Grzejniki dekoracyjne

 

Grzejniki dekoracyjne charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością oraz stylem. Tego rodzaju modele składają się z horyzontalnie lub wertykalnie ułożonych profili, zamknięte w ramie, jej elementy w trosce o najwyższą jakość zostały połączone laserowo. Zastosowanie prostego wzoru opartego na kątach prostych, daje poczucie lekkości i nie przytłacza aż tak bardzo, ponadto tego rodzaju grzejnik jest łatwy w użytkowaniu  i czyszczeniu. Te modele wkomponują się idealnie w każdą nowoczesną łazienkę, a także zadowolą każdego, kto ceni sobie użyteczny minimalizm i lekkie wzornictwo.

Grzejniki deokoracyjne występują w szerokiej gamie wzorów, kształtów, rozmiarów i kolorów. Bardziej wymyślne kształty i oryginalne dizajnerskie wzory można na miejscu zamówić, dopasowując wcześniej ich styl i funkcjonalność. W ten sposób można dopasować je stylowo do kształtu i wielkości łazienki. Wszystkie sprzedawane w salonie grzejniki dekoracyjne są zaprojektowane w ten sposób, by chroniły środowisko - są energooszczędne i wykorzystują małą ilość miejsca, aby jednocześnie zapewnić jak najwięcej ciepła w pomieszczeniu. Dzisiejszy trend premiuje biały kolor i jasne odcienie, ale także grafit i matową szarość. By ożywić wnętrze można wybrać mocny kontrastowy kolor np. czerwony matowy grzejnik do szarych płytek ściennych lub czarny grzejnik ręcznikowy do białych płytek i wnętrza w klimacie black & white. Dla wymagających polecamy grzejniki dekoracyjne, których wygląd jeszcze lepiej współgra z wnętrzem, zachowując jednocześnie główną funkcjonalność.

Podsumowując, grzejniki dekoracyjne to nie tylko dobrze wyglądające urządzenia zapewniające  ciepło w łazience. Ciekawe i oryginalne wzory dają im dodatkowy atut, jakim jest zachowanie styklu. Wybierając grzejnik łazienkowy dekoracyjny warto zwrócić uwagę na jakość użytych do jego wykonania materiałów – urządzenie nie może poddać skorozji oraz musi sprostać trudnym i wilgotnym warunkom panującym w łazience.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment grzejników dekoracyjnych znanych i cenionych producentów urządzeń sanitarnych m.in.: Zehnder, Irsap, Sunerzha, Unix czy Terma. Doświadczenie projektntów i producentów i najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność oraz trwałość tych urządzeń na lata. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem grzejników Salonów HOFF. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenia łazienek, ale wszystko to, co jest niezbędne do kompletnego urządzenia wnętrza i wydajnego ogrzania go. Nasi specjaliści doradzą w doborze najlepszych rozwiązań!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kraj produkcji
Kolorystyka
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?