Baterie prysznicowe, zestawy prysznicowe

Zestaw Prysznicowy Origin Czarny Mat A4554336 Vitra Dostawa gratis
Zestaw Prysznicowy Rain Keria AREX.2081CR Excellent Dostawa gratis

Szeroki asortyment Salonów Hoff pozwala na dogodny wybór i indywidualne dopasowanie wielu rodzajów zestawów prysznicowych. Oferta obejmuje różnorodne zestawy prysznicowe z deszczownicą lub standardowym natryskiem. Dodatkowo szeroki wybór główek prysznicowych i trwałych wsporników prysznicowych. Dobór odpowiedniego drążka nie będzie stanowił żadnego problemu. Dodatki do kabin prysznicowych i natrysków oraz użycie praktycznych szklanych półek na przybory łazienkowe sprawią, że natryskowa część łazienki zyska na funkcjonalności, także poprzez trwałość użytych materiałów. W ofercie Salonu Hoff możemy odnaleźć więc kompletne zestawy prysznicowe złożone z baterii termostatycznych, podtynkowych systemów armatury i szerokich, wygodnych deszczownic.

Nasza oferta zestawów prysznicowych ułatwia wybór i kupno prysznica. Poprzez połączenie zaworów prysznicowych i zestawów szyn prysznicowych lub głowic prysznicowych zapewniamy Ci wszystko, czego potrzebujesz do sprawnie działającego prysznica -  w jednym, praktycznym zestawie. Nie tylko świetnie wyglądają, mają różnorodne style, oferują doskonałą jakość. Wybierz spośród naszych nowoczesnych i tradycyjnych zestawów natryskowych, które idealnie pasują do kabin prysznicowych w stylu modern lub stylowych, tradycyjnych pryszniców w stylu retro/vintage. Nowe technologie nie są nam obce. Techniczne innowacje i praktyczne wzornictwo idą u nas w parze z seriami zestawów prysznicowych. Uważamy, że prysznic podnosi prestiż całej łazienki i musi gwarantować mocno relaksujące przeżycia, tak potrzebne w stresie codziennego życia. Korzystamy z rad architektów i projektantów, którzy tworzą dla nas eleganckie  zestawy wyrażające użyteczność produktu, jego piękno i trwałość. Większość serii składa się z zestawu prysznicowego z głowicą prysznicową lub jako kompletny zestaw systemu natryskowego z baterią natryskową lub baterią wannową.

Proponujemy najwyższej jakości nadtynkowe i podtynkowe zestawy prysznicowe znanych i sprawdzonych producentów. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowaniu wspominanych wcześniej nowych technologii produkty w naszej ofercie charakteryzują się bardzo ciekawym wzornictwem i niezawodnością działania.

Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań. Nasi dizajnerzy stworzą dla Was wizualizacje 3D nowej łazienki.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?