Białe baterie łazienkowe

Bateria Nawannowa 4Otworowa AREX.9033CR Excellent Dostawa gratis

Postaw na elegancki wystrój łazienki

Biała armatura łazienkowa jest ostatnio jednym z najmodniejszych i najciekawszych wyborów do nowoczesnych łazienek. Prezentuje się wyjątkowo delikatnie i elegancko. Biała armatura łazienkowa sprawia, że wnętrze optycznie wydaje się większe. Z kolei aranżacja staje się ponadczasowa. 

Do niedawna biała armatura uchodziła za ekskluzywny dodatek. Dziś to szeroka gama produktów łazienkowych. Możesz nimi wypełnić całe wnętrze, tworząc monochromatyczną wręcz sterylną przestrzeń lub zdecydować się wyłącznie na skontrastowanie dotychczasowej aranżacji bazowym kolorem. 

Wśród produktów znajduje się biała bateria łazienkowa wannowa i umywalkowa. Zestawy prysznicowe do zamontowania w kabinie natryskowej oraz pojedyncze słuchawki prysznicowe. Masz ochotę na domowe SPA? Twoją uwagę powinna zwrócić bateria prysznicowa z deszczownicą. Biała armatura to także baterie bidetowe i przyciski wc.

Bateria wannowa biała, a może model umywalkowy – co wybierzesz?

Dostępny w ofercie HOFF szeroki wybór białej armatury łazienkowej pozwala zaaranżować łazienkę nie tylko modnie, ale też zgodnie ze swoimi upodobaniami. Bateria wannowa biała może stać obok ceramiki lub na niej. Tworzysz nowoczesne, minimalistyczne wnętrze? Dobrym wyborem będzie montowana podtynkowo bateria wannowa ścienna

Biała armatura połączona z ceramiką w tym samym kolorze. Aby aranżacja łazienki w pełni utrzymała harmonijny wygląd, zdecyduj się na komplet białej armatury. Bateria prysznicowa biała stanowiąca zestaw z białą deszczownicą, słuchawką prysznicową i pozostałymi elementami armatury we wnętrzu, stworzy spójny, ujednolicony styl wnętrza. Gdzie jeszcze zamocować armaturę w białym kolorze?

Biała bateria wannowa stworzy atrakcyjny duet z modelem umywalkowym. Baterię  ustawisz na ceramice i zamontujesz w ścianie. Do wyboru masz modele jedno lub dwuuchwytowe. Każdy z nich prezentuje się bardzo nowocześnie. Biała bateria łazienkowa na umywalkę nie musi stać wyłącznie przy ceramice w tym samym kolorze. Będzie świetnie kontrastować z czarną lub kamienną umywalką.

Biała bateria łazienkowa a wystrój wnętrza i konserwacja

Biała armatura łazienkowa jest uniwersalna, dzięki czemu z wieloma elementami tworzy wyjątkowo udane połączenia. Sprawdzi się w zestawieniu z naturalnymi strukturami, charakterystycznymi dla stylu skandynawskiego, dopełni jednokolorowe, minimalistyczne aranżacje i ciekawie podkreśli łazienki retro. Umieść ją także w industrialnym czy nowoczesnym pomieszczeniu.

Nie obawiaj się o utrzymanie jasnego wnętrza w czystości. Biała bateria wannowa, umywalkowa czy prysznicowa jest tak samo łatwa do wyczyszczenia, jak modele chromowane lub czarne. Zdecydowanie mniej widoczne będą na niej zacieki z wody czy ślady z mydła.

Przyjedź do Salonu HOFF i zobacz, jak stylowo wygląda bateria prysznicowa biała czy model nawannowy

Spodobał Ci się pomysł wyposażenia łazienki w białą armaturę? Odwiedź Salon HOFF, zobacz, jak poszczególne elementy wyglądają na żywo i przekonaj się, że warto zrealizować ten projekt. Na miejscu skorzystaj z porady Doradcy, który pomoże Ci dobrać baterie do pozostałych elementów wnętrza. 

Jeśli jeszcze ich nie wybrałeś, skorzystaj z nowoczesnego i designerskiego wyposażenia dostępnego w ofercie Salonu HOFF. W asortymencie sklepu, poza nowoczesną armaturą, znajdziesz też wysokiej jakości ceramikę, deski podłogowe, płytki ceramiczne czy tapety. Zapraszamy!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?