0

Baterie bidetowe, kran do bidetu

(85 produktów)
Zestaw Higieniczny Bozz 389990576 Kludi NowośćBateria bidetowa do łazienki – wygodna i estetyczna

Bidet to coraz częściej wykorzystywany element wyposażenia łazienek, który pozwala użytkownikom na komfortowe zachowanie codziennej higieny. Do miski bidetowej należy zakupić odpowiednią baterię bidetową dostosowaną do prywatnych preferencji i potrzeb. Większość oferowanych baterii bidetowych nie różni się między sobą pod względem funkcjonalnym, niemniej wielość dostępnych kształtów i kolorów pozwala na dopasowanie armatury do każdego stylu aranżacji łazienki.

W ofercie Salonu HOFF znajduje się armatura bidetowa zróżnicowana stylistycznie, a przy tym funkcjonalna i trwała. Każda bateria bidetowa dostępna w HOFF została stworzona zgodnie z trendami obowiązującymi obecnie na świecie. W czasach, gdy bidety stają się standardem w naszych łazienkach, odpowiedni dobór baterii bidetowej nabiera większego znaczenia.

Oferta HOFF armatury do bidetu zawiera też rozwiązania dla najbardziej wymagających. Materiały najwyższej jakości zapewniają bezproblemowe użytkowanie. Bateria bidetowa posiadająca atrakcyjny design, świetnie sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych łazienkach, ale również w tych urządzanych w stylu klasycznym czy retro. Dzięki wysokiej jakości podzespołom, armatura HOFF pozwala zaoszczędzić znaczną ilość wody, co sprawia, że jest przyjazna środowisku i wpisuje się w filozofię eko.

Bateria bidetowa podtynkowa montowana przy wc

Łazienki bardzo często posiadają niewielki metraż, z powodu którego użytkownicy muszą z niektórych ważnych udogodnień rezygnować. W przypadku bidetu, rezygnacja z tej formy higieny nie jest konieczna nawet w bardzo małej łazience. Jest to możliwe dzięki dostępności na rynku również drugiego typu baterii, jakim jest bateria bidetowa podtynkowa. Została ona stworzona właśnie dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na montaż misy bidetowej w swojej łazience z powodu zbyt małej przestrzeni. Bateria bidetowa ze słuchawką i mieszaczem montowana jest obok toalety wc i pozwala na higienę na tym samym poziomie co w przypadku posiadania standardowego bidetu. Bateria bidetowa podtynkowa jest doskonałą alternatywą dla osób nie dysponujących w łazience przestrzenią na zamontowanie oddzielnej misy bidetowej.

Bateria do bidetu – jaką wybrać?

O tym, jaką wybrać baterie do bidetu, przesądza kilka czynników. Po pierwsze: czy dysponujesz miejscem na zamontowanie klasycznej misy bidetowej? Jeśli tak, to przed Tobą stoi szeroki wybór baterii wielu renomowanych producentów. Bateria bidetowa o klasycznej konstrukcji, dostępna jest w ofercie niemal każdego producenta armatury, dzięki czemu Twój wybór nie będzie musiał się w żaden sposób ograniczać ani pod względem marki, jak i stylu czy koloru armatury. Popularne dziś czarne baterie łazienkowe możesz wykorzystać w swojej łazience w każdym typie, zarówno prysznicowym, umywalkowym, jak i bidetowym. Bateria bidetowa czarna znakomicie będzie pasować do nowoczesnych aranżacji łazienek, jak również do wnętrz w stylu industrialnym.

Jeśli w Twojej łazience jest za mało miejsca na montaż bidetu, bateria podtynkowa do bidetu będzie doskonałym rozwiązaniem. Zamontuj ją na ścianie obok miski wc. W ofercie Salonu HOFF znajdziesz modele baterii podtynkowych, które pozwolą Ci na zapewnienie w Twojej łazience maksymalnie wygodnej higieny. Jeśli chcesz, aby w Twojej łazience została zamontowana bateria bidetowa do wc, pamiętaj o tym, by przy planowaniu instalacji wodnej poinformować o tym hydraulika. Musi on bowiem doprowadzić ciepłą wodę do miejsca, w którym będzie stała muszla wc z baterią. W przeciwnym wypadku sterowanie ciepłą wodą będzie musiało się znajdować np. w umywalce, co już może nie być takie wygodne. Oferta baterii bidetowych ze słuchawką nie jest na rynku tak duża, jak w przypadku klasycznych baterii. Niewielu producentów zajmuje się ich dostarczaniem na rynek z czego musisz sobie zdawać sprawę podczas określania swoich preferencji zakupowych. Nie obawiaj się jednak o to, że nie uda Ci się znaleźć funkcjonalnej i estetycznej baterii do bidetu. Wybór armatury bidetowej jest na rynku na tyle nasycony, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Armatura bidetowa w Salonie HOFF

Proponujemy najwyższej jakości wyposażenie łazienek tylko renomowanych firm. W Salonie HOFF kupisz baterie bidetowe takich producentów, jak: Grohe, Hansgrohe, Vitra, Laufen i wielu innych. Dzięki perfekcyjnej jakości wykonania oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, armatura łazienkowa HOFF charakteryzuje się ciekawym designem, niezawodnością i trwałością na lata. Zapraszamy do Salonu łazienek HOFF w Krakowie. Nasi Doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?