0

Baterie prysznicowe, zestawy prysznicowe

(220 produktów)
Zestaw Prysznicowy Rain Keria AREX.2081CR Excellent Dostawa gratis
Zestaw Prysznicowy PI Czarny Mat AREX.1281BL Excellent Dostawa gratis
Zestaw Natryskowy PI Złoty AREX.1281GL Excellent Dostawa gratis
Zestaw Prysznicowy PI Czarny AREX.SET.1245BL Excellent Dostawa gratis
Zestaw Prysznicowy Z Termostatem Chrom Vitra Nowość
Zestaw Prysznicowy Kiera Czarny AREX.2081BL Excellent Dostawa gratis

Szeroki asortyment Salonów Hoff pozwala na dogodny wybór i indywidualne dopasowanie wielu rodzajów zestawów prysznicowych. Oferta obejmuje różnorodne zestawy prysznicowe z deszczownicą lub standardowym natryskiem. Dodatkowo szeroki wybór główek prysznicowych i trwałych wsporników prysznicowych. Dobór odpowiedniego drążka nie będzie stanowił żadnego problemu. Dodatki do kabin prysznicowych i natrysków oraz użycie praktycznych szklanych półek na przybory łazienkowe sprawią, że natryskowa część łazienki zyska na funkcjonalności, także poprzez trwałość użytych materiałów. W ofercie Salonu Hoff możemy odnaleźć więc kompletne zestawy prysznicowe złożone z baterii termostatycznych, podtynkowych systemów armatury i szerokich, wygodnych deszczownic.

Nasza oferta zestawów prysznicowych ułatwia wybór i kupno prysznica. Poprzez połączenie zaworów prysznicowych i zestawów szyn prysznicowych lub głowic prysznicowych zapewniamy Ci wszystko, czego potrzebujesz do sprawnie działającego prysznica -  w jednym, praktycznym zestawie. Nie tylko świetnie wyglądają, mają różnorodne style, oferują doskonałą jakość. Wybierz spośród naszych nowoczesnych i tradycyjnych zestawów natryskowych, które idealnie pasują do kabin prysznicowych w stylu modern lub stylowych, tradycyjnych pryszniców w stylu retro/vintage. Nowe technologie nie są nam obce. Techniczne innowacje i praktyczne wzornictwo idą u nas w parze z seriami zestawów prysznicowych. Uważamy, że prysznic podnosi prestiż całej łazienki i musi gwarantować mocno relaksujące przeżycia, tak potrzebne w stresie codziennego życia. Korzystamy z rad architektów i projektantów, którzy tworzą dla nas eleganckie  zestawy wyrażające użyteczność produktu, jego piękno i trwałość. Większość serii składa się z zestawu prysznicowego z głowicą prysznicową lub jako kompletny zestaw systemu natryskowego z baterią natryskową lub baterią wannową.

Proponujemy najwyższej jakości nadtynkowe i podtynkowe zestawy prysznicowe znanych i sprawdzonych producentów. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowaniu wspominanych wcześniej nowych technologii produkty w naszej ofercie charakteryzują się bardzo ciekawym wzornictwem i niezawodnością działania.

Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań. Nasi dizajnerzy stworzą dla Was wizualizacje 3D nowej łazienki.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?