0

Płytki imitujące metal, kafelki imitujące rdzę

(24 produktów)
Płytka Podłogowa Plutonic Azul 60x120 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Hera Grey Mat 59,7x59,7 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka podłogowa Corten A  60x120 Tau Ceramica DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Play Oxide Jade 20x20 ABK DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka gresowa Metal Seagreen 120x60 Tau DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Piano Copper Mat 60x120 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Podłogowa Plutonic Bronze 60x120 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Dekor Metal Seagreen Hex 32,5x22,5 Tau DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
heraceramicalimoneacero59,7x59,7 DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka podłogowa Corten A  60x60 Tau Ceramica DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Piano Azzuro Mat 60x120 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Costruire Metallo Nero 100x100 Serenissima DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
heraceramicalimonebrown119,7x59,7 mat DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
heraceramicalimonebrown59,7x59,7 mat DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Podłogowa Corten B Natura 60x60 Mythage DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Costruire Metallo Nero 60x120 Serenissima DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Płytki imitujące metal do łazienki nowoczesnej

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się wnętrza urządzone w stylu industrialnym, nawiązującym do klimatu przemysłowego. Do aranżacji kuchni czy łazienki w tym stylu świetnie sprawdzą się płytki ceramiczne imitujące metal, przeznaczone do ułożenia na ścianach czy na podłodze. 

Płytki imitujące metal – rdzawy szyk w industrialnym wnętrzu

Płytki imitujące rdzę cechują się metalizującymi przetarciami, kolorem wiarygodnym dla prawdziwego metalu i nierzadko imitują zacieki, tak by odzwierciedlać wysłużony, skorodowany metal. Zachowane są w niejednorodnej tonacji kolorystycznej, w odcieniach od brązu i patyny, aż po srebro czy miedź. Takie płytki ceramiczne dają ciekawy efekt wizualny w zmiennym oświetleniu – wyeksponowane zostają wówczas ich wszystkie odcienie. Można zestawiać je z innymi materiałami, takimi, jak np. beton czy drewno. W każdym z tych przypadków otrzymamy wnętrze o bogatych walorach estetycznych, wpisujące się w aktualnie panujące trendy wnętrzarskie. 

Płytki metalizowane ozdobą wnętrza

Jeśli  chcesz, by Twoją industrialną łazienkę czy kuchnię zdobiły niezwykłe płytki, imitacja metalu będzie dokładnie tym, czego szukasz. Dostępne są modele płytek o różnych formatach i kształtach, a jedną z najciekawszych opcji są płytki Dekor Metal Seagreen Hex w kształcie heksagonów. Takie płytki heksagonalne to świetna propozycja na wyeksponowanie np. fragmentu ściany w industrialnej łazience. Ciekawe są także płytki imitujące rdzę Corten A, Tau Ceramica. Do złudzenia przypominają zardzewiały kawałek metalowej powierzchni, stwarzając niepowtarzalny, przemysłowy klimat we wnętrzu. Niektórzy twierdzą, że takie płytki stworzą w łazience czy kuchni chłodną atmosferę. W rzeczywistości jednak, dzięki umiejętnemu połączeniu industrialnych płytek z dodatkami i detalami, możemy stworzyć wymarzone i bardzo efektowne wnętrze do odpoczynku i pracy. 

Płytki imitujące metal w Salonie HOFF

W naszym salonie znajdziesz płytki metalizowane w odcieniach rudości i brązów, srebra i antracytu, a nawet grynszpanu i turkusu. Oferowane przez nas płytki ceramiczne doskonale sprawdzą się w industrialnej łazience czy kuchni, zdobiąc podłogę lub ściany wnętrza w modny i efektowny sposób. Będą doskonałą ozdobą, a jednocześnie podkreśleniem przemysłowej stylistyki wnętrza. Klienci mają do wyboru zarówno płytki w wersji matowej, jak i z połyskiem. Każdy model to feeria barw, mieniących się pod światło i do złudzenia przypominających metalowe, zardzewiałe powierzchnie, nadgryzione zębem czasu. Jeśli szukasz idealnych i stylowych płytek do swojego wnętrza, koniecznie odwiedź nasz krakowski Salon HOFF przy ul. Kosocickiej 7. Zapraszamy!

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?