Aranżacje łazienek > Zobacz na żywo w salonie HOFF

01-rue-de-paris-aranzacja1

RUE DE PARIS

Aranżacja z płytkami Rue De Paris, to przykład tego, jak zaprojektować nowoczesną łazienkę z użyciem dekoru 3D i płytek imitujących beton. Zestawienie industrialnego stylu z dodatkiem estetycznego dekoru tworzy efekt przełamanej surowości wnętrza.

Zaprojektowanie łazienki w zgodzie ze swoimi oczekiwaniami, wbrew pozorom jest rzeczą niełatwą. Pod lupę bierzesz z pewnością sporą ilość produktów. Choć napotykasz na takie, które trafiają w Twój gust – nie zawsze masz pewność, czy ich zestawienie przyniesie zamierzony efekt i dobry wygląd. Łazienka z płytkami Rue De Paris jest przykładem tego, że połączenie elementów kojarzonych z różnymi stylami, wcale nie musi oznaczać źle stworzonej kompozycji. Płytki imitujące beton, choć charakterystyczne są dla stylu industrialnego, potrafią świetnie współgrać z produktami o delikatniejszym wyglądzie. Udowodniliśmy to stosując w aranżacji białe płytki dekoracyjne 3D. Nadadzą się one nie tylko do wnętrz w łagodnym stylu, ale i o bardziej zdecydowanym wyglądzie.

Kolejnym elementem przełamującym betonową surowość jest okrągłe lustro z podświetlaną ramą i eleganckim uchwytem. Lustro wysuwane Mioor estetycznie komponuje się z blatem umywalkowym, na którym położyliśmy płytki drewnopodobne Arbaro Oro. Tym, co uzupełnia industrialne płytki betonopodobne, są: grzejnik pionowy Arpa (Irsap), ceramika łazienkowa Vitra (bidet, miska wc, umywalka nablatowa), armatura Hansgrohe (bateria umywalkowa, bateria bidetowa) oraz półsyfon umywalkowy Watersolution. Zarówno ceramikę, jak i armaturę cechują ostre, industrialne kształty. Grzejnik nawiązuje do fabrycznych przestrzeni dzięki chromowanemu wykończeniu. Jego błysk stylowo zgrał się z wyglądem podłogi, na której położyliśmy półpolerowane płytki lappato.

Poszukujesz inspiracji na stworzenie nietypowego zestawienia stylów wnętrzarskich?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję RUE DE PARIS na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?