Akcesoria instalacyjne

Półsyfon Umywalkowy Biały DN 32 Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Wannowy Automatic Watersolutions Dostawa gratis
Półsyfon Umywalkowy Biały DN 50 Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Wannowy Automatyczny SB600  4998 Wirquin Dostawa gratis
Syfon Elastyczny Uniwersalny 32 5/4 Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Wannowy Rotexa 2000 2130005N00 Kludi Dostawa gratis
Syfon Brodzikowy 90mm 690 Chrom Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Brodzikowy 90mm Niski Watersolutions Dostawa gratis
Syfon Brodzikowy 50mm Chrom Watersolutions Dostawa gratis
Korek klikklak Forest green mat Ravon NowośćDostawa gratis
Korek do umywalki bez przelewu zielony Catalano NowośćDostawa gratis

Akcesoria to nie tylko dodatki do łazienki. To część wyposażenia łazienki równie istotna i wpływająca bezpośrednio na ogólny odbiór wnętrza łazienki. Wybierając akcesoria lub elementy instalacyjne warto zwrócić uwagę producenta i użyte materiały – te akcesoria również muszą sprostać trudnym warunkom panującym w łazience z głównym wrogiem na czele, czyli z wilgocią. Podwyższony poziom wilgoci oraz pary wodnej, która powstaje podczas gorącego prysznica, może przyczynić się do szybkiej korozji i niszczenia metalowych, niezabezpieczonych cześci. Ze wcględów bezpieczeństwa szczególnie należy tutaj zwórócić uwagę na grzejniki elektryczne, umiejscowienie gniazda prądowego oraz innych akcesoriów instalacyjnych związanych bezpośrednio z prądem elektrycznym. Odpowiednio dobrane złączki, przyłącza, zawory i termostaty stanowiące pozornie wrażenie niekoniecznych dodatków okazują się być nieodzowną częścia instalacji grzewczej lub sanitarnej w łazience, decydują o jej poprawnym działaniu. Pamiętajmy o niezbędnych akcesoriach instalacyjnych już w trakcie projektowania łazienki. Rada specjalisty lub instalatora może tutaj być kluczowa.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment akcesoriów instalacyjnych oraz produktów wyposażenia łazienki i dodatków od cenionych na rynku producentów. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność tego rodzaju asortymentu.
 
Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Salonów HOFF. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenia łazienek, ale wszystko to, co jest niezbędne do urządzenia funkcjonalnego wnętrza i sprawnego remontu Twojego mieszkania. Nasi specjaliści doradzą w doborze asortymentu i potrzebnych dodatków.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?