Baterie umywalkowe ścienne

Bateria Umywalkowa P/T Elem. Zew. Nest A42240EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Suit U Ścienna P/T A42487EXP VITRA Dostawa gratis


Baterie łazienkowe
jako zestawy kolekcji do wszystkich rodzajów urządzeń w łazience sprzedawane są razem lub oddzielnie. Czasem udaje się dopasować lub łączyć kolekcje o podobnym wzorze lub kolorystyce. Umywalki, wanny i bidety wyposażamy również o dodatkowe rozwiązania takie jak bateria umywalkowa z funkcją bidetu. Sposób montażu w ścianie, rodzaje głowic i zaworów różnią się i kilka praktycznych słów od naszego Doradcy w salonie przyda się, by wybór armatury ściennej był dla Klienta łatwiejszy.

Baterie ścienne montowane są w ścianie. Co ciekawe, można to zrobić na dwa zupełnie odmienne sposoby. Pierwszy – montaż natynkowy – charakteryzuje się tym, że wszystkie elementy baterii są widoczne na zewnątrz. W przypadku baterii umywalkowych podtynkowych widoczne są jedynie wylewka oraz uchwyt, a korpus ukryty jest w ścianie. Ten typ armatury jest coraz bardziej popularny, ponieważ wygląda bardzo estetycznie i pasuje do wielu nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Techniczna wskazówka: pamiętajmy, aby stosować zaworki z filtrami, gdyż wielu producentów stawia to jako warunek realizacji gwarancji w przypadku awarii.

Wiemy doskonale i rozumiemy, że wybór odpowiedniej armatury może być naprawdę trudny. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy zawsze chętnie pomogą dobrać idealny model, dopasowany do indywidualnych potrzeb! Zachęcamy także do obejrzenia oferty armatury na stronie Salonu Hoff!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Wylewka
Rodzaj regulacji
Wersja baterii
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?