Projekty łazienek - Salon HOFF

aranzacje lazienek the room black dahlia

THE ROOM BLACK DAHLIA

Ekspozycja nr 17

Łazienka z motywem onyksu i palonego drewna to nasza propozycja wnętrza w awangardowym wydaniu. Zobacz, jak zaprojektować łazienkę inną niż wszystkie!

Kolekcja The Room Black Dahlia zaskakuje doskonałym wzornictwem szlachetnego kamienia. Motyw ten obrazują we wnętrzu wielkoformatowe płytki. Onyx będący główną ozdobą naszego projektu, stanowi inspirację dla tych, którzy nie boją się charakternych wnętrz o niepowtarzalnym stylu i wyglądzie. Naturalnego wyrazu nadały aranżacji czarne płytki drewnopodobne o postarzanej powierzchni. Z bliska wyglądają niczym opalane deski, które znakomicie odnalazłyby się w aranżacjach o rustykalnym charakterze.

Wyposażenie łazienki również dalekie jest od standardów. Czarna kabina prysznicowa Radaway z eleganckimi szprosami nadała wnętrzu przestrzenności i elegancji. W kabinie dostrzeżesz zrobiony z konglomeratu brodzik prysznicowy czarny o niskiej budowie i nierównomiernej powierzchni. Czernią zagrała również w łazience ceramika łazienkowa. Wanna wolnostojąca czarno-biała od Marmorin i umywalka wolnostojąca wysoka o tych samych kolorach, stworzyły industrialny zestaw z kabiną. Szyku nadała aranżacji złota armatura łazienkowa marki Tres. Stylowy zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą, bateria wannowa wolnostojąca oraz bateria umywalkowa podtynkowa, są niczym błyskotki w tym wnętrzu, które rozświetlają i ożywiają przestrzeń. Modnym i stylowym akcentem aranżacji jest okrągłe lustro łazienkowe z podświetleniem led.

Projekt łazienki The Room Black Dhalia stał się Twoją inspiracją? Umów się z Projektantem HOFF na metamorfozę Twojej łazienki. Kupując u nas płytki, projekt łazienki otrzymasz gratis*.

Odwiedź Salon HOFF i obejrzyj aranżację THE ROOM BLACK DHALIA na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

PROJEKT ŁAZIENKI INSPIROWANY ARANŻACJĄ

Obejrzyj wizualizację łazienki stworzoną przez Projektanta HOFF dla Klienta, który zainspirował się aranżacją w naszym Salonie.

 

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?