0

Architekci


Poznaj korzyści współpracy Architektów i Projektantów z Salonem HOFF

Wysokie stawki wynagrodzenia w ramach współpracy

73 boksy z aranżacjami łazienek, ekspozytory drzwi, biblioteki, szafy z płytkami, panelami podłogowymi, półki z armaturą, liczne próbniki

Profesjonalna obsługa specjalistów w Dziale Obsługi Inwestycji i Architektury

Cykliczne szkolenia produktowe, wyjazdy do fabryk w kraju i zagranicą

Karta rabatowa HOFF PROFIT CARD uprawniająca do rabatu minimum 10% dla Klientów Architektów

Udziału w programie lojalnościowym HOFF ADVENTURE – wystarczy, że osiągniesz odpowiedni obrót, a w zamian zaprosimy Cię na egzotyczną wyprawę Adventure Incentive.

Dlaczego Salon HOFF?

Salon HOFF to wieloletni dostawca materiałów do wykończenia wnętrz. Zaufało nam wielu uznanych wykonawców i czołowych pracowni architektonicznych z Krakowa. W asortymencie HOFF znajdziesz szeroki wachlarz produktów, których dizajn uwzględnia najnowsze trendy i rozwiązania techniki. 

Oferta dla architektów współpraca
Korzystne rabaty produktowe dla Klientów Architektów,  programy lojalnościowe dla Architektów to pakiet, dzięki któremu praca spotyka się z przygodą. Naszych stałych współpracowników zapraszamy na niezapomniane wycieczki w najpiękniejsze zakątki świata w fascynującym towarzystwie osób z branży. Nasze szkolenia i warsztaty prowadzone są przez specjalistów czołowych marek wyposażeniowych w Polsce. Dzięki temu Partnerzy HOFF maja najbardziej aktualną wiedzę na temat wnętrzarskich trendów. Łączymy bezcenną wiedzę z ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi i ekskluzywnymi imprezami.

Spotkajmy się – skontaktuj się z nami.

Zapraszam serdecznie
arch. Sylwester Ślęczek
Koordynator ds. Współpracy z Architektami

program dla architektów
.

 

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?