Laufen

Firma Laufen synonimem szwajcarskiej precyzji

Nazwa firmy Laufen pochodzi od szwajcarskiej miejscowości, położonej niedaleko Bazylei. To właśnie tam w 1892 roku powstała pierwsza fabryka. Ówcześnie przedsiębiorstwo było jedynym producentem wyrobów sanitarnych w Europie i wyznaczało standardy w tej dziedzinie. To Laufen w latach 80. XX wieku wynalazł najbardziej efektywną technologię produkcji – odlewanie ciśnieniowe. 

Dziś w Austrii i Czechach znajdują się pozostałe cztery zakłady wytwórcze. Natomiast liczne oddziały przedsiębiorstwa są rozlokowane na całym świecie, dostarczając co roku aż 3 miliony artykułów ceramicznych.

Ceramika – gwarancja wytrzymałości

Dlaczego ceramika doskonale sprawdza się w aranżacjach? To materiał wytwarzany w pełni z naturalnych surowców. Dzięki swojej płynnej konsystencji może przybierać rozmaite formy. Powierzchnia ceramiczna jest również bardzo trwała i odporna na działanie światła, kwasów, silnych detergentów, a nawet składników chlorowodorowych. Ponadto łatwo i szybko ją wyczyścisz. 

Co więcej, firma Laufen wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje usługę przycinania m.in. blatów umywalek zgodnie z preferowanymi wymiarami. W razie potrzeby krawędzie mogą być szkliwione albo kompletowane z ceramicznym bokiem, jeśli wcześniej były cięte pod kątem 90°. Realizuj z Laufen projekt swoich marzeń i nie martw się o ograniczenia.

Laufen – umywalka, miska WC i inne sprzęty idealne dla Ciebie

Umywalka to centralne miejsce w Twojej łazience, dlatego zadbaj, aby było funkcjonalne i dobrze się prezentowało. Umywalka Laufen to przykład starannie zaprojektowanego sprzętu sanitarnego, który wykonano z materiałów najwyższej jakości. Laufen umywalka nablatowa jest rozwiązaniem aranżacyjnym, które pozwoli urządzić łazienkę w modnym stylu, a przy tym zyskać solidny i wytrzymały produkt na lata. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w bogatej ofercie urządzeń. W asortymencie producenta dostępne są zarówno modele prostokątne, owalne, jak i okrągłe.

Z kolei Laufen miska WC występuje w wersji stojącej i podwieszanej. Mimo że większą popularnością cieszy się ta druga, to modele stojące wyróżnia unikatowy design, który doda Twojej łazience charakteru w klimacie retro.

Laufen deska sedesowa to część zamienna do produktów ceramicznych, bez której trudno się obyć. Istotny jest jej ergonomiczny kształt, który zapewnia najwyższą wygodę użytkowania.

Laufen w Salonie HOFF

Laufen w swoim asortymencie ma wszelkie produkty potrzebne do wyposażenia łazienki – od umywalek, przez WC i bidety, aż po wanny, baterie i inne akcesoria. Kupisz je wszystkie w krakowskim Salonie HOFF. 

Nasi doradcy chętnie pomogą w znalezieniu odpowiedniego sprzętu i doradzą, na co warto zwrócić uwagę. Z nami urządzisz łazienkę, która będzie Ci służyć przez lata. Odwiedź nas przy ul. Kosocickiej 7 w Krakowie, tuż obok węzła wielickiego. Zapraszamy!

Miska Wc Wisząca Pro Rimless 53cm H820966 Laufen Dostawa gratis
Umywalka Nablatowa PRO 42x42 Laufen Dostawa gratis
Umywalka Nablatowa PRO 52x39 Laufen Dostawa gratis
Umywalka Pro S  60x46,5  H8169630001041 Laufen Dostawa gratis
Umywalka Val H8102830001041 60x42 Laufen Dostawa gratis
Miska Wisząca Pro S Rimless H8209620000001 Laufen Dostawa gratis
Deska wolnoopadająca Sonar Laufen Dostawa gratis
Muszla wisząca 54 Sonar rimless Laufen Dostawa gratis
Umywalka z blatem 90x45 Ino Laufen Dostawa gratis
Wanna wolnostojąca 180x80 Ino Laufen Dostawa gratis
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Pojemność
Kraj produkcji
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?