0

Miski WC stojące, toaleta stojąca

(4 produktów)
Kompaktowa Miska WC Stojąca Bau Ceramika Biały 39349000 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Kompaktowa Miska WC Stojąca Bau Ceramika Biały 39429000 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Miska WC Stojąca Essence Biel Alpejska 3957300H Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Miska WC Stojąca Z PureGuard Euro Ceramika Biel Alpejska 3933900H Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
 
 

Toaleta stojąca – klasyczna i szybka metoda montażu

Miska wc stojąca dedykowana jest do łazienek, w których zastosowano klasyczną metodę umiejscawiania odpływów. Sedes stojący należy do gatunku urządzeń sanitarnych pozwalających na łatwy i szybki montaż – jedyny warunek to równa i stabilna powierzchnia. Muszle klozetowe stojące montowane są bezpośrednio do podłoża przy pomocy śrub. Łatwość montażu i stabilność konstrukcji sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujesz zamontować miskę tymczasowo np. na terenie budowy. Muszla klozetowa stojąca sprawdzi się również doskonale w obiektach użyteczności publicznej dzięki wysokiej wytrzymałości konstrukcji.

Klasyczna miska wc. Stojące toalety w tradycyjnym stylu

Modne dziś style aranżacyjne łączą w sobie elementy nowoczesne z tradycyjnymi. Miska ustępowa stojąca mogłaby spokojnie pełnić w łazience rolę ozdobnego elementu w stylu vintage. Praktyczność i ozdoba w jednym. Wystarczy, aby miska stojąca została odpowiednio wyeksponowana przy użyciu dywaników czy łazienkowych dodatków, aby uzyskać stylowy look łazienki i urządzenia sanitarnego. Muszle wc stojące stanowią wizytówkę czasów PRL, stąd tak mocno cenione są przez grono miłośników wnętrzarstwa w stylu vintage.

Zakup miski wc. Stojący czy podwieszany typ montażu?

W związku z tym, że miska stojąca wc nawiązuje do techniki montażu stosowanej jeszcze kilka lat temu, nie w każdej łazience może się ona sprawdzić. Jeżeli przymierzasz się do zakupu muszli, upewnij się, czy wybór miski stojącej nie będzie wiązał się z dodatkowym, niechcianym remontem. W nowym budownictwie bowiem montaż miski nastawiony jest na metodę podwieszaną. Jeżeli jednak zamieszkujesz dom lub blok mieszkalny budowany w starym budownictwie i planujesz przy tym wymianę starej miski, nowy sedes stojący będzie najlepszym wyborem. Taki zakup nie narazi Cię na dodatkowe koszty, a przy tym jego montaż będzie szybki i prosty.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wersja baterii

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?