0
Marmo_Black_White

ŁAZIENKA MARMUR ZE ZŁOTEM MARMO BLACK WHITE

Ekspozycja nr 48

ŁAZIENKA MARMUR ZE ZŁOTEM - STYL GLAMOUR

Marmurowe płytki w łazience? Poznaj receptę na wnętrze w eleganckim wydaniu.

Projekt łazienki marmurowej ze złotem Marmo Black White stanowi wyraz współczesnych trendów łazienkowych. Płytki imitujące marmur sprawiły, że cały aranż prezentuje się bardzo wytwornie i świeżo. Gres marmurowy biały i czarny z dodatkami złota to idealny duet do nowoczesnych łazienek. Znakomite wzornictwo zapewniają płytki Ceramica Limone z kolekcji Marmo White i Massimo Black. Dzięki temu, że są to płytki wielkoformatowe, o wymiarach 120x60, marmurowe żyły prezentują się na nich efektownie i schludnie. Całość wnętrza marmurowej łazienki przyozdabiają złote dodatki i imponujące lustro księżycowe na całą wysokość łazienki.

ZŁOTE DODATKI DO ELEGANCKIEJ ŁAZIENKI W MARMURZE

W naszej marmurowej łazience z dodatkami złota stanęła nowoczesna kabina prysznicowa walk in Radaway Essenza Pro Gold. Jej złote profile i zawiasy robią niebywałe wrażenie. Aranżację marmurowej łazienki ze złotem wyposaża ponadto stylowa armatura Tres: Bateria Umywalkowa Study, bateria wannowa wolnostojąca, i zestaw natryskowy z baterią podtynkową. Wolnostojąca bateria wannowa stanęła w centrum uwagi. Ale nie mniej widoczny jest złoty grzejnik łazienkowy z ciekawie uformowanymi profilami. Zwróć też uwagę na ceramikę. Znajdują się tu wygodna wanna wolnostojąca Emporia, zgrabna miska wc wisząca Pura GSI z cienką deską, a także efektowna umywalka wolnostojąca Vera Besco. Postawiliśmy na umywalkę wolnostojącą, ponieważ wnętrze nie wyglądałoby tak awangardowo, gdyby stanęła tu klasyczna szafka pod umywalkę. Dlaczego? Wszystko za sprawą lustra. Półkole lustrzane o imponującym rozmiarze wymaga minimalistycznych rozwiązań. Pamiętaj o tym podczas urządzania swojej marmurowej łazienki ze złotymi dodatkami.

Chcesz, abyśmy pomogli Ci urządzić Twoją łazienkę? Umów się na darmową* wizualizację łazienki z Projektantem HOFF. Wspólnie spełnijmy Twoje marzenie o pięknym wnętrzu - Łazience marmurowej ze złotem.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją łazienki ŁAZIENKA MARMUR ZE ZŁOTEM CALACATTA GOLD na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

PROJEKT ŁAZIENKI INSPIROWANY ARANŻACJĄ

Obejrzyj wizualizację łazienki stworzoną przez Projektanta HOFF dla Klienta, który zainspirował się aranżacją w naszym Salonie.

 

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?