Wanny wolnostojące

Pierwsze skojarzenie z kąpielą to wanna, czyli duży zbiornik napełniony ciepłą wodą. Producenci, projektanci, doradcy i sprzedawcy pracują po to, byś mógł kupić a przez to stworzyć sobie domowy klimat dla Twojego osobistego relaksu i wypoczynku. Wanna jest do tego stworzona, więc zacznij relaks od luksusowej wolnostojącej wanny. Jasne odcienie wykończenia dopełniają współczesną lub tradycyjną konstrukcję wanny, która jest obowiązkową pozycją każdej łazienki. Dobierz odpowiednią wannę wolnostojącą poprzez jej kształt, materiał wykonania i wyjątkowy styl.

Materiał

Odkryj piękne zalety kąpieli w wannie wykonanej z najlepszych materiałów. Oferujemy najwyższy poziom luksusu a wybrane kolekcje to  także różnorodność i wszechstronność połączona z udanym wzornictwem. Popularne modele akrylowe z połyskiem lub efektem mat. Producenci dbają cały czas, by każdy ich produkt był zaprojektowany i zbudowany tak, by spełniał lub przekraczał standardy jakości.

Kształty
Jeśli projektujesz lub przebudowujesz łazienkę we własnym zakresie, pomożemy Ci wybrać odpowiedni kształt wolnostojącej wanny, który zamieni każdą wieczorną kąpiel w luksusowe klimatyczne mini spa. Masz do dyspozycji tradycyjny prostokąt, przejściową owalną bryłę lub większą narożną wannę, która wygodnie pomieści dwie osoby. Nowoczesny kształt wanny wolnostojącej jest ozdobą dopełniającą całość wnętrza łazienki.

Asortyment Salonów Hoff obfituje w produkty o różnorodnych bryłach i kolorach, w kilku wielkościach, od  klasycznych po  asymetryczne kształty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu! W salonach HOFF znajdą Państwo nowoczesne i klasyczne wanny wolnostojące spełniające wymagania funkcjonalne i jakościowe.

RozwińZwiń
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?