Korki umywalkowe

Akcesoria to nie tylko dodatki do łazienki. To część wyposażenia łazienki równie istotna i wpływająca bezpośrednio na ogólny odbiór wnętrza łazienki. Wybierając akcesoria instalacyjne warto zwrócić uwagę na producenta i użyte materiały – one również muszą sprostać trudnym warunkom panującym w łazience z głównym wrogiem na czele, czyli wilgocią. Przykładem może być podwyższony poziom wilgoci oraz pary wodnej, która powstaje podczas gorącego prysznica - może to przyczynić się do szybkiej korozji i niszczenia metalowych, także tych niezabezpieczonych cześci. Ze względów bezpieczeństwa szczególnie należy tutaj zwórócić uwagę na grzejniki elektryczne, umiejscowienie gniazda prądowego oraz innych akcesoriów związanych bezpośrednio z prądem elektrycznym. Odpowiednio dobrane przyłącza, zawory i korki umywalkowe są zdecydowanie nieodzowną częścią instalacji sanitarnej w łazience, w połączeniu z ceramiką tworzą funkcjonalną całość. Pamiętajmy o niezbędnych akcesoriach łazienkowych już w trakcie projektowania łazienki. Rada specjalisty lub instalatora może tutaj być kluczowa.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment ceramiki i dodatków od cenionych na rynku producentów. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność tych urządzeń i trwałość akcesoriów.
 
Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Salonu HOFF w Krakowie. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenia łazienek, ale wszystko to,  co jest niezbędne do urządzenia funkcjonalnego wnętrza i przeprowadzenia sprawnego remontu Twojego mieszkania. Nasi specjaliści doradzą w doborze asortymentu i dodaktowych akcesoriów.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Pomieszczenie
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?