0

Korki do umywalek, korki umywalkowe

(43 produktów)
Korek Klik Klak Czarny Mat HF1083BC Emporia DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Korek Klik Klak Chrom HF1083 Emporia DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Korek ClicClack Biały ARIN.1485.01WH Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Korek Klik Klak Złoty HF1083G Emporia DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Korek Biały ClicClack Czarny Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Korek Umywalkowy Click Clack Z Przelewem HF1087Y Emporia DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Korek Miedziany KlikKlak A4514926 10x6,2 Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Korek do umywalki – ważny element wyposażenia łazienki

Urządzasz łazienkę? Już na etapie projektowania pomieszczenia nie możesz zapomnieć o odpowiednich akcesoriach, takich jak przyłącza, zawory i korki umywalkowe. Są one zdecydowanie nieodzowną częścią instalacji sanitarnej, a w połączeniu z ceramiką tworzą funkcjonalną całość. 

Obecnie umywalki mają różne formy i rozmiary. Tradycyjne, wolnostojące modele powoli tracą na popularności. Coraz bardziej modne jest łączenie misy i mebli w postaci np. szafki łazienkowej, dlatego korek do umywalki nablatowej może okazać się dobrym rozwiązaniem.

Korek umywalkowy. Jak go wybrać?

Akcesoria do łazienki to nie tylko półki, lustra czy pojemniki, ale też zawory oraz korki. Te części wyposażenia są równie istotne, co umywalka czy prysznic – wpływają na estetykę oraz funkcjonalność łazienki. 

Wybierając akcesoria instalacyjne, warto zwrócić uwagę na użyte materiały. One również muszą sprostać trudnym warunkom, które panują w łazience – na czele z głównym wrogiem, czyli wilgocią. Jej podwyższony poziom może przyczynić się do szybkiej korozji i niszczenia metalowych, także tych niezabezpieczonych części. 

Korek do umywalki – z przelewem czy bez? A może Korek umywalkowy klik klak?

Jaki korek wybrać? Korek przelewowy do umywalki jest przeznaczony do mis z dodatkowym otworem, przez który może zostać odprowadzona woda, np. gdy któryś z domowników zapomni dokręcić kran. Z kolei korek do umywalki bez przelewu jest pozbawiony specjalnego otworu, aby woda nie wypływała prosto na podłogę lub do szafki pod umywalką.

Korek klik klak do umywalki jest obecnie najczęściej wybieranym produktem tego typu. Stanowi na tyle uniwersalne i chętnie wybierane rozwiązanie, że producenci coraz częściej decydują się na jego fabryczny montaż w umywalkach. Nic dziwnego – jest on bardzo praktyczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Klik klak to system automatycznego zamykania i otwierania odpływu, który działa dziecinnie prosto – naciśnięcie korka powoduje zamknięcie, natomiast ponowne kliknięcie otwarcie.

Korek klik klak z przelewem ma specjalny otwór, przez który woda może swobodnie przepływać. Jest funkcjonalny i prezentuje się dużo lepiej, niż jego gumowy odpowiednik.

Korki umywalkowe w Salonie HOFF

Krakowski Salon HOFF zapewnia szeroki asortyment ceramiki i dodatków do łazienki od cenionych na rynku producentów – wszystko to, co jest niezbędne do urządzenia funkcjonalnego wnętrza i przeprowadzenia sprawnego remontu Twojego mieszkania. 

Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół gwarantują niezawodność i trwałość oferowanych w Salonie HOFF urządzeń. Nasi doradcy wszystko dokładnie wytłumaczą i chętnie pomogą w doborze odpowiednich produktów. Znajdziesz nas przy ul. Kosocickiej 7, zaraz obok węzła wielickiego. Zapraszamy!

Akcesoria
to nie tylko dodatki do łazienki. To część wyposażenia łazienki równie istotna i wpływająca bezpośrednio na ogólny odbiór wnętrza łazienki. Wybierając akcesoria instalacyjne warto zwrócić uwagę na producenta i użyte materiały – one również muszą sprostać trudnym warunkom panującym w łazience z głównym wrogiem na czele, czyli wilgocią. Przykładem może być podwyższony poziom wilgoci oraz pary wodnej, która powstaje podczas gorącego prysznica - może to przyczynić się do szybkiej korozji i niszczenia metalowych, także tych niezabezpieczonych cześci. Ze względów bezpieczeństwa szczególnie należy tutaj zwórócić uwagę na grzejniki elektryczne, umiejscowienie gniazda prądowego oraz innych akcesoriów związanych bezpośrednio z prądem elektrycznym. Odpowiednio dobrane przyłącza, zawory i korki umywalkowe są zdecydowanie nieodzowną częścią instalacji sanitarnej w łazience, w połączeniu z ceramiką tworzą funkcjonalną całość. Pamiętajmy o niezbędnych akcesoriach łazienkowych już w trakcie projektowania łazienki. Rada specjalisty lub instalatora może tutaj być kluczowa.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment ceramiki i dodatków od cenionych na rynku producentów. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność tych urządzeń i trwałość akcesoriów.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Salonu HOFF w Krakowie. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenia łazienek, ale wszystko to,  co jest niezbędne do urządzenia funkcjonalnego wnętrza i przeprowadzenia sprawnego remontu Twojego mieszkania. Nasi specjaliści doradzą w doborze asortymentu i dodaktowych akcesoriów.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?