Syfony i spusty

Półsyfon Umywalkowy Biały DN 32 Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Wannowy Automatic Watersolutions Dostawa gratis
Półsyfon Umywalkowy Biały DN 50 Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Wannowy Automatyczny SB600  4998 Wirquin Dostawa gratis
Syfon Elastyczny Uniwersalny 32 5/4 Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Wannowy Rotexa 2000 2130005N00 Kludi Dostawa gratis
Syfon Brodzikowy 50mm Chrom Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Brodzikowy 90mm Niski Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Brodzikowy 90mm 690 Chrom Watersolutions Dostawa gratis
 
 

Akcesoria dotyczące bezpośrednio ceramiki, to nie tylko zwykłe dodatki do łazienki. To część wyposażenia łazienki równie istotna i wpływająca bezpośrednio na ogólny odbiór wnętrza łazienki. Wybierając akcesoria instalacyjne, zawory lub spusty warto zwrócić uwagę na producenta i użyte materiały – one również muszą sprostać trudnym warunkom panującym w łazience z głównym wrogiem na czele, czyli wilgocią. Odpowiednio dobrane przyłącza, zawory i spusty są zdecydowanie nieodzowną częścią instalacji sanitarnej w łazience, w połączeniu z ceramiką tworzą funkcjonalną całość. Pamiętajmy o niezbędnych akcesoriach łazienkowych już w trakcie projektowania łazienki. Rada specjalisty lub instalatora może tutaj być kluczowa.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment ceramiki łazienkowej i dodatków od cenionych na rynku producentów. Nasze doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność i trwałość tego rodzaju asortymentu.
 
Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Salonu HOFF w Krakowie. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenie łazienek, ale również wszystko to, co jest niezbędne do urządzenia funkcjonalnego wnętrza i przeprowadzenia sprawnego remontu Twojego mieszkania. Nasi specjaliści doradzą w doborze asortymentu i dodaktowych akcesoriów.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Pomieszczenie
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?