Wanny do zabudowy

Wanna Akrylowa do Zabudowy Linares Slim 170x75 Riho Dostawa gratis
Wanna Akrylowa do Zabudowy Linares Slim 160x70 Riho Dostawa gratis
Wanna Akrylowa Lugo 170x75 Riho Dostawa gratis

1149.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Akrylowa do Zabudowy Linares Slim 180x80 Riho Dostawa gratis
Wanna Akrylowa Lugo 180x80 Riho Dostawa gratis

1249.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Akrylowa do Zabudowy Linares Slim 150x70 Riho Dostawa gratis
Wanna Cascada z Nogami 150x75 Emporia Dostawa gratis
Wanna Prostokątna Miami 160x70 Riho Dostawa gratis
Wanna Miami BB58 z Nogami 01U 150x70 RIHO Dostawa gratis

Wanna do zabudowy – dopasowana do potrzeb

Wanna stanowi element wyposażenia łazienki, który powinien być dopasowany do przestrzeni i potrzeb użytkownika. Wanna zabudowana występuje na rynku w dwóch wariantach: jako wanna prostokątna i wanna narożna. Wanna prostokątna jest wybierana najchętniej, głównie z powodów ekonomicznych w zużyciu wody, jak i jej kompaktowej, i wygodnej zarazem budowie. A z czego wykonuje się wanny? Najczęściej z akrylu. Akrylowa wanna pod zabudowę dostarcza komfortu w trakcie użytkowania (w przeciwieństwie do wanny metalowej, akryl jest przyjemny i ciepły w dotyku), a także pozwala na łatwe utrzymanie jej w czystości.

Wanna w zabudowie – potrzebne akcesoria

Zakup wanny do zabudowy wymaga zaopatrzenia się w odpowiednie akcesoria. Pomocne będą obudowa i panele wannowe, które występują w formie prostokątnych i obłych elementów dostosowanych do różnych modeli niecek. Do kompletnego osadzenia wanny w zabudowie potrzebne będą ponadto nóżki, stelaże i nośniki do wanien. Wszystkie te elementy znajdziesz w ofercie salonu HOFF.

Zabudowana wanna i jej uniwersalne wymiary

Klasyczne wymiary wanien mieszczą się w przedziale od 160 do 170 cm. Wanna do zabudowy 170 cm znakomicie spisze się w większej łazience, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca na jej zamontowanie. Wanna o długości 170 cm pozwala cieszyć się komfortem w trakcie kąpieli i stanowi doskonały wybór dla osób pragnących stworzyć pokój kąpielowy na miarę profesjonalnych gabinetów SPA. Równie dużą popularnością cieszy się wanna do zabudowy 160-centymetrowa. Sprawdza się w niewielkich łazienkach, a mimo mniejszych wymiarów – nadal spełnia swoją funkcję dostarczając w trakcie kąpieli wygody. Mniejszy wymiar wanny ma ten plus, że nie wymaga zużycia tak dużej ilości wody w trakcie kąpieli, co w przypadku wanny 170-centrymetrowej. Przekłada się to zatem na oszczędność na rachunkach za wodę.

Wanna zabudowana czy wolnostojąca?

O wyborze typu wanny decyduje przede wszystkim gust użytkownika, ale w dużej mierze także metraż łazienki. W przypadku niewielkich łazienek dużo lepiej sprawdzi się wanna pod zabudowę. Dlaczego? Jeżeli łazienka ma szerokość zaledwie 180 cm, a marzysz o wannie wolnostojącej, musisz liczyć się z tym, że sprzątanie podłogi wokół niej może okazać się mocno uciążliwe. Duża przestrzeń o wiele bardziej sprzyja wannie wolnostojącej. Jeżeli natomiast Twoja łazienka jest niewielka, dużo lepszym wyborem będzie zabudowana wanna. Zabudowa pozwala uzyskać estetyczny wygląd przestrzeni w niewielkiej łazience, a ponadto przyczynia się do łatwiejszego utrzymywania wanny i przestrzeni wokół niej w czystości.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?