0

Aranżacja łazienki z tapetą

ŁAZIENKA Z TAPETĄ KOI I Z PŁYTKAMI RYBIA ŁUSKA

Ekspozycja nr 57

Zastanawiasz się, jaka tapeta do łazienki zamiast płytek, będzie dobrym wyborem? Poznaj naszą aranżację łazienki z japońską tapetą w karpie koi i płytkami „rybia łuska”. Zainspiruj się łazienką z kolorową tapetą inną niż wszystkie!

PROJEKT ŁAZIENKI Z TAPETĄ W JAPOŃSKIE KARPIE

Tapeta do łazienki powinna spełniać dwa warunki. Po pierwsze, musi posiadać powłokę odporną na wilgoć i bezpośrednie działanie wody. Po drugie, bardzo ważna jest jakość wydruku. Widoczna w aranżacji tapeta do łazienki Entoria od One Wall Design została wydrukowana w specjalnej technologii DigiWet. Tapety wodoodporne DigiWet przypominają w strukturze grubo plecioną jutę, a wysoka rozdzielczość wydruku idealnie odwzorowuje kolory i najdrobniejsze detale. Uczta dla oczu. Tapeta w karpie koi nawiązuje do japońskiego stylu, który wkradł się do naszej łazienki i dodał aranżacji życia. Tapeta ścienna w złote ryby i mozaika rybia łuska z kolekcji Mini Fish Scale White Dunin, stanowią wzajemne dopełnienie, które determinuje naturalny styl wnętrza.

PŁYTKI ONYKSOWE W NATURALNEJ ŁAZIENCE Z TAPETĄ

Tapeta w japońskie karpie pojawiła się w naszej łazience jako dominujący motyw wnętrza. Dla zachowania spójnego efektu końcowego, postanowiliśmy położyć obok płytki onyksowe Merano Cold, Zoya. Charakterystyczny, falisty motyw kamienia, przypomina kształt wody, który idealnie komponuje się u boku płytki „rybia łuska” i tapety z podwodnym pejzażem. Aranżację urządziliśmy nowoczesnym wyposażeniem. W łazience stanęła owalna wanna wolnostojąca Selia Marmorin oraz stojąca umywalka Wega Marmorin o kielichowatym kształcie. Bateria umywalkowa Suit U i bateria wannowa wolnostojąca Suit L to armatura tureckiego producenta Vitra. Wnętrze dopełniają stylowe detale. Na ścianie onyksowej zamontowaliśmy minimalistyczny kinkiet Aio Cular White oraz nowoczesny, biały grzejnik pionowy Ritmo Vasco. Ścianę z tapetą dopełnia lustro eliptyczne z podświetleniem LED Koria Ruke.

Szukasz oryginalnej inspiracji łazienki? Zastanawiasz się, jak urządzić łazienkę z tapetą? W Salonie HOFF kupisz tapetę z zaawansowaną technologią wydruku, a nasze Projektantki stworzą dla Ciebie wizualizację łazienki za darmo*. Odwiedź nasz Salon i zainspiruj się aranżacją na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.
produkty z tej aranżacji

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?