Szara łazienka z drewnem

SZARA ŁAZIENKA Z DREEWNEM MASTERSTONE

Ekspozycja nr 61

SZARA ŁAZIENKA Z DREWNEM – KAMIEŃ NATURALNY

Nowoczesna łazienka po brzegi wypełniona naturą? Urządź szarą łazienkę z drewnem w duchu biophilic design i wnieś do swojego domu naturalne motywy inspirując się aranżacją Masterstone.

Szare płytki imitujące kamień wiodą prym w modnych aranżacjach łazienek. Tak samo płytki drewnopodobne. Rozwój druku cyfrowego w świecie płytek ceramicznych zrewolucjonizował rynek, rozbudził wyobraźnie i dodał śmiałości w tworzeniu niepowtarzalnych kompozycji aranżacyjnych. Płytki z kolekcji Masterstone to nowość od Cerrad, która zainspirowała nas do stworzenia szarej łazienki w kamieniu z elementami drewnianymi. Ponieważ są to płytki polerowane, odbijające się w nich światło dodało przestrzeni eleganckiego charakteru. Musisz zobaczyć ten efekt na żywo!

CZARNE I BIAŁE DODATKI DO SZAREJ ŁAZIENKI Z DREWNEM

Kluczowym dodatkiem wnętrza jest biel, natomiast kontrastem – płytki imitujące drewno Nickwood oraz czarna szafka łazienkowa podwieszana Moody, Elita. Zaskakujący akcent? Biała armatura łazienkowa Tres z kolekcji Study Colors, w skład której wchodzą bateria wannowo-prysznicowa oraz bateria umywalkowa podtynkowa. W łazience stanęła wanna wolnostojąca przyścienna Emilia, Emporia. Jej kształt pozwala na wygodny montaż wanny w łazience bez konieczności tworzenia zabudowy. Ozdobnym akcentem łazienki jest grzejnik łazienkowy Zehnder z asymetrycznymi profilami. Nad umywalką zawiesiliśmy duże lustro łazienkowe, którego rama może posłużyć jako półka na drobne akcesoria. Biały blat marmurowy Calacatta, Elita widoczny na szafce, spójnie zgrał ze sobą białe akcenty w aranżacji szarej łazienki z drewnem.

Marzysz o profesjonalnym projekcie łazienki? Przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie, wizualizacje łazienki 3D otrzymasz za darmo*. Wybierz dogodny termin wizualizacji i przedstaw naszemu Projektantowi wizję swojej łazienki.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją szarej łazienki z drewnem MASTERSTONE na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej

produkty z tej aranżacji

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?