Koło

Historia Kołem się toczy!

W 1962 roku pierwsze produkty zjechały z taśm Zakładu Wyrobów Sanitarnych w wielkopolskim mieście Kole, skąd firma zaczerpnęła swoją nazwę. Lata sukcesów na rynku towarów ceramicznych zostały zwieńczone dołączeniem w 2015 roku do międzynarodowej Grupy Geberit.

Co istotne, firma mocno angażuje się w ochronę środowiska i poprawę warunków pracy, wprowadzając w swoim przedsiębiorstwie m.in.: modernizację systemu odpylania, budowę oczyszczalni ścieków technologicznych, zamianę kotłowni węglowej na gazowo-olejową czy likwidację czadnic.

Umywalka Koło – owalna czy prostokątna?

Strefa umywalki to bodaj ta część łazienki, z której najczęściej korzystamy. Dlatego też zlewy nie powinny tylko odznaczać się unikatowym designem, ale przede wszystkim muszą być użyteczne. Łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe na uszkodzenia – to cechy, które się ceni. W końcu dobrze dopasowane umywalki świetnie komponują się z meblami. 

Jeśli jesteś entuzjastą minimalizmu i eleganckich wykończeń – umywalka podblatowa Koło to opcja idealna dla Ciebie. Urządzenie podczas montażu wpuszczane jest w blat, co daje dodatkowe miejsce na kosmetyki i inne akcesoria na jego powierzchni. Poza tym brak jakichkolwiek zakamarków umożliwia Ci wyczyszczenie misy jednym pociągnięciem ścierki. Bogaty asortyment marki Koło da Ci swobodę podczas urządzania tego jakże ważnego pomieszczenia w Twoim domu.

Toaleta Koło dla Twojej wygody

Deska klozetowa Koło to trwałe i solidne rozwiązanie. Większość modeli została wykonana z tworzywa duroplast, które łączy wysoką twardość z wyjątkową lekkością. Zbliża to materiał do właściwości włókna szklanego i gwarantuje lata komfortowego, bezawaryjnego korzystania. Jeśli nie raz deska opadła z hukiem, który słyszeli nawet sąsiedzi – deska wolnoopadająca Koło zlikwiduje ten problem.

Obecnie tracą na popularności kompaktowe zestawy WC, raczej stawia się na modele wiszące. Koło miska WC świetnie wpisuje się w aktualne trendy wystroju łazienek. Kształt, będący połączeniem prostych form i lekko zarysowanych elips, dobrze się prezentuje i stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnych łazienek

Wolna przestrzeń na podłodze sprzyja zachowaniu czystości, a coraz więcej misek pokrytych zostaje powłoką Reflex, dzięki której drobinki wody szybciej się łączą i w konsekwencji woda szybciej ocieka, zabierając ze sobą zabrudzenia.

Koło w Salonie HOFF

Chcesz uczynić ze swojej łazienki wygodne i stylowe pomieszczenie, które pozwoli Ci zrelaksować się po ciężkim dniu? Z Kołem Ci się to uda! Artykuły sygnowane tą marką znajdziesz w krakowskim Salonie HOFF. 

Mieścimy się przy ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. Odwiedź nas, a nasi eksperci chętnie pomogą Ci urządzić łazienkę marzeń.

Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Pojemność
Kraj produkcji
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?