Odpływy liniowe

Kratki i odpływy liniowe łączą w sobie charakterystyczną i wynikającą z doświadczenia producentów funkcjonalność i elegancję. Połączenie ciekawej stylizacji z wysoką jakością wykonania wystawia im wysoką ocenę. Dość duże przepustowości korpusów, systemy modułowe ułatwiające konserwację sprawiają, że odpływy liniowe do prysznica stanowią idealne rozwiązanie dla standardowych domowych łazienek, pryszniców, także małych i średnich pomieszczeń typu Spa. Wykorzystywane często w budynkach prywatnych, jak miejscach użyteczności publicznej, ośrodkach sportowych i sanatoriach. Odpływ prysznicowy liniowy w klasycznej, prostej i minimalistycznej formie świetnie sprawdza się w kabinach i odkrytych natryskach. Wykorzystywane elementy ze stali nierdzewnej są bardzo trwałe, po odwróceniu można je łatwo obłożyć płytkami. To stanowi świetne rozwiązanie dla mieszkań i budynków remontowanych – także z uwagi na bardzo niską wysokość zabudowania (przeważnie poniżej 100m) – to znacznie ułatwia dostosowanie odpływu liniowego i oszczędza czas. Co najmniej kilka możliwych długości pozwala na odpowiednie dopasowanie do małych i średnich łazienek. Wizualna strona pozostawia bardzo pozytywne wrażenia. Zastosowany dizajn wpisuje się w aktualne trendy wzornictwa, nie tylko jeśli chodzi o branżę wyposażenia łazienek lecz także o ogólne zasady projektowania wnętrz.

W Solonie Hoff proponujemy najwyższej jakości wyposażenie łazienek renomowanych firm. Dzięki odpowiedniej jakości wykonania oraz zastosowaniu nowych technologii asortyment dostpny w naszej ofercie charakteryzuje się zawsze ciekawym wzornictwem i niezawodnością.

Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań sanitarnych.
 
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Pomieszczenie
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?