Płytki łazienkowe

 

Niemały wybór płytek łazienkowych

Mają naprawdę wiele zalet. Jedną z nich jest łatwość utrzymania czystości. Ich powierzchnia zabezpiecza ściany przed wilgocią i jest odporna na działanie łagodnych detergentów, dlatego woda i środek czyszczący wystarczą, aby przywrócić im świeżość. Płytki ceramiczne dają nam możliwość układania własnych kompozycji – możemy wyłożyć nimi jedną ścianę, lub użyć tego samego motywu również na podłodze. Taki zabieg optycznie powiększy wnętrze i sprawi, że pomieszczenie nabierze oryginalnego wyglądu.

Do małej łazienki

Mamy radę dla osób remontujących małą łazienkę. Wbrew temu, co może wydawać się logiczne – małe płytki ceramiczne łazienkowe nie są dobrym rozwiązaniem w małej łazience. Wręcz przeciwnie! W niewielkich pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się duże kafle łazienkowe, które wizualnie powiększają przestrzeń i tworzą jednolitą, niepoćwiartowaną płaszczyznę. Jeśli zdecydujemy się na dekory, wybierzmy takie, które poszerzą wnętrze (poziome z wzorami, które są szerokie) oraz wydłużą (pionowe z długimi dekorami w pionie). Zawsze możesz skonsultować Twój wybór z naszymi doradcami, aby glazura łazienkowa w Twojej nowej łazience było dobrana idealnie. Połączymy Twój styl z naszą radą techniczną.

Mała rada

Skończony remont z wykorzystaniem ciekawej glazury łazienkowej zakupionej w naszym salonie w Krakowie to podstawa do tego, by zachować odpowiedni porządek w łazience. Tak będzie, jeśli zadbamy o organizację jej przestrzeni. Zawsze dbajmy o to, by niepotrzebne rzeczy były ukryte. Chowajmy małe sprzęty, takie jak suszarka do włosów czy prostownica. Przechowujmy kosmetyki, których używamy rzadziej w szafkach. Większość tego typu drobiazgów zagraca przestrzeń, tworząc wrażenie nieporządku.
W salonach Hoff znajdziesz bogatą ofertę płytek imitujących beton i marmur oraz z fakturą drewna. Godne polecenia są kolekcje z licznymi dekoracjami do łazienki i kuchni. Oferujemy między innymi płytki matowe, polerowane i strukturalne. W Salonach HOFF zawsze możecie liczyć na pomoc naszych Doradców. Zostawiamy Was z naszym asortymentem płytek łazienkowych. Wiele nietuzinkowych aranżacji znajdziecie odwiedzając nasz salon. Ciekawi? Zapraszamy.
RozwińZwiń

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?