Złote baterie łazienkowe - kolor złoty

 

Złota armatura sprawia, że wnętrze wygląda bardzo ekskluzywnie

Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, które zyskuje wyjątkowy charakter dzięki podstawowym elementom wyposażenia. Często są to małe, ale zawsze niezbędne urządzenia. Tak jest na przykład z armaturą. Bez odpowiednie baterii, umywalka czy wanna stają się praktycznie bezużytecznenie wpłynie do nich woda. 

Fakt, że armatura stanowi obowiązkowy element wyposażenia łazienki, wcale nie oznacza, że jej obecność nie wpłynie na całościowy charakter aranżacji. Wręcz przeciwnie. Stawiając na modne urządzenia, jak na przykład armatura złota, wnętrze łatwo nabiera wyjątkowego, stylowego i nowoczesnego charakteru.

Elegancko i modnetak prezentują się złote baterie do łazienki. Wykorzystaj je we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym lub glamour. Złota armatura dobrze współgra także z minimalistycznymi lub eklektycznymi aranżacjami. Zamontuj ją zarówno w łazience utrzymanej w jasnej, jak i ciemnej kolorystyce.

Złote baterie łazienkowe. Co masz do wyboru?

Wśród dostępnych produktów znajdziesz baterie różniące się przeznaczeniem oraz sposobem montażu. Złota armatura łazienkowa to przede wszystkim baterie umywalkowe i prysznicowe. Do wyboru masz też stylowe główki natryskowe i deszczownice. Złote krany łazienkowe mogą być w całości pokryte kolorem najcenniejszego z kruszców lub połączone z chromowanymi elementami. Wykończone połyskiem lub matowe.

Złote baterie łazienkowe zamontujesz przede wszystkim nad umywalką, jak również bezpośrednio na niej. Wygodnie i szybko odkręcisz kran, aby umyć ręce czy nabrać wodę do podlewania kwiatów. Bateria umywalkowa ścienna złota sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Śmiało umieść ją w odrębnej toalecie. Złota bateria prysznicowa przyda Ci się w strefie kąpielowej. W tym przypadku do wyboru masz urządzenia montowane w ścianie lub obok wanny.

Złota bateria prysznicowa i umywalkowa – poznaj ich zalety

Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu wnętrz i projektujesz je na podstawie najnowszych trendów? Musisz wiedzieć, że złota armatura do łazienki to w ostatnim czasie jedne z najmodniejszych elementów domowych sanitariatów. Baterie prezentują się stylowo i szykownie, a dodatkowo sprawiają, że wnętrze jest bardzo eleganckie. Złote baterie do łazienki nadają aranżacji ekskluzywny, luksusowy wygląd.

Podczas projektowania łazienki z armaturą w tym wyjątkowym kolorze nie musisz iść na duże kompromisy. Takie krany są wyznacznikiem nowoczesnych wnętrz i doskonale będą się w nich prezentowały. Bateria prysznicowa podtynkowa złota pozwoli Ci zaaranżować jednolitą przestrzeń, tak modną w ostatnich latach, w której wszystkie elementy instalacji montowane są podtynkowo i pozostają w ukryciu.

Stylowe baterie do swojej łazienki znajdziesz w Salonie HOFF

Złota armatura do łazienki przykuła Twoją uwagę? Zobacz ją na żywo w krakowskim Salonie HOFF (ul. Kosocicka 7) i przekonaj się, jak pięknie prezentuje się nie tylko w Internecie. Na miejscu zainspiruj się także projektami łazienek, do których wykorzystano te stylowe baterie. Właśnie aranżujesz domową łazienkę? W Salonie HOFF skompletujesz niemal wszystkie materiały niezbędne do jej wykończenia: pozostałe elementy armatury, modne kafelki, drzwi czy akcesoria łazienkowe. Zapraszamy!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?