0
minimalistyczna łazienka

MINIMALISTYCZNA ŁAZIENKA X-ROCK WHITE

Ekspozycja nr 14

MINIMALISTYCZNA ŁAZIENKA W SZARYM KAMIENIU

Płytki X-Rock White imitujące naturalny kamień to nasz przepis na stworzenie wyciszającej aury wnętrza.

Płytki imitujące kamień przywołują na myśl trwałość i luksus. Kamień w połączeniu z wodą kieruje naszą wyobraźnię w stronę szumu górskiego strumyka, w którym woda bywa zarazem spokojna i rwąca. Jak żaden inny materiał, kamień posiada wysoką odporność na działanie wody. Połączenie wody i kamienia często spotykany jest w naturze, a jak wiadomo – w przyrodzie wszystko funkcjonuje ze sobą na zasadzie wzajemnej harmonii i korzyści. Tworząc projekt minimalistycznej łazienki z kolekcją płytek X-Rock White, postanowiliśmy nie zaburzać tego, co podyktowane jest przez naturę. Dlatego kamienny motyw połączyliśmy z motywem drewna.

GRAFITOWE PŁYTKI W MINIMALISTYCZNEJ ŁAZIENCE

Włoskie płytki producenta Imola z kolekcji X-Rock, charakteryzuje wysoki stopień trójwymiarowości przy zachowaniu stosunkowo gładkiej powierzchni. Te same cechy wykazują płytki drewnopodobne użyte przez nas na blacie umywalkowym. Realistyczne kolory i wzornictwo płytek z serii Kuni, dosłownie pozwalają poczuć obecność naturalnego drewna w minimalistycznej łazience. Szlachetności nadała wnętrzu ceramika Laufen o bardzo starannej, smukłej linii. Toaleta bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą i bidet wiszący z serii Kartell charakteryzuje specyficzny, opływowy kształt zwężany ku dołowi. Umywalka półblatowa i wysoki grzejnik łazienkowy w jasnoszarym kolorze stanowią praktyczną ozdobę dla minimalistycznej łazienki. Z kolei bateria umywalkowa i bidetowa, dzięki smukłemu wzornictwu sprawia, że łazienka w stylu minimalistycznym  wygląda elegancko i stylowo.

Zainspirował Cię nasz sposób na wykorzystanie kamiennego motywu w minimalistycznej łazience? W Salonie HOFF przygotujemy dla Ciebie profesjonalne wizualizacje łazienki 3D za darmo*. Umów się już dziś.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją minimalistycznej łazienki X-ROCK WHITE na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Płytka Gresowa XRock 12W Rect. 60x120 Imola DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Gresowa XRock 12N Rect. 60x120 Imola DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Podłogowa XRock 60W Rect. Imola 60x60 IMOLA DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Umywalka półblatowa Living City 46 46x46x14 Laufen DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?