0

Kabiny prysznicowe prostokątne

(65 produktów)

Stylowy, ustawny natrysk? Kabina prysznicowa kwadratowa!

Kabina kwadratowa oraz modele prostokątne pozwalają na uzyskanie pełnej swobody w czasie kąpieli dzięki ergonomicznej przestrzeni dostarczanej wewnątrz natrysku. Poza wygodą współczesny design kabin prysznicowych wychodzi poza ogólnie znane standardy. 

Kabiny odgrywają rolę kluczowego elementu aranżacyjnego łazienki, stanowiąc jednocześnie stylową ozdobę wnętrza. Poza tym, dzięki minimalizacji wystających listew i zawiasów, tafla szkła prezentuje się o wiele estetyczniej niż w kabinach prysznicowych produkowanych jeszcze kilka lat temu.

Prysznic kwadratowy jest jednym z chętniej wybieranych rozwiązań tworzących strefę kąpielową w łazience. Z uwagi na wygodną budowę, kabiny prysznicowe kwadratowe lub prostokątne, często stawiane są w niewielkich wnętrzach. Prosta, foremna konstrukcja jest łatwa do umiejscowienia nawet w wyjątkowo małej przestrzeni.
 
Lekka forma, której daleko do topornych konstrukcji sprzed lat, zdobi wnętrze i nie przeciąża go swoim wyglądem. Jeśli szukasz stylowego i modnego natrysku do swojej łazienki, Twoje oczekiwania spełni właśnie taka kabina prysznicowa. Kwadrat czy prostokąt jest dodatkowo bardzo ustawny i uniwersalny, dzięki czemu z łatwością urządzisz przestrzeń łazienki z taką kabiną.

Jak wybrać prysznic kwadratowy do małej łazienki?

Natrysk w pierwszej kolejności dopasuj do możliwości swojego wnętrza. Jeśli masz bardzo małe pomieszczenie, dobrym wyborem będzie kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa. To jeden z najbardziej uniwersalnych wymiarów natrysku, który sprawdzi się na niewielkim metrażu, np. w łazience w bloku. 

Dopasujesz go do łazienki, zapewniając sobie wygodę kąpieli. Dobrą alternatywą dla tego modelu jest kabina prysznicowa 90x90 kwadratowa. Doskonale sprawdza się w małych i średnich łazienkach. Masz w niej nieco więcej miejsca, co przekłada się na komfort mycia. Kabina prysznicowa 90x90 kwadratowa nie przytłoczy wnętrza i pozwoli Ci je dobrze zaaranżować, ciesząc się przy tym swobodą ruchów w trakcie kąpieli.

Mała kabina prysznicowa kwadratowa z brodzikiem? Chociaż chciałoby się powiedzieć, że wszystko zależy od Twojego gustu, ta kwestia w dużej mierze zależna jest też od dostępnego metrażu i sposobu montażu, który Cię interesuje. Nie w każdej łazience możliwa jest instalacja brodzika podpłytkowego, natomiast w każdej łazience może stanąć kabina prysznicowa kwadratowa z brodzikiem klasycznym.

Mała kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa może być designerskim elementem łazienki

Moda na czarne profile, efekt loftowej kratki na szybie czy grawer sprawia, że kabina prysznicowa kwadratowa i prostokątna stanowi już nie tylko miejsce przeznaczone na kąpiel, ale też tworzy dekoracyjny element łazienki. Idealnie wpisuje się w aranżacje w stylu industrialnym, minimalistycznym, nowoczesnym czy modernistycznym.

Nowoczesny natrysk srebrna kabina prysznicowa z brodzikiem, kwadratowa, z dużymi, szklanymi ściankami i drzwiami jest jednym z najbardziej uniwersalnych modeli. Stanie się atrakcyjną ozdobą pozostałych, popularnych stylów wnętrzarskich. Dzięki temu, że jest ustawny, łatwo wkomponujesz go w dostępną przestrzeń małej łazienki.

Urządź swoją strefę kąpielową w Salonie HOFF

Chcesz się przekonać, jak dużą swobodę kąpieli daje kwadratowy prysznic i czy rzeczywiście jest funkcjonalną ozdobą nowoczesnej, domowej strefy kąpielowej? W tym celu odwiedź Salon HOFF (Kraków, ul. Kosocicka 7). Na miejscu możesz dokładnie obejrzeć kabiny prysznicowe różnej wielkości i z różnorodnym wykończeniem zawiasów i profili. 

