0

Akcesoria do grzejników, ozdobne zawory

(77 produktów)
Zawór Termostatyczny Volaro Lewy Czarny GREX.VO2.50L.BL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zawór Termostatyczny Volaro Prawy Biały GREX.VO2.50P.WH Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Maskujący Volaro Czarny GREX.VO127.BL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Maskujący Volaro Biały GREX.VO127.WH Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Termostatyczny Max Wersja Prawa Czarny Emporia DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zawór Termostatyczny Volaro Lewy Chrom GREX.VO2.50L.CR Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Grzejnik łazienkowy + akcesoria

to nie tylko urządzenie zapewniające ciepło w każdej łazience. Dzięki ciekawym wzorom, akcesoriom i dodatkom może sprawdzić się jeszcze lepiej jako bardziej funkcjonalne urządzenie. Odpowiednio dopasowane termostaty, grzałki i zawory uzupełnią funkcje standardowe grzejnika. Wybierając akcesoria do grzejnika łazienkowego warto zwrócić uwagę na użyte materiały – drobne urządzenia także muszą sprostać trudnym warunkom panującym w łazience. Pamiętajmy o tym oraz weźmy pod uwagę długość gwarancji oferowanej przez producenta - to istotne ze względu na znaczenie ciepła w łazience w przypadku, gdy korzystają z niej także starsze osoby lub małe dzieci. Dotyczy to głównie bezpieczeństwa elementów elektrycznych i termostatów.

Akcesoria do grzejników w Salonie HOFF

Szeroki asortyment Salonu Hoff pozwala na dogodny wybór i indywidualne dopasowanie wielu rodzajów dodatków i akcesoriów do grzejników łazienkowych. Oferta obejmuje różnorodne zestawy i drobne akcesoria związane z kontrolą ciepła w łazience. Dobrze dobrane akcesoria renomowanych producentów sprawią, że łazienka zyska na funkcjonalności, także poprzez trwałość użytych materiałów i stałą regulację temperatury. Akcesoria do grzejników udogodnią kontrolę ciepła i uzupełnią osprzęt dodatkowy wyposażenia łazienki. Zadbajmy też o taki aspekt - w końcu remont łazienki  to wydarzenie dość rzadkie w naszych remontowych planach.

Proponujemy szeroki asortyment akcesoriów i dodatków do grzejników łazienkowych znanych i cenionych producentów urządzeń sanitarnych m.in.: Zehnder, Irsap, Sunerzha, Unix czy Terma. Potwierdzone doświadczenie projektantów i producentów to gwarancja najwyższej jakości. Dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantuje niezawodność oraz trwałość. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem akcesoriów do grzejników. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe rozwiązania cieplne, lecz także przydatne dodatki serwisowe niezbędne, by bezproblemowo ogrzać wnętrze łazienki. Nasi specjaliści doradzą i zaproponują gotowe rozwiązania techniczne!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wykończenie

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?