Beckers

Beckers – marka z długoletnią tradycją

Beckers to firma ze Szwecji, a jej początki sięgają 1865 roku, kiedy Wilhelm Becker stworzył pierwszą, autorską recepturę na farbę. Obecnie marka rozrosła się do rozmiarów prawdziwego potentata w branży – i to nie tylko w Skandynawii, ale również poza granicami Europy. 

W Polsce marka Beckers pojawiła się w 1993 roku. W Warszawie powstało biuro handlowe Alcro-Beckers AB Szwecja. W 2002 roku Beckers połączył się z Tikkurilą i Polifarbem Dębica w Spółkę TBD S.A.

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją lakierów, farb emulsyjnych, olejowych i akrylowych, a także różnych środków do impregnacji drewna. W swojej ofercie ma również preparaty przygotowujące podłoże do malowania czy wykonywania elementów dekoracyjnych.

Farby Beckers. Tchnij kolory w swoje wnętrze!

Farby Beckers to unikalne połączenie jakości i piękna. Co je wyróżnia? Doskonałe krycie, trwałość, a także głębia koloru i bogactwo odcieni. Co ważne, farby Beckers są przyjazne dla środowiska i antyalergiczne. Zostały wykonane na bazie sprawdzonych receptur, które są odpowiednie dla dzieci i osób wrażliwych.

Farba Beckers biała, odcienie szarości, kolory ziemi, ciepłe i zimne barwy – wszystko to znajdziesz w asortymencie producenta. Pokryta nimi powierzchnia zyskuje matowe lub satynowe wykończenie. Powstała powłoka odporna jest na działanie promieni UV, a do jej wyczyszczenia wystarczy odrobina wody z detergentem. 

Beckers – niech kolory nadadzą blasku Twojemu domowi!

Paleta kolorów Beckers zachwyci Cię swoim bogactwem i różnorodnością. Wszystkie barwy są żywe i intensywne, dzięki czemu Twoje pomieszczenia nabiorą charakteru. Możesz je dowolnie łączyć, wykorzystując różne techniki zdobienia ścian. Tak, aby wnętrze było spójne i urządzone zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Designer Colour, Designer Collection czy specjalnie dedykowana dla kuchni i łazienek Designer Kitchen & Bathroom to kolekcje, w których główną rolę gra farba Beckers. Kolory, które masz do wyboru, to chociażby stonowane vanilla cream i cotton candy, pogodne pistachio czy płomienny burgund. Do wyboru, do koloru!

Beckers w Salonie HOFF

Pragniesz nadać swoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru? Farby Beckers pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt, a jednocześnie zachwycą Cię intensywnością koloru i trwałością. Asortyment sygnowany tą marką znajdziesz w krakowskim Salonie HOFF. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać odpowiednią farbę. Mieścimy się na ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. Zapraszamy!

Farba Lateksowa Beckers Designer White 10L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Light Grey 5L Dostawa gratis
Emalia Akrylowa Beckers Designer Universal White 2,5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Luna Mat 5L Dostawa gratis
Farba Akrylowa Beckers Designer Primer Mat 10L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Melon 5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Sailboat 5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Panna Cotta 5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer White 2,5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Sailboat 2,5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Neutral 5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Stony Grey 5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Cappuccino 5L Dostawa gratis
Farba Lateksowa Beckers Designer Colour Luna Mat 2,5L Dostawa gratis
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Pojemność
Kraj produkcji
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?