Kamień dekoracyjny, klinkier ozdobny

Kamień dekoracyjny do odpowiedniego wnętrza

Ściany wyłożone kamieniem dekoracyjnym będą pięknie prezentować się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych w klasycznym stylu. Taki sposób wykończenia zdobywa coraz większą popularność nie tylko ze względu na mnogość kolorów, faktur czy wzorów, ale także trwałość. Marmur, granit, piaskowiec, łupek oraz trawertyn to kamienie dekoracyjne, które sprawdzą się najlepiej we wnętrzu mieszkania – zarówno na większych powierzchniach, jak i jako oryginalne akcenty czy dodatkowe dekory.

Kamień dekoracyjny
Źródło: Materiały producenta Maxstone

Kamień dekoracyjny do salonu - materiały i rozwiązania

W salonach HOFF proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania, w których niepowtarzalny wygląd idzie w parze z najwyższą jakością. W naszym asortymencie znajdą Państwo kamień dekoracyjny w różnorodnych wzorach i wybarwieniach, dzięki czemu dobranie idealnego, nie będzie stanowiło problemu.

Oferujemy produkty znanych, renomowanych producentów.
Kamień dekoracyjny z przeznaczeniem na ścianę jako ulepszona forma dekoracji ściany wnosi do architektury wnętrz element wyjątkowości. Dobrze zastosowany, w niektórych strefach wnętrz powoduje wyjątkowe doznania wizualne i tworzy naturalny klimat. Płytki imitujące kamień i kamień dekoracyjny gipsowy przekazują urok nierównej struktury i wyjątkowej trwałości. Podobny efekt zapewniają płytki imitujące beton, czy płytki metaliczne.

Dekoracyjne atuty takiego materiału i półproduktów z kamienia oferują ciekawe kolory i faktury, pozwalają poczuć naturę w wyjątkowy sposób, angażując przy tym światło i cień. Kamień dekoracyjny w salonie z kolei będzie wizytówką naszego mieszkania, będąc opcją premium w dekoracji ścian, gdy nie zdecydujemy się na tradycyjne malowanie. Tego rodzaju kamień także daje możliwość ułożenia na elewacji zewnętrznej, dając budynkowi całkiem nowe oblicze i ciekawszy kształt.

Pamiętajmy o tym, że nie tylko efektowny wygląd powinien decydować o wyborze konkretnego wzoru czy struktury kamienia - trwałość, wytrzymałość, dopasowanie, możliwość łatwego czyszczenia i zabezpieczenia (impregnacja co ok. 5 lat) także w istotny sposób decydują o końcowym sukcesie naszego remontu.

Kamień dekoracyjny w salonie
Źródło: Materiały producenta Stegu

Kamień ozdobny - zalety przekonują

Jako główną zaletę kamienia dekoracyjnego w salonie lub pokoju dziennym uważa się prostotę montażu, wytrzymałość na czynniki również zewnętrzne. Przystępna cena jest dużą zaletą, biorąc pod uwagę wyjątkowość kamienia dekoracyjnego na ścianie lub elewacji. Jasny kamień doskonale sprawdza w wąskich i ciasnych pomieszczeniach a możliwość malowania otwiera nam dodatkowe opcje zmiany wyglądu kamienia w przyszłości.

Kamień dekoracyjny wewnętrzny idealnie łączy się naturalnymi wzorami i zielenią w domu. Motyw drewna i odcienie szarości doskonale łączą się tworząc bardzo naturalną mieszankę kształtów i kolorów. Wewnątrz, nieregularne kształty i chropowatość kamienia (np. gipsowego) współgra z gładkim, matowym wykończeniem mebli drewnianych dając bardzo pozytywne wizualne wrażenia.

Kamień dekoracyjny na ścianę
Źródło: Materiały producenta Stegu

Kamień dekoracyjny w Salonach Hoff

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kamienia dekoracyjnego w Salonach Hoff! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące tego tematu i pomogą wybrać rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb! Dodatkowo zadbamy o transport zakupionego towaru. W ofercie salonu znajdują się też płytki ceramiczne, armatura łazienkowa i wiele więcej.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?