnder Dostawa gratis
Grzejnik Meteor 85 GREX.ME85.GR Excellent Dostawa gratis

Grzejnik łazienkowy

to nie tylko urządzenie zapewniające komfortową temperaturę i błogie ciepło w każdej łazience. Dzięki ciekawym wzorom, kolorom i dodatkowym funkcjom może sprawdzić się jako suszarka do ręczników, a nawet – efektowna dizajnerska ozdoba. Wybierając grzejnik łazienkowy warto zwrócić uwagę na użyte do jego wykonania materiały – urządzenie musi sprostać trudnym warunkom panującym w łazience. Podwyższony poziom wilgoci oraz pary wodnej, która powstaje podczas gorącej kąpieli lub prysznica, może przyczynić się do przyspieszonej korozji urządzenia.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment grzejników łazienkowych znanych i cenionych producentów urządzeń sanitarnych m.in.: Sunerzha  oraz Enix. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność urządzeń oraz trwałość na lata.
 

Sprawdź w Salonie Hoff...

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Salonu HOFF Kraków. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenia łazienek, ale wszystko to, co jest niezbędne do urządzenia funkcjonalnego wnętrza i sprawnego remontu Twojego mieszkania. Nasi specjaliści doradzą w doborze najlepszych rozwiązań!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kraj produkcji
Pomieszczenie
Kolorystyka
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?