0

Baterie prysznicowe, zestawy prysznicowe

(376 produktów)
Zestaw PrysznicowoWannowy Seria Pi Złoty AREX.SET.1245GL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Kolumna Natryskowa Z Baterią Pretto PLP70OB Kuchinox DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Prysznicowy Z Termostatem Chrom Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Prysznicowy PI Czarny Mat AREX.1281BL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Prysznicowy PI Czarny AREX.SET.1245BL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
System Prysznicowy Podtynkowy Czarny Y SYSY38BL Omnires DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
System Prysznicowy Podtynkowy Czarny Y SYSY18BL Omnires DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Natryskowy PI Złoty AREX.1281GL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw PrysznicowoWannowy Keria AREX.SET.2045CR Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Prysznicowy Rain Keria AREX.2081CR Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Zestawy prysznicowe – idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Wybór odpowiedniej armatury łazienkowej wpływa nie tylko na komfort kąpieli, ale też estetyczny wygląd pomieszczenia. Możesz dobierać poszczególne elementy sanitarne, tworząc mniej lub bardziej dopasowany komplet. O wiele wygodniejszym i praktyczniejszym sposobem jest jednak wybór gotowego zestawu prysznicowego.
Zestaw prysznicowy jest w pełni kompatybilny, dzięki czemu gwarantuje pełną funkcjonalność. Wybierając to rozwiązanie, nie musisz obawiać się, że któryś z elementów nie będzie pasował do drugiego pod względem rozmiaru albo rodzaju mocowań. Zarówno zestaw prysznicowy podtynkowy, jak i model klasyczny nie wymaga poszukiwań pasujących do siebie części oraz weryfikacji, czy rzeczywiście wszystko będzie działało tak, jak należy.
Niezwykle ważnym aspektem jest też wygląd. Zestawy prysznicowe zachowują pełną spójność stylistyczną. Nie musisz się więc obawiać, że poszczególne elementy nie będą do siebie pasowały wizualnie.

Elegancki i praktyczny zestaw prysznicowy w Salonie HOFF

W ofercie Salonu HOFF znajdziesz zestawy prysznicowe, które perfekcyjnie sprawdzą się w Twojej łazience. Proponujemy komplety od renomowanych producentów, dostępne w różnych kształtach i kolorach. Standardowo zestawy prysznicowe składają się najczęściej z baterii, uchwytu, drążka oraz słuchawki prysznicowej z wężem. Nasz asortyment obejmuje również komplety bardziej rozbudowane.
Możesz zatem zdecydować się na zestaw prysznicowy z deszczownicą. To modne i bardzo praktyczne rozwiązanie, znacznie podnoszące komfort kąpieli. Deszczownica imituje deszcz, czyli sprawia, że krople wody spadają na całe ciało, od głowy do stóp. To bardzo odprężające i relaksujące. Zestaw prysznicowy z deszczownicą zapewnia możliwość regulacji intensywności strumienia, dzięki czemu przyjemność kąpieli będzie jeszcze większa.
Zobacz również inne akcesoria, materiały wykończeniowe i produkty do wykończenia i aranżacji wnętrz dostępne w Salonie HOFF. Zainspiruj się gotowymi projektami aranżacyjnymi i stwórz swoje wymarzone wnętrze.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?