0
aranżacja łazienki w stylu naturalnym

ŁAZIENKA W STYLU NATURALNYM KATANIA GREY

Ekspozycja nr 58

ŁAZIENKA W STYLU NATURALNYM W KAMIENIU, DREWNIE I BIELI

Kamień i drewno w łazience? Jeśli chcesz wnieść naturę do swojego domu, poznaj naszą naturalną aranżację Katania Grey.

Płytki imitujące kamień i płytki drewnopodobne to najmodniejsze połączenie we wnętrzach w 2021. Trend biofilny zamiennie nazywany jako „design biofilny” oznacza powrót człowieka do korzeni czyli do natury. Natura we wnętrzach ożywi łazienki 2021 i przeniesie użytkowników z miejskiego zgiełku do świata relaksu i wyciszenia. Płytki gresowe Katania Grey od Ceramica Limone znakomicie wpisują się w filozofię miłości do przyrody. Chcesz dowiedzieć się, jak zaaranżować płytki łazienkowe imitujące kamień w swoim domu? Czytaj dalej.

PŁYTKI DREWNOPODOBNE POD PRYSZNIC W MAŁEJ ŁAZIENCE W STYLU NATURALNYM

Postanowiliśmy ożywić kamienną aranżację stosując w łazience gres drewnopodobny. Do jego wyeksponowania wykorzystaliśmy prysznic. Ściana drewnopodobna pod prysznicem wniosła do łazienki w stylu naturalnym przytulną atmosferę. Łazienkę rozjaśniła ceramiczna cegła na ścianie, a w zasadzie białe płytki imitujące cegłę. Dostrzeżesz je w miejscu gdzie jest podwieszana szafka z umywalką. Na ścianie zawiesiliśmy pionowe, duże lustro łazienkowe w czarnej ramie. Jego wygląd dopełnia czarny grzejnik łazienkowy Zehnder. Armatura łazienkowa od Hansgrohe, tj. bateria umywalkowa i bateria prysznicowa termostatyczna z półką, dodały łazience elegancji. W łazience stanęła także przestronna kabina prysznicowa Radaway z kolekcji Euphoria KDJ.

Łazienka naturalna jest tym, czego pragniesz dla swojego domu? Umów się na wizualizacje łazienki 3D z Projektantem HOFF.

Odwiedź Salon HOFF i zobacz projekt łazienki naturalnej KATANIA GREY na żywo!


Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?