Stelaże podtynkowe i przyciski

Geberit DUOFIX 112 111.320.00.5 Dostawa gratis

999.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Stelaż Duofix UP Sigma 112cm 8cm 111.796.00.1 Geberit Dostawa gratis
Geberit DUOFIX Wspornik dystansowy Dostawa gratis
Przycisk Skate Cosmopolitan Chrom 38732000 Grohe Dostawa gratis
Przycisk Sigma 01 Chrom Poler 115.770.21.5 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Sigma 01 Biały 115.770.11.5 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Sigma 20 Czarny 115.882.KM.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Sigma 20 Chrom 115.882.KN.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 50 Chrom Połysk 115.135.21.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 50 Biały 115.135.11.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 51 Chrom Mat 115.105.46.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 20 Chrom Połysk Geberit Dostawa gratis

Stelaż podtynkowy będzie świetnym wyborem, niezależnie od wielkości łazienki. W mniejszych pomieszczeniach pozwoli zaoszczędzić nieco przestrzeni, natomiast w przypadku dużego metrażu łazienki, umożliwi stworzenie projektu, utrzymanego w harmonijnym stylu. Zastosowanie konstrukcji podtynkowych pozwala na łatwy montaż elementów ceramiki łazienkowej, a także sprawia, że wnętrze staje się estetyczne oraz funkcjonalne.  

Proponujemy Państwu najwyższej jakości stelaże podtynkowe renomowanych producentów m.in.: Sanit, Geberit, Koło. Gwarantują one niezawodność, wieloletnią trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Stelaże podtynkowe sprawdzą się zarówno w nowych, jak i remontowanych łazienkach; będą idealne do montażu w ścianach instalacyjnych, ścianach lekkich oraz ściankach instalacyjnych przed ścianą masywną. Dzięki perfekcyjnej jakości wykonania oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stelaże i przyciski WC będą idealnie dopasowane do powierzchni naszej nowej łazienki, wykorzystując głębokość ścian i ich ustawienie względem okna i pozostałych elementów wyposażenia. Omawiany asortyment charakteryzuje jet mocną konstrukcją, niezawodną i łatwą w konserwacji, mimo elementów ukrytych w ścianie. Oferujemy rozwiązania dostosowane do warunków budowy. Zestawy podtynkowe, szyny systemowe i elementy konstrukcyjne można też wykorzystać do montażu kompletnych ścianek systemowych w łazience. Systemy i konstrukcja dobrze sprawdzają się w standardowych, jak i nietypowych zastosowaniach. Te kompleksowe konstrukcje obejmują samonośne elementy montażowe do wszechstronnych zastosowań. Dostępne są elementy montażowe do mocowania wszystkich urządzeń sanitarnych w konstrukcji lekkiej. Elementy montażowe są przeznaczone do wykonywania instalacji w ściankach działowych, lekkich ściankach stelażowych oraz ściankach instalacyjnych częściowych lub na wysokość wnętrza. Takie zestawy i stelaże wraz z przyciskami WC można stosować zarówno w nowym budownictwie jak i podczas standardowego remontu lub renowacji.


Dostępne na rynku i naszym salonie przyciski WC, czyli zewnętrzne przyciski spłukujące są często wykorzystywane w budynkach użyteczności publicznej, sklepach i firmach, coraz częściej instalujemy je w naszych domach. Szereg funkcji daje im przewagę nad tradycyjnymi przyciskami spłukującymi: najczęstsza opcja dwóch
zakresów spłukiwania, siła nacisku spłukiwania, wykonania z tworzywa sztucznego, co najmniej kilka odcieni kolorystycznych (np: biały/chrom błyszczący/matowy), ramkę mocującą wraz z bolcami mocującymi. Przyciski spłukujące WC poprzez montaż podtynkowy są dość dobrze ukryte, przez co bardzo zwiększają estetykę wnętrza łazienki a jasne odcienie i matowe wersje znakomicie komponują się z obecnymi trendami w zakresie wyposażenia i urządzania łazienki.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu ze specjalistami salonów HOFF. Odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w doborze najlepszych rozwiązań technicznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb oraz preferencji!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Pomieszczenie
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?