0

Akcesoria do armatury

(120 produktów)
Syfon Wannowy Simple AREX.A55KM Excellent Dostawa gratis

Akcesoria do łazienki – niezbędne elementy każdego domu

Funkcjonalność wyposażenia domu skrywa się w specjalistycznych akcesoriach. Armatura łazienkowa do prawidłowego działania również wymaga zaopatrzenia się w odpowiednie akcesoria łazienkowe. Zestawy łazienkowe posiadają cały zbiór elementów, często niewidocznych gołym okiem. W Salonie HOFF troszczymy się, aby nasi Klienci dokonywali kompletnego zakupu wyposażenia z uwzględnieniem profesjonalnych, niezbędnych akcesoriów.

W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne elementy podtynkowe do pryszniców, baterii umywalkowych i wannowych (klasyczne i termostatyczne) renomowanych producentów, takich jak Hansgrohe i Grohe. W HOFF zaopatrzysz się także w kolanka przyłączeniowe, zestawy podtynkowe do baterii umywalkowych, kolanka do baterii, węże natryskowe, korki do umywalek, uchwyty na papier toaletowy, wieszaki na ręczniki, słuchawki prysznicowe i wiele innych.

Akcesoria do baterii łazienkowych i pryszniców

W asortymencie HOFF znajdziesz uniwersalne akcesoria prysznicowe, wannowe i umywalkowe, które w prosty sposób zamontujesz w swojej łazience. Wszystkie akcesoria dostępne w ramach naszej oferty dopasujesz do aktualnego asortymentu HOFF. Są to ponadto elementy uniwersalne, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości w razie ewentualnej wymiany armatury.

W trosce o zadowolenie naszych Klientów, starannie dobieramy asortyment z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań techniki. Oferujemy także klasyczne akcesoria, tak aby nasz asortyment mógł również spełniać potrzeby osób potrzebujących wsparcia w trakcie usterki wieloletniego sprzętu.

Na dziale akcesoria do armatury oferujemy nowoczesny asortyment do łazienek, których design pozwala urządzić stylowe łazienki. Wiemy, że w trakcie wyposażania wnętrza liczy się każdy, nawet najmniejszy detal, dlatego znajdziesz u nas estetyczne kolanka przyłączeniowe, a także najmodniejsze słuchawki prysznicowe do łazienek uwzględniające modny design w aranżacjach łazienkowych. Znajdziesz także u nas baterie termostatyczne zaprojektowane w taki sposób, aby pełniły jednocześnie funkcję praktycznej półki pod prysznicem. To szczególnie przydatne akcesorium w niewielkich prysznicach, gdzie nie przewidziano na etapie remontu wbudowanej wnęki.

Akcesoria do baterii łazienkowych w krakowskim Salonie HOFF

Odwiedź Salon HOFF i poznaj naszą bogatą ofertę akcesoriów do łazienki. Nasi Doradcy pomogą Ci w doborze odpowiednich elementów wyposażenia łazienki, tak, aby Twój zakup przebiegł szybko, a akcesoria sprawdzały się przez lata.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?