Przyciski do spłuczki

Przycisk do spłuczki – co musisz wiedzieć?

Przycisk do wc to nieodzowny element podtynkowego systemu spłukującego. Prócz praktycznej funkcji stanowi estetyczną ozdobę części toaletowej. Wielość wzorów, kolorów, kształtów, a nawet funkcjonalności przycisków, pozwala całkowicie dopasować produkt do swoich potrzeb. O czym warto pamiętać podczas jego wyboru?

Przycisk wc – produkt komplementarny

Wybór przycisku nie powinien być przypadkowy. Producenci, którzy zajmują się produkcją stelaży podtynkowych, oferują jednocześnie przyciski o rozmaitych funkcjach i wyglądzie. Najbardziej znanym gronem marek oferującym stelaże i przyciski są m.in.: Geberit, Grohe, Koło, Werit Jomo. Modele, które oferują ww. marki, cechuje duża wytrzymałość, estetyczny wygląd, a przy tym stosunkowo niska cena. Jest to zasługa wysokowytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, z którego produkowane są przyciski. W ofercie producentów znajdziesz też przyciski spłukujące do luksusowych łazienek. Co je odróżnia od klasycznych modeli? Materiał – przycisk spłukujący z wyższej półki wykonany jest najczęściej ze szkła hartowanego lub ze stali nierdzewnej o szczotkowanej i chromowanej powierzchni. Zarówno szkło, jak i stal nierdzewna dodadzą wnętrzu dobrego stylu i elegancji.

Geberit, Sigma – przycisk w wielu wariantach

Jeśli dokonujesz zakupu stelażu i przycisku po raz pierwszy, pamiętaj, aby wybierać oba elementy w obrębie jednego producenta. Decydujesz się na stelaż producenta Geberit? Pamiętaj, aby dobrać do niego przycisk Geberit. Sigma jest jednym najpopularniejszych modeli tego producenta. Przycisk Sigma charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, spójnym wzornictwem i różnorodnością opcji kolorystycznych pozwalających dopasować wygląd przycisku do niemal każdego stylu wnętrza. Przycisk Geberit cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a jego popularność wiąże się nie tylko z designem produktu, ale i jego wytrzymałością i jakością materiałów, z których jest wykonywany (m.in. szkło, kamień).

Dlaczego przycisk do geberitu jest sprzedawany oddzielnie?

Fakt, że stelaże nie są sprzedawane w komplecie z przyciskiem, podyktowane jest walorami estetycznymi. Stelaż jako uniwersalny produkt, pozwala dowolnie dobierać przycisk w zgodzie z potrzebami dopasowania go do wyglądu wnętrza. Pamiętaj jednak, że każdy stelaż posiada określonej wielkości miejsce pod przycisk. Aby uniknąć pomyłki, zaopatrz się w przycisk spłukujący tego samego producenta (np. stelaż podtynkowy Grohe + przycisk Grohe), upewniając się też wcześniej czy model przycisku pasuje do danego stelaża. W odpowiednim dobraniu przycisku wc do stelaża podtynkowego pomogą Ci Doradcy Klienta HOFF w naszym salonie. W salonie HOFF kupisz produkty wyposażenia łazienek uznanych producentów, takich jak m.in. Grohe i Geberit. Przycisk to równie istotny element, jak miska i stelaż. Zadbamy o to, aby Twój wybór był kompletny i jak najlepszy.

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Pomieszczenie
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?