Baterie wannowe

Bateria Wannowa Stojąca Essence New 23491001 Grohe Dostawa gratis
Bateria Wannowa Eurocube 40TW 19897001 GROHE Dostawa gratis
Bateria wannowa Logis 71400000  Hansgrohe Dostawa gratis
Bateria Wannowa Stojąca Ditirambo Chrom DRB06502 M&Z Dostawa gratis
Bateria Wannowa Logis 71405000 Hansgrohe Dostawa gratis
Bateria Wannowa Eurocube 23140000 Grohe Dostawa gratis
Bateria Wannowa Minimax S A41994EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Wannowa Spike 6800 Demm Dostawa gratis

700.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bateria Wannowa Suit U A42488EXP Vitra Dostawa gratis
Bateria Wannowa Essence 33624001  Grohe Dostawa gratis
Bateria Wannowa Essence Chrom 24058001 Grohe Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Keria Chrom AREX.2.005CR Excellent Dostawa gratis
Bateria Podtynkowa Smartcontrol 3Drożna 29149000 GROHE Dostawa gratis
Bateria Wannowa Nest A42242EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Wannowa Pride AREX.4005CR Excellent Dostawa gratis
Bateria Wannowa Podtynkowa Flo S A42212EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Wannowa Solid S A42444EXP Vitra Dostawa gratis
Bateria Wannowa Keria Czarna AREX.2005BL Excellent Dostawa gratis
Bateria Wannowa Glad ARAC.1105CR Excellent Dostawa gratis
Bateria Wannowa Flo S A41937 VITRA Dostawa gratis
Bateria Wannowa QLine A40778EXP VITRA Dostawa gratis

Baterie wannowe jako baterie uniwersalne przeznaczone do wnętrz wykończonych w stylu klasycznym, standardowym jak i nowoczesnym, minimalistycznym. W kranie stosuje się zazwyczaj głowicę ceramiczną. Dużym plusem armatury wannowej jest brak ocynkowania elementów - to zdecydowanie wydłuża czas użytkowania baterii oraz oddala użytkowników od wszelkich reklamacji i zwrótów. Często wykorzystywany jest manualny przełącznik prysznic-wylewka - jest to bardzo wygodne i często stosowane rozwiązanie, biorąc pod uwagę głównie funkcjonalność i szybkość działania. Baterie wannowe to asortyment podstawowy, nowoczesne baterie wykonane często z mosiądzu pokryte powłoką chromu. Jest opcja na wysoki połysk lub matowa, szczotkowany chrom lub wyróżniający się kontrastowy, jednolity kolor. Strumień wody zależny od zastosowanego perlatora - wygodny, ze względy na szerokość lub bardziej standardowy o większym ciśnieniu. Nowoczesny design aktualnie jest podstawą każdej z serii baterii wannowych oferowanych w naszym salonie łazienek w Krakowie.

☛ Warto zwrócić także uwagę na wcześniej wspominany perlator. W skrócie, dzięki temu specjalnemu elementowi z kranu wanny lub umywlki nie leci sama woda, ale mieszanka wody i milionów bąbelków powietrza. Takie rozwiązanie powoduje oszczędności, dlatego nie należy o nim zapominać. Perlator ogranicza znacznie przepływ strumienia jednocześnie napowietrzając jej strumień. Dzięki temu urządzeniu zużywamy mniej wody, a standardowa objętość strumienia daje gwarancję pełnego komfortu użytkowania i odpowiedniego ciśnienia. Instalacja perlatora lub zmiana nie sprawią problemu. Problemem w jego zastosowaniu może być twardość i kamienistość wody, ale odpowiednie dopasowanie urządzenia pozwoli na efektywne jego stosowanie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej baterii może być naprawdę trudny. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy zawsze chętnie pomogą dobrać idealny model, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Odwiedź nasz sklep firmowy z armaturą - salon łazienek Hoff przy ulicy Kosocickiej 7 w Krakowie. Tutaj na miejscu, specjaliści Hoff rozwieją wszelkie wątpliwości, pomogą w wyborze najlepszych, najbardziej trwałych i funkcjonalnych rozwiązań związanych z doborem armatury i całościowym wyposożeniem łazienki. Niepowtarzalny wygląd każdej łazienki jest dla nas celem każdego dnia.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj regulacji
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?