Brodziki prysznicowe

Tradycyjny, głęboki i niezwykle funkcjonalny czy może płytki, w ultranowoczesnym stylu? Wybór idealnego brodzika to niekiedy trudna decyzja! W Salonach HOFF znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń oraz wyposażenia łazienek renomowanych producentów m.in.: Ronal, Radaway, Excellent, oraz Sanplast.

W zależności od Państwa potrzeb, preferencji oraz wystroju łazienki, oferujemy brodziki o różnorodnych kształtach - półokrągłe, kwadratowe oraz prostokątne – dobór odpowiedniego nie sprawi trudności. Oferowane przez nas głębokie i wygodne brodziki z narożnym siedziskiem docenią w szczególności rodziny z dziećmi oraz osoby starsze – znacznie ułatwią kąpiel, służąc równocześnie jako wanna. Płytkie brodziki prostokątne o wysokości do kilku centymetrów to z kolei propozycja dla tych, którzy lubią efektowne rozwiązania w nowoczesnym stylu. Brodziki prysznicowe posadzkowe i podpłytkowe to kolejna opcja do wyboru, mniej popularna, jednak coraz częściej stosowana. To rozwiązanie gwarantuje duży komfort i wygodę użytkowników. Brodzik prysznicowy nakładany na posadzkę jest wybierany przez coraz większą liczbę osób aprobujących proste i skuteczne rozwiązania. Jakościowo nie odbiega od bardziej tradycyjnych brodzików wysokich i płytkich, półka premium oferuje produkty o podwyższonej trwałości połączonej z lepszym gatunkowo surowcem, z którego jest produkowany.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem salonów HOFF! Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczących doboru brodzika łazienkowego jak i całości wyposażenia łazienki. Dostosujemy półkę cenową produktów do Państwa oczekiwań!

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?