Wanny do zabudowy

Wanna Akrylowa Lugo 170x75 Riho

1149.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Akrylowa Lugo 180x80 Riho

1249.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Wanna do zabudowy – dopasowana do potrzeb

Wanna stanowi element wyposażenia łazienki, który powinien być dopasowany do przestrzeni i potrzeb użytkownika. Wanna zabudowana występuje na rynku w dwóch wariantach: jako wanna prostokątna i wanna narożna. Wanna prostokątna jest wybierana najchętniej, głównie z powodów ekonomicznych w zużyciu wody, jak i jej kompaktowej, i wygodnej zarazem budowie. A z czego wykonuje się wanny? Najczęściej z akrylu. Akrylowa wanna pod zabudowę dostarcza komfortu w trakcie użytkowania (w przeciwieństwie do wanny metalowej, akryl jest przyjemny i ciepły w dotyku), a także pozwala na łatwe utrzymanie jej w czystości.

Wanna w zabudowie – potrzebne akcesoria

Zakup wanny do zabudowy wymaga zaopatrzenia się w odpowiednie akcesoria. Pomocne będą obudowa i panele wannowe, które występują w formie prostokątnych i obłych elementów dostosowanych do różnych modeli niecek. Do kompletnego osadzenia wanny w zabudowie potrzebne będą ponadto nóżki, stelaże i nośniki do wanien. Wszystkie te elementy znajdziesz w ofercie salonu HOFF.

Zabudowana wanna i jej uniwersalne wymiary

Klasyczne wymiary wanien mieszczą się w przedziale od 160 do 170 cm. Wanna do zabudowy 170 cm znakomicie spisze się w większej łazience, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca na jej zamontowanie. Wanna o długości 170 cm pozwala cieszyć się komfortem w trakcie kąpieli i stanowi doskonały wybór dla osób pragnących stworzyć pokój kąpielowy na miarę profesjonalnych gabinetów SPA. Równie dużą popularnością cieszy się wanna do zabudowy 160-centymetrowa. Sprawdza się w niewielkich łazienkach, a mimo mniejszych wymiarów – nadal spełnia swoją funkcję dostarczając w trakcie kąpieli wygody. Mniejszy wymiar wanny ma ten plus, że nie wymaga zużycia tak dużej ilości wody w trakcie kąpieli, co w przypadku wanny 170-centrymetrowej. Przekłada się to zatem na oszczędność na rachunkach za wodę.

Wanna zabudowana czy wolnostojąca?

O wyborze typu wanny decyduje przede wszystkim gust użytkownika, ale w dużej mierze także metraż łazienki. W przypadku niewielkich łazienek dużo lepiej sprawdzi się wanna pod zabudowę. Dlaczego? Jeżeli łazienka ma szerokość zaledwie 180 cm, a marzysz o wannie wolnostojącej, musisz liczyć się z tym, że sprzątanie podłogi wokół niej może okazać się mocno uciążliwe. Duża przestrzeń o wiele bardziej sprzyja wannie wolnostojącej. Jeżeli natomiast Twoja łazienka jest niewielka, dużo lepszym wyborem będzie zabudowana wanna. Zabudowa pozwala uzyskać estetyczny wygląd przestrzeni w niewielkiej łazience, a ponadto przyczynia się do łatwiejszego utrzymywania wanny i przestrzeni wokół niej w czystości.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?