Kabiny prysznicowe prostokątne

Kabiny prysznicowe prostokątne – stylowe i wygodne kabiny do łazienki

Kabina prostokątna pozwala na uzyskanie pełnej swobody w czasie kąpieli dzięki ergonomicznej przestrzeni dostarczanej wewnątrz kabiny. Poza wygodą, współczesny design kabin prysznicowych wychodzi poza ogólnie znane standardy. Kabiny odgrywają rolę kluczowego elementu aranżacyjnego łazienki stanowiąc jednocześnie stylową ozdobę wnętrza. Poza tym, dzięki minimalizacji wystających listew i zawiasów, tafla szkła prezentuje się o wiele estetyczniej niż w kabinach prysznicowych produkowanych jeszcze kilka lat temu.

Prysznic prostokątny jest jednym z chętniej wybieranych rozwiązań tworzących strefę kąpielową w łazience. Często nawet i do niewielkich łazienek wybierane są kabiny prysznicowe prostokątne z uwagi na ich wygodną budowę. Moda na czarne profile, efekt loftowej kratki na szybie czy grawer sprawia, że kabina prysznicowa prostokątna stanowi już nie tylko miejsce przeznaczone na kąpiel, ale i tworzy dekoracyjny element łazienki. Prostokątna kabina prysznicowa dzięki swojej budowie pozwala również na umieszczenie na szybie relingowego wieszaka na ręcznik. W naszej ofercie posiadamy kabiny, które posiadają w opcjach dodatkowych możliwość złożenia takiego zamówienia.

Kabina prysznicowa prostokątna dopasowana do Twoich potrzeb

Kabiny prysznicowe prostokątne 90x120 oferują jedną z bardziej komfortowych przestrzeni i są cenione wśród osób dysponujących dużym metrażem łazienki. Pozwalają cieszyć się wygodną przestrzenią, prezentują się bardzo efektownie a ich design można w skuteczny sposób podkreślić stosując w kabinie stylowy wygląd płytek lub dekoru.

Kabina prysznicowa prostokątna 70x100 cieszy się dużą popularnością wśród Klientów posiadających niewielkie łazienki. Taką kabiną można swobodnie zastąpić wannę o szerokości 70 cm i przy tym zyskać nieco dodatkowej przestrzeni pozwalającej na wstawienie w łazience potrzebnego wyposażenia lub dodatkowej półki.

Kabina prysznicowa – z brodzikiem czy bez?

Na pytanie czy lepiej zdecydować się na kabinę z klasycznym brodzikiem czy może lepiej wybrać brodzik, który ukryty jest pod płytkami – nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To zależy od potrzeb Klienta i możliwości inwestycji. Nie w każdej łazience możliwy jest montaż brodzika podpłytkowego, natomiast w każdej łazience możliwy jest montaż brodzika klasycznego. W naszej ofercie posiadamy brodziki prysznicowe prostokątne, których design i ergonomiczna konstrukcja pozwalają na wygodne przechodzenie z kabiny na podłogę. Jeżeli interesuje Cię kabina prysznicowa prostokątna z brodzikiem, koniecznie poznaj naszą ofertę personalizowanych kabin.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?