Płytki łazienkowe

 

Niemały wybór płytek łazienkowych

Mają naprawdę wiele zalet. Jedną z nich jest łatwość utrzymania czystości. Ich powierzchnia zabezpiecza ściany przed wilgocią i jest odporna na działanie łagodnych detergentów, dlatego woda i środek czyszczący wystarczą, aby przywrócić im świeżość. Płytki ceramiczne dają nam możliwość układania własnych kompozycji – możemy wyłożyć nimi jedną ścianę, lub użyć tego samego motywu również na podłodze. Taki zabieg optycznie powiększy wnętrze i sprawi, że pomieszczenie nabierze oryginalnego wyglądu.

Do małej łazienki

Mamy radę dla osób remontujących małą łazienkę. Wbrew temu, co może wydawać się logiczne – małe płytki ceramiczne łazienkowe nie są dobrym rozwiązaniem w małej łazience. Wręcz przeciwnie! W niewielkich pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się duże kafle łazienkowe, które wizualnie powiększają przestrzeń i tworzą jednolitą, niepoćwiartowaną płaszczyznę. Jeśli zdecydujemy się na dekory, wybierzmy takie, które poszerzą wnętrze (poziome z wzorami, które są szerokie) oraz wydłużą (pionowe z długimi dekorami w pionie). Zawsze możesz skonsultować Twój wybór z naszymi doradcami, aby glazura łazienkowa w Twojej nowej łazience było dobrana idealnie. Połączymy Twój styl z naszą radą techniczną.

Mała rada

Skończony remont z wykorzystaniem ciekawej glazury łazienkowej zakupionej w naszym salonie w Krakowie to podstawa do tego, by zachować odpowiedni porządek w łazience. Tak będzie, jeśli zadbamy o organizację jej przestrzeni. Zawsze dbajmy o to, by niepotrzebne rzeczy były ukryte. Chowajmy małe sprzęty, takie jak suszarka do włosów czy prostownica. Przechowujmy kosmetyki, których używamy rzadziej w szafkach. Większość tego typu drobiazgów zagraca przestrzeń, tworząc wrażenie nieporządku.
W salonach Hoff znajdziesz bogatą ofertę płytek imitujących beton i marmur oraz z fakturą drewna. Godne polecenia są kolekcje z licznymi dekoracjami do łazienki i kuchni. Oferujemy między innymi płytki matowe, polerowane i strukturalne. W Salonach HOFF zawsze możecie liczyć na pomoc naszych Doradców. Zostawiamy Was z naszym asortymentem płytek łazienkowych. Wiele nietuzinkowych aranżacji znajdziecie odwiedzając nasz salon. Ciekawi? Zapraszamy.
RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Gatunek
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Rozmiar
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?