0
Łazienka z kamieniem

ŁAZIENKA Z KAMIENIEM ROCK SALT

ŁAZIENKA Z KAMIENIEM ROCK SALT - PŁYTKI INNE NIŻ WSZYSTKIE

Projekt łazienki z kamieniem Rock Salt to zachwycająca imitacja soli kamiennej, którą od dziś możesz mieć w swoim domu!

Inspiracją dla Włochów do stworzenia płytek z kolekcji kamienia z solą Rock Salt były majestatyczne, solne korytarze i komory, podziwiane m.in. w Kopalni Soli w Wieliczce. Wygląd tej kopalni i jej zadziwiająca historia od wieków zachwyca turystów z całego świata, którzy pragną na własne oczy zobaczyć sztukę solnych rzeźb i korytarzy. Płytki imitujące sól kamienną to zupełna nowość na rynku płytek ceramicznych. O premierze tej niezwykłej kolekcji pisaliśmy na naszym blogu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak będą wyglądać modne łazienki w 2022 roku, to koniecznie przeczytaj naszą relację z Targów Cersaie w Bolonii, gdzie m.in. wspominaliśmy o przepięknej kolekcji Rock Salt.

ARANŻACJA ŁAZIENKI Z PŁYTKAMI KAMIENNYMI

Niespotykane dotychczas wzornictwo płytek z pewnością stanowi wyzwanie dla tych, którzy pragną stworzyć spójnie wyglądającą przestrzeń. Dlatego koniecznie przeczytaj, jakie dodatki zastosowaliśmy w tym projekcie łazienki! Awangarda i natura – to one były naszą inspiracją. Aranżacja łazienki Rock Salt posiada charakterny, czarny stelaż metalowy i blat drewniany o naturalnie wykończonej krawędzi. Na blacie postawiliśmy dwie nablatowe umywalki kamienne. Nierównomierna, porowata struktura umywalek Lavabo Lux4Home sprawia, że umywalki wyglądają bardzo naturalnie i efektownie. Łazienkę uzupełnia bardzo nowoczesna toaleta i bidet Laufen (ceramika łazienkowa pochodzi z kolekcji Alessi). Nietypowy, zaokrąglony kształt ceramiki dodał wnętrzu awangardowego wyglądu. Aranżację z kamiennymi płytkami dopełnia grafitowy, wysoki grzejnik łazienkowy, a także efektowna armatura łazienkowa: bateria bidetowa oraz baterie umywalkowe podtynkowe Grohe z najnowszej kolekcji Plus.

Uwielbiasz nowości i cenisz sobie wysoką jakość produktów? Chcesz urządzić swój dom pięknymi materiałami i wyposażeniem? Umów się na wizualizacje łazienki 3D z Projektantką HOFF i pokaż jej czego potrzebujesz.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?