0

Akcesoria do grzejników, ozdobne zawory

(55 produktów)
Zestaw Maskujący Volaro Czarny GREX.VO127.BL Excellent Dostawa gratis
Zestaw Maskujący Volaro Biały GREX.VO127.WH Excellent Dostawa gratis
Zestaw Maskujący Volaro Chrom GREX.VO127.CR Excellent Dostawa gratis

Grzejnik łazienkowy + akcesoria

to nie tylko urządzenie zapewniające ciepło w każdej łazience. Dzięki ciekawym wzorom, akcesoriom i dodatkom może sprawdzić się jeszcze lepiej jako bardziej funkcjonalne urządzenie. Odpowiednio dopasowane termostaty, grzałki i zawory uzupełnią funkcje standardowe grzejnika. Wybierając akcesoria do grzejnika łazienkowego warto zwrócić uwagę na użyte materiały – drobne urządzenia także muszą sprostać trudnym warunkom panującym w łazience. Pamiętajmy o tym oraz weźmy pod uwagę długość gwarancji oferowanej przez producenta - to istotne ze względu na znaczenie ciepła w łazience w przypadku, gdy korzystają z niej także starsze osoby lub małe dzieci. Dotyczy to głównie bezpieczeństwa elementów elektrycznych i termostatów.

Akcesoria do grzejników w Salonie HOFF

Szeroki asortyment Salonu Hoff pozwala na dogodny wybór i indywidualne dopasowanie wielu rodzajów dodatków i akcesoriów do grzejników łazienkowych. Oferta obejmuje różnorodne zestawy i drobne akcesoria związane z kontrolą ciepła w łazience. Dobrze dobrane akcesoria renomowanych producentów sprawią, że łazienka zyska na funkcjonalności, także poprzez trwałość użytych materiałów i stałą regulację temperatury. Akcesoria do grzejników udogodnią kontrolę ciepła i uzupełnią osprzęt dodatkowy wyposażenia łazienki. Zadbajmy też o taki aspekt - w końcu remont łazienki  to wydarzenie dość rzadkie w naszych remontowych planach.

Proponujemy szeroki asortyment akcesoriów i dodatków do grzejników łazienkowych znanych i cenionych producentów urządzeń sanitarnych m.in.: Zehnder, Irsap, Sunerzha, Unix czy Terma. Potwierdzone doświadczenie projektantów i producentów to gwarancja najwyższej jakości. Dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantuje niezawodność oraz trwałość. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem akcesoriów do grzejników. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe rozwiązania cieplne, lecz także przydatne dodatki serwisowe niezbędne, by bezproblemowo ogrzać wnętrze łazienki. Nasi specjaliści doradzą i zaproponują gotowe rozwiązania techniczne!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?