0

Architekci

Poznaj korzyści współpracy Architektów i Projektantów z Salonem HOFF

Wysokie stawki wynagrodzenia

73 boksy z aranżacjami łazienek, ekspozytory drzwi, biblioteki, szafy z płytkami, panelami podłogowymi, półki z armaturą, liczne próbniki

Profesjonalna obsługa specjalistów w Dziale Obsługi Inwestycji i Architektury

Oferta dla architektów współpraca
Mobilne Wsparcie Architekta - doradzamy w wyborze produktów, dowozimy na życzenie wzorniki oraz próbki bezpośrednio na inwestycje i spotkania z Klientami

wsparcie paraolimpijczyków heban igor
wsparcie szkoły heban
wsparcie klubu heban
Cykliczne szkolenia produktowe, wyjazdy do fabryk w kraju i za granicą

Karta rabatowa HOFF PROFIT CARD uprawniająca do rabatu minimum 10% dla Klientów Architektów

Dlaczego Salon HOFF?

Salon HOFF to wieloletni dostawca materiałów do wykończenia wnętrz. Zaufało nam wielu uznanych wykonawców i czołowych pracowni architektonicznych z Krakowa. W asortymencie HOFF znajdziesz szeroki wachlarz produktów, których dizajn uwzględnia najnowsze trendy i rozwiązania techniki. Korzystne rabaty , programy lojalnościowe to pakiet, dzięki któremu praca spotyka się z przygodą. Nasze szkolenia i warsztaty prowadzone są przez specjalistów czołowych marek wyposażeniowych w Polsce. Dzięki temu Partnerzy HOFF maja najbardziej aktualną wiedzę na temat wnętrzarskich trendów. Łączymy bezcenną wiedzę z ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi i ekskluzywnymi imprezami.

Skontaktuj się z nami.

Urszula Wojtasik-Kowalcze
Koordynator ds. Współpracy z Architektami

Eventy i szkolenia dla Architektów w HOFF

Zwiedzanie fabryki Imola we Włoszech maj 2022

W dniach 19-21 maja z grupą naszych architektów odwiedziliśmy włoską fabrykę Imola Ceramica. W showroomie obejrzeliśmy nowości, które niebawem trafią do naszej oferty. Zachwyciła nas też zabytkowa część fabryki, która pełni dziś funkcję muzealną. W tym miejscu prezentowane są prace niezwykłych artystów działających dla marki. Mieliśmy okazję zwiedzić też malowniczą Bolonię i Rawennę. 

wycieczka architektów fabryka imola wlochy
wsparcie paraolimpijczyków heban igor
wsparcie szkoły heban
wsparcie klubu heban
zlot wsparcie heban
wsparcie społeczności heban
wsparcie szkoły heban


Szkolenie z marką Hansgrohe czerwiec 2022

Szkolimy się z Architektami! Wydarzenie poprowadziła marka Hansgrohe w Hala Koszyki w Warszawie w dniach 22-23 czerwca. Zobaczyliśmy premierowe produkty, o których jeszcze w Polsce nikt nie słyszał! Unikalne baterie w przepięknych kolorach natury. Słuchawka prysznicowa dog-shower w formie grzebienia czy efektowny szlif diamentowy na baterii z linii premium AXOR i wiele innych! Wyjazd wzbogaciło spotkanie z marką Imola Ceramica, która zaprezentowała nam swoje ciekawe kolekcje płytek. Wydarzenie zwieńczyła znakomita sztuka Medium autora Noëla Cowarda w Teatr Kwadrat. 

Szkolenie z marką Hansgrohe czerwiec 2022
.

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?