0

Stelaże podtynkowe do toalety

(13 produktów)
Geberit DUOFIX 112 111.320.00.5

1199.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
 
 

Stelaż podtynkowy – praktyczny i estetyczny

Stelaż wc stanowi niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Jego wielkim atutem jest sposób montażu całego mechanizmu. Ukryty w zabudowie system spłukiwania pozwala urządzić łazienkę w sposób estetyczny i nowoczesny. Stelaże podtynkowe występują w dwóch opcjach: jako stelaż podtynkowy wc i stelaż do bidetu. W ofercie Salonu HOFF możesz zaopatrzyć się w obydwie opcje. Pamiętaj, że ww. modele różnią się między sobą pojemnością zbiornika. Jeżeli zależy Ci na dokonaniu kompletnego zakupu, w naszej ofercie znajdziesz stelaże podtynkowe sprzedawane w komplecie z muszlą wc i deską (do wyboru w wersji wolnoopadającej i klasycznej).

Geberit i Grohe – stelaż do wc wysokiej jakości

W ofercie Salonu HOFF odszukasz szeroki wybór stelaży wc renomowanych marek. Znajdziesz u nas zarówno stelaż podtynkowy Geberit, jak i stelaż Grohe. Wysoka jakość produktów do łazienek i toalet to nasz priorytet, ponieważ wiemy, że każdy zakup do tego wnętrza wiąże się z inwestycją na lata. Zarówno stelaż podtynkowy Geberit, jak i stelaż podtynkowy Grohe pozwalają na płynne i bezproblemowe zamontowanie systemu spłukiwania w pomieszczeniach sanitarnych, co szczególnie doceniane jest w domach i w mieszkaniach. W ramach oferty Grohe i Geberit, stelaż podtynkowy wyposażony jest dodatkowo w przycisk wc, muszlę wc, deskę wc (wolnoopadająca lub klasyczną), a także potrzebne do zamontowania systemu akcesoria. Dzięki wieloletniej obecności producentów na rynku, stelaż Geberit i stelaż Grohe stanowią gwarancję najwyższej jakości, niezawodności, a także znakomitej estetyki wszystkich elementów systemu.

Stelaż podtynkowy z możliwością regulacji poziomu zbiornika

Są na rynku modele stelaży podtynkowych, które pozwalają samodzielnie regulować ilością wody w zbiorniku. Standardowe stelaże podtynkowe posiadają spłuczki o pojemności 6l z możliwością skorzystania z pełnego napełnienia zbiornika lub z połowy – 3l. Ale są również stelaże posiadające regulację w zakresach 6-9l przy normalnym trybie napełnienia i między 3-5l w trybie oszczędnym. Taka różnorodność pozwala w pełni dostosować stelaż do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowa półka

Instalacja stelaża wiąże się z wykonaniem odpowiedniego zabudowania. Niskie stelaże mają ten plus, że pozwalają zyskać dodatkową, otwartą półkę nad toaletą. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby na równi ze stelażem zabudować przestrzeń nad miską wc aż do sufitu przy użyciu zamykanej szafki. Stelaż podtynkowy to kompaktowe rozwiązanie, które dostarcza ciekawych możliwości wkomponowania miski wc do łazienki.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?