Baterie wannowe

Baterie wannowe jako baterie uniwersalne przeznaczone do wnętrz wykończonych w stylu klasycznym, standardowym jak i nowoczesnym, minimalistycznym. W kranie stosuje się zazwyczaj głowicę ceramiczną. Dużym plusem armatury wannowej jest brak ocynkowania elementów - to zdecydowanie wydłuża czas użytkowania baterii oraz oddala użytkowników od wszelkich reklamacji i zwrótów. Często wykorzystywany jest manualny przełącznik prysznic-wylewka - jest to bardzo wygodne i często stosowane rozwiązanie, biorąc pod uwagę głównie funkcjonalność i szybkość działania. Baterie wannowe to asortyment podstawowy, nowoczesne baterie wykonane często z mosiądzu pokryte powłoką chromu. Jest opcja na wysoki połysk lub matowa, szczotkowany chrom lub wyróżniający się kontrastowy, jednolity kolor. Strumień wody zależny od zastosowanego perlatora - wygodny, ze względy na szerokość lub bardziej standardowy o większym ciśnieniu. Nowoczesny design aktualnie jest podstawą każdej z serii baterii wannowych oferowanych w naszym salonie łazienek w Krakowie.

☛ Warto zwrócić także uwagę na wcześniej wspominany perlator. W skrócie, dzięki temu specjalnemu elementowi z kranu wanny lub umywlki nie leci sama woda, ale mieszanka wody i milionów bąbelków powietrza. Takie rozwiązanie powoduje oszczędności, dlatego nie należy o nim zapominać. Perlator ogranicza znacznie przepływ strumienia jednocześnie napowietrzając jej strumień. Dzięki temu urządzeniu zużywamy mniej wody, a standardowa objętość strumienia daje gwarancję pełnego komfortu użytkowania i odpowiedniego ciśnienia. Instalacja perlatora lub zmiana nie sprawią problemu. Problemem w jego zastosowaniu może być twardość i kamienistość wody, ale odpowiednie dopasowanie urządzenia pozwoli na efektywne jego stosowanie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej baterii może być naprawdę trudny. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy zawsze chętnie pomogą dobrać idealny model, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Odwiedź nasz sklep firmowy z armaturą - salon łazienek Hoff przy ulicy Kosocickiej 7 w Krakowie. Tutaj na miejscu, specjaliści Hoff rozwieją wszelkie wątpliwości, pomogą w wyborze najlepszych, najbardziej trwałych i funkcjonalnych rozwiązań związanych z doborem armatury i całościowym wyposożeniem łazienki. Niepowtarzalny wygląd każdej łazienki jest dla nas celem każdego dnia.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj regulacji
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?