Włoskie płytki

Płytka Podłogowa Muse 12DG 60x120 Imola Dostawa gratis
Płytka Cegłopodobna Tribeca Old Red 6x25 Rondine Dostawa gratis
Płytka Cegłopodobna Tribeca Multicolor 6x25 Rondine Dostawa gratis
Płytka Cegłopodobna Tribeca White 6x25 Rondine Dostawa gratis
Płytka Podłogowa Dakota Avana 20x80 Flaviker Dostawa gratis
Mozaika MK.XROCK 30G 30x30 Imola Dostawa gratis
Grey Soul LIGHT 61x61 Cotto Tuscana Dostawa gratis
Włoskie płytki ceramiczne to połączenie unikalnego wzornictwa z najwyższą precyzją wykonania. Doskonale dobrane surowce sprawiają, że płytki ceramiczne są nie tylko piękne, ale również trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz zarysowania. Zatem jeśli pragną Państwo stworzyć funkcjonalne wnętrze o wyjątkowym charakterze, włoskie płytki ceramiczne będą świetnym wyborem.

W Salonach Hoff przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę włoskich płytek, które sprawdzą się w różnych rodzajach pomieszczeń – od reprezentacyjnych, po użytkowe wnętrza, takie jak łazienka, korytarz czy kuchnia. Proponujemy produkty renomowanych włoskich producentów, od lat zajmujących się dostarczaniem najwyższej jakości ceramiki, łączącej w sobie niepowtarzalne wzornictwo, nawiązujące do włoskiej tradycji oraz wysoką jakość wykonania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Salonów Hoff! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze rozwiązań idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?