0

Stelaże podtynkowe i przyciski do WC

(192 produktów)
Geberit DUOFIX 112 111.320.00.5

1199.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Przycisk Sigma 30 Czarny Mat 24,6x16,4 Geberit Nowość

Stelaż podtynkowy będzie świetnym wyborem, niezależnie od wielkości łazienki. W mniejszych pomieszczeniach pozwoli zaoszczędzić nieco przestrzeni, natomiast w przypadku dużego metrażu łazienki, umożliwi stworzenie projektu, utrzymanego w harmonijnym stylu. Zastosowanie konstrukcji podtynkowych pozwala na łatwy montaż elementów ceramiki łazienkowej, a także sprawia, że wnętrze staje się estetyczne oraz funkcjonalne.  

Proponujemy Państwu najwyższej jakości stelaże podtynkowe renomowanych producentów m.in.: Sanit, Geberit, Koło. Gwarantują one niezawodność, wieloletnią trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Stelaże podtynkowe sprawdzą się zarówno w nowych, jak i remontowanych łazienkach; będą idealne do montażu w ścianach instalacyjnych, ścianach lekkich oraz ściankach instalacyjnych przed ścianą masywną. Dzięki perfekcyjnej jakości wykonania oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stelaże i przyciski WC będą idealnie dopasowane do powierzchni naszej nowej łazienki, wykorzystując głębokość ścian i ich ustawienie względem okna i pozostałych elementów wyposażenia. Omawiany asortyment charakteryzuje jet mocną konstrukcją, niezawodną i łatwą w konserwacji, mimo elementów ukrytych w ścianie. Oferujemy rozwiązania dostosowane do warunków budowy. Zestawy podtynkowe, szyny systemowe i elementy konstrukcyjne można też wykorzystać do montażu kompletnych ścianek systemowych w łazience. Systemy i konstrukcja dobrze sprawdzają się w standardowych, jak i nietypowych zastosowaniach. Te kompleksowe konstrukcje obejmują samonośne elementy montażowe do wszechstronnych zastosowań. Dostępne są elementy montażowe do mocowania wszystkich urządzeń sanitarnych w konstrukcji lekkiej. Elementy montażowe są przeznaczone do wykonywania instalacji w ściankach działowych, lekkich ściankach stelażowych oraz ściankach instalacyjnych częściowych lub na wysokość wnętrza. Takie zestawy i stelaże wraz z przyciskami WC można stosować zarówno w nowym budownictwie jak i podczas standardowego remontu lub renowacji.


Dostępne na rynku i naszym salonie przyciski WC, czyli zewnętrzne przyciski spłukujące są często wykorzystywane w budynkach użyteczności publicznej, sklepach i firmach, coraz częściej instalujemy je w naszych domach. Szereg funkcji daje im przewagę nad tradycyjnymi przyciskami spłukującymi: najczęstsza opcja dwóch zakresów spłukiwania, siła nacisku spłukiwania, wykonania z tworzywa sztucznego, co najmniej kilka odcieni kolorystycznych (np: biały/chrom błyszczący/matowy), ramkę mocującą wraz z bolcami mocującymi. Przyciski spłukujące WC poprzez montaż podtynkowy są dość dobrze ukryte, przez co bardzo zwiększają estetykę wnętrza łazienki a jasne odcienie i matowe wersje znakomicie komponują się z obecnymi trendami w zakresie wyposażenia i urządzania łazienki.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu ze specjalistami salonów HOFF. Odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w doborze najlepszych rozwiązań technicznych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb oraz preferencji!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?