Podczas wizyty skorzystaj z doświadczenia specjalistów, którzy doradzą Ci podczas zakupów. Zainspiruj się też nowoczesnymi projektami łazienek, stworzonymi przez zespół projektantów, z materiałów dostępnych w Salonie HOFF miejscu oferującym kompleksowe wyposażenie łazienek i wnętrz.

W asortymencie sklepu, poza nowoczesnymi, kwadratowymi prysznicami, znajdziesz także designerski, wyselekcjonowany asortyment, który posłuży Ci do aranżacji stylowego wnętrza. Do wyboru masz m.in. modne kafle najlepszych producentów, deski podłogowe, parkiet, atrakcyjne tapety czy akcesoria łazienkowe. Zapraszamy!

Kabiny prysznicowe prostokątne – stylowe i wygodne kabiny do łazienki

Kabina prostokątna pozwala na uzyskanie pełnej swobody w czasie kąpieli dzięki ergonomicznej przestrzeni dostarczanej wewnątrz kabiny. Poza wygodą, współczesny design kabin prysznicowych wychodzi poza ogólnie znane standardy. Kabiny odgrywają rolę kluczowego elementu aranżacyjnego łazienki stanowiąc jednocześnie stylową ozdobę wnętrza. Poza tym, dzięki minimalizacji wystających listew i zawiasów, tafla szkła prezentuje się o wiele estetyczniej niż w kabinach prysznicowych produkowanych jeszcze kilka lat temu.

Prysznic prostokątny jest jednym z chętniej wybieranych rozwiązań tworzących strefę kąpielową w łazience. Często nawet i do niewielkich łazienek wybierane są kabiny prysznicowe prostokątne z uwagi na ich wygodną budowę. Moda na czarne profile, efekt loftowej kratki na szybie czy grawer sprawia, że kabina prysznicowa prostokątna stanowi już nie tylko miejsce przeznaczone na kąpiel, ale i tworzy dekoracyjny element łazienki. Prostokątna kabina prysznicowa dzięki swojej budowie pozwala również na umieszczenie na szybie relingowego wieszaka na ręcznik. W naszej ofercie posiadamy kabiny, które posiadają w opcjach dodatkowych możliwość złożenia takiego zamówienia.

Kabina prysznicowa prostokątna dopasowana do Twoich potrzeb

Kabiny prysznicowe prostokątne 90x120 oferują jedną z bardziej komfortowych przestrzeni i są cenione wśród osób dysponujących dużym metrażem łazienki. Pozwalają cieszyć się wygodną przestrzenią, prezentują się bardzo efektownie a ich design można w skuteczny sposób podkreślić stosując w kabinie stylowy wygląd płytek lub dekoru.

Kabina prysznicowa prostokątna 70x100 cieszy się dużą popularnością wśród Klientów posiadających niewielkie łazienki. Taką kabiną można swobodnie zastąpić wannę o szerokości 70 cm i przy tym zyskać nieco dodatkowej przestrzeni pozwalającej na wstawienie w łazience potrzebnego wyposażenia lub dodatkowej półki.

Kabina prysznicowa – z brodzikiem czy bez?

Na pytanie czy lepiej zdecydować się na kabinę z klasycznym brodzikiem czy może lepiej wybrać brodzik, który ukryty jest pod płytkami – nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To zależy od potrzeb Klienta i możliwości inwestycji. Nie w każdej łazience możliwy jest montaż brodzika podpłytkowego, natomiast w każdej łazience możliwy jest montaż brodzika klasycznego. W naszej ofercie posiadamy brodziki prysznicowe prostokątne, których design i ergonomiczna konstrukcja pozwalają na wygodne przechodzenie z kabiny na podłogę. Jeżeli interesuje Cię kabina prysznicowa prostokątna z brodzikiem, koniecznie poznaj naszą ofertę personalizowanych kabin.

RozwińZwiń
Filtry
Kolorystyka
Dłuższy bok
Krótszy bok
Szerokość ścianki
Kształt
Wykończenie szkła
Wykończenie profili
Mocowanie
Sposób otwierania
Powłoka ochronna
Kolor profili

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?