Architekci


Współpraca Salonu HOFF z Architektami i Projektantami

> poznaj korzyści i stwórz z nami swój dizajn


Jeśli jesteś Architektem, zajmujesz się projektowaniem wnętrz, a dizajn to Twoja profesja – trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zostań autoryzowanym Partnerem Salonu HOFF i korzystaj z bogatego pakietu korzyści dla dizajnerów.
Salon HOFF to wieloletni dostawca materiałów do wykończenia wnętrz. Zaufało nam wielu uznanych wykonawców i czołowych pracowni architektonicznych z Krakowa. W asortymencie HOFF znajdziesz szeroki wachlarz produktów, których dizajn uwzględnia najnowsze trendy i rozwiązania techniki. Bogata ekspozycja stale odświeżanych ponad 70 aranżacji łazienkowych i niezliczona ilość bibliotek produktowych i próbników pozwala na ciągłe poszerzanie wiedzy i czerpanie inspiracji.

Oferta dla architektów współpraca
W ramach współpracy z HOFF, Architekci i Projektanci mogą cieszyć się atrakcyjnymi warunkami współpracy. Korzystne rabaty produktowe dla klientów Architektów zestawione z możliwością wzięcia udziału w prestiżowych programach lojalnościowych dla Architektów to pakiet, dzięki któremu praca spotyka się z przygodą. Naszych stałych współpracowników zapraszamy na niezapomniane wycieczki w najpiękniejsze zakątki świata w fascynującym towarzystwie osób z branży. Stale zainspirowani aktualnościami ze świata trendów organizujemy cykliczne szkolenia dla Projektantów i Architektów w ramach Akademii Architektury i Dizajnu HOFF. Szkolenia i warsztaty prowadzone są przez specjalistów czołowych marek wyposażeniowych w Polsce. Dzięki temu nasi Partnerzy maja najbardziej aktualną wiedzę na temat wnętrzarskich trendów produktowych. Akademia łączy także bezcenną wiedzę z ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi i ekskluzywnymi imprezami.

Współpraca z HOFF to:

• Wysokie stawki wynagrodzenia w ramach współpracy;
• Elastyczność i szybkość działania;
• Obsługa przez wysokiej klasy specjalistów w Dziale Obsługi Inwestycji i Architektury;
• Organizacja cyklicznych szkoleń produktowych odbywających się w kraju i zagranicą;
• Karta rabatowa HOFF PROFIT CARD uprawniająca do rabatu minimum 10% dla Klientów Architektów na asortyment dostępny w Salonie HOFF;
• Udziału w programie lojalnościowym HOFF ADVENTURE – wystarczy, że osiągniesz odpowiedni obrót, a w zamian zaprosimy Cię na egzotyczną wyprawę Adventure Incentive.

Spotkajmy się – skontaktuj się z nami.

Zapraszam serdecznie
arch. Sylwester Ślęczek
Koordynator ds. Współpracy z Architektami

program dla architektów
 

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?