Baterie umywalkowe stojące

Baterie stojące

Ten rodzaj armatury podłączamy do wody przy pomocy mobilnych wężyków, które poprzez swoją elastyczność ułatwiają nam montaż i ustawienia ceramiki w naszej łazience. Stosowanie zaworów z filtrami to dość istotny element, producentom zależy na informowaniu Klientów o takich właśnie szczegółach - głównie ze względy na uwarunkowania gwarancyjne. Armatura umywalkowa stojąca to bardzo popularna opcja, stosowana z dużą regularnością tak w łazience jak i w kuchni.

Baterie umywalkowe stojące montuje się bezpośrednio do umywalki lub blatu. Jest to jedno z najczęściej spotykanych rozwiązań w polskich domach, co wynika głównie z tego, że niegdyś baterie te były najłatwiej dostępne. Armatura ta charakteryzuje się tym, że dużo ciężej utrzymać ją w czystości, gdyż narażona na powstawanie osadów z mydła. Oczywiście nie jest to bardzo uciążliwe, jednak zauważalne podczas sprzątania łazienki. 
 

Ścienna, stojąca, a może wolnostojąca?

Poruszany wcześniej sposób montażu to na pewno kluczowa kwestia, którą trzeba przemyśleć na samym początku i dopasować do konkretnego typu umywalki. Baterie umywalkowe dzielą się na trzy rodzaje: sztorcowe (baterie stojące), ścienne oraz wolnostojące. Baterie umywalkowe stojące montuje się bezpośrednio do umywalki (ew. blatu). Jest to jedno z najczęściej spotykanych rozwiązań w polskich domach, co wynika głównie z tego, że niegdyś baterie te były najłatwiej dostępne. Armatura ta charakteryzuje się tym, że dużo ciężej utrzymać ją w czystości, gdyż narażona na powstawanie osadów z mydła. Oczywiście nie jest to bardzo uciążliwe, jednak zauważalne podczas sprzątania łazienki. Baterie umywalkowe stojące wysokie stosuje się częściej do więjszych umywalek i w kuchni.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej baterii może być naprawdę trudny. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy zawsze chętnie pomogą dobrać idealny model, dopasowany do indywidualnych potrzeb! Zachęcamy także do obejrzenia oferty armatury na stronie Salonu Hoff!

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Kraj produkcji
Rodzaj regulacji
Wersja baterii
Kolorystyka
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